Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć dziewczynki :)

Myślałam, że w weekend się ponudzę i porobię porządki i jakieś zdjęcia ale nic z tych rzeczy.

Ale ale - mamy już baterię do aparatu, więc w tygodniu postaram się zrobić w końcu jakieś lepsze zdjęcia sofki i aranżację z doniczkami :yes:

 

A poza tym to wcale nie przejmujcie się tą toczoną tu u mnie dyskusją o ektorpach, bo to dla mnie bardzo przydatne informacje :) I ja pewnie zdecyduję się na opcję jaką zaproponowała yokasia tzn. na 30 stopni wypiorę tą jedną poduszkę :yes:

 

Morelo witaj :) Z cegiełką jest dokładnie tak jak napisały dziewczyny - stara cegła skalna, która i mnie zachwyca każdego dnia na nowo (a mamy tą ścianę już z rok chyba?) :D

 

anagatku tak mi przykro, że Wam takiego psikusa wywinęło elkamino! 3 kolory fugi to już naprawdę lekka przesada i ja chyba próbowałabym ugrać jakiś rabacik z tym panem ;)

 

admete ściskam Cię i ja i zmykam poodpoczywać trochę na sofce :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pendraczku szkoda, że go jednak nie wyprałaś bo wiedziałybyśmy na czym stoimy :lol: A tak żadna się nie odważy chyba ;)

 

http://i1132.photobucket.com/albums/m575/maxmoo/Funny%20Pics/Greeting%20Cards/Welcome%20and%20Hello/qoinuw.gifAguś - piątek mamy :D

Pysiaczku, bardzo mnie cieszy status królika doświadczalnego, który zdobyłam na Twoim wątku ;) wcześniej czy później zdecyduję się go wyprać, jak się skórczy, to czeka mnie nieplanowana inwestycja i oczywiście podzielę się z wami tą wiedzą (ewentualnie rozpaczą)

 

Wszystko było. Środa to nawet 2 razy. A dziś to już trwa z 50 godzin...

Znaczy u mnie bo tak mi się nudzi. :D

 

 

Pendraczku beżowe takie jak Ikea sprzedawała kilka lat temu można prać. Zerknij na metkę w środku. Ale się kurczą trochę, więc później ciężko strasznie je założyć.

Nemi, mój niestety nie ma kilku lat, więc obawiam się, że temat jak najbardziej mnie dotyczy, a myślałam, że zakaz prania to tylko w Zarze. Tak czy inaczej nie zamieniłabym mojego ektorpa na inną sofkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku, bardzo mnie cieszy status królika doświadczalnego, który zdobyłam na Twoim wątku ;) wcześniej czy później zdecyduję się go wyprać, jak się skórczy, to czeka mnie nieplanowana inwestycja i oczywiście podzielę się z wami tą wiedzą (ewentualnie rozpaczą)

 

 

To może ja będę tym królikiem jednak pendraczku bo chyba w weekend wypróbuję na jednej z poduch pranie w pralce :lol2:

Testujcie dziewczyny, mnie się relacja z Waszych doświadczeń też wkrótce bardzo przyda :yes:

 

(a tymczasem trzymam mocno kciuki żeby próba prania nie przyniosła żadnych szkód) :)

 

Dam znać, ale Ty dropku tak szybko nie będziesz musiała swojej prać skoro jeszcze w kartonie mieszka :)

 

 

A teraz ogłoszenie :D

Dziewczyny czy spotkałyście się gdzieś w necie ze stołem o fi mniejszym niż 80cm? Ja niestety spotykam wszędzie takie powyżej 100cm ale dla nas zdecydowanie za dużo. Szukam stołu do kuchni, więc musi być niewielki bo tam dość wąsko jest. No chyba, że jakieś ładne kwadraciaki/prostokąciaki znacie/macie zapisane i się podzielicie? :D Ale też nie za głębokie. To ma być stół dosłownie na 2-3 osoby.

Sprawa dość pilna bo aktualnie jesteśmy bez stołu w ogóle :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku, jest firma która robi bardzo tanio stoły na wymiar. Drewniane! Naprawdę cena jest niziutka, warto zapytać. Mi za mały stolik 40x70 wyszło coś 60 czy 70 zł. Dziewczyna z tego bloga zamawiała stół u nich: http://marcinija.blogspot.com/, zapytaj jej bo ja oczywiście nie zapisałam sobie adresu. Wzór nóg jest do wyboru - może być z szufladą lub bez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasiu dzięki :) Jeśli dobrze kojarzę to oni mają taki fajny turkusowy stolik w kuchni z tej firmy? Jak tak to ja już nawet u nich wyceniałam taki stolik ale niestety mojemu mężowi coś te nóżki w nim za cienkie są i się nie podobają i co tu zrobić :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wyżej też mają cienkie nóżki :D.

Tak, tak turkusowy :).

 

W takim razie szczęśliwych poszukiwań :).

 

P.s. przemalowywałaś może coś na czarno i możesz polecić farbę? Kupiłam ekologiczną żebym mogła sama nią malować i w ogóle nie kryje :( śmierdzi farbą do włosów :o i wygląda na grafitową a nie czarną ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasiu niestety tak to z mężami jest - nie dogodzisz :p Tych typów powyżej jeszcze nie widział dlatego sobie je wkleiłam :D

 

Będę coś musiała szukać i byle szybko udało mi się znaleźć :yes:

 

 

Na czarno niestety nic nie malowałam, ani też nie miałam do czynienia z farbami ekologicznymi, więc nie doradzę, która ładnie by kryła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja będę tym królikiem jednak pendraczku bo chyba w weekend wypróbuję na jednej z poduch pranie w pralce :lol2:

 

 

Dam znać, ale Ty dropku tak szybko nie będziesz musiała swojej prać skoro jeszcze w kartonie mieszka :)

 

 

[/i]

 

To ja się jeszcze wstrzymam Pysiaczku, nie będę robić konkurencji w testowaniu.

 

...

 

P.s. przemalowywałaś może coś na czarno i możesz polecić farbę? Kupiłam ekologiczną żebym mogła sama nią malować i w ogóle nie kryje :( śmierdzi farbą do włosów :o i wygląda na grafitową a nie czarną ;).

Yokasta, to niewiarygodne, TY malujesz na czarno??, nigdy bym Cię o to nie posądzała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...