Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pysiaczku, ja jeszcze o tej cegle jak zacięta płyta ;)...

Czy impregnowałaś czymś cegłę po połozeniu? Dostałam próbkę i jakaś bledsza się wydaje niż u Ciebie... :confused:

 

Moorela, te cegiełki, to każda inna jest. Więc patrzenia na próbkę, jest totalnie bez sensu. Jedne cegiełki są prawie białe , inne szare, inne czerwonawe. Stąd efekt.

Na ścianie wszystkim wychodzi tak samo.. Chyba ,że mają spieprzoną fugę, jak moja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku, ja jeszcze o tej cegle jak zacięta płyta ;)...

Czy impregnowałaś czymś cegłę po połozeniu? Dostałam próbkę i jakaś bledsza się wydaje niż u Ciebie... :confused:

 

Moorela nie impregnowaliśmy cegiełki. Ja myślę, że ten kolor może Ci się też wydawać inny bo wiadomo jak to jest ze zdjęciami i ich przekłamanymi kolorami ;)

Poza tym tak jak napisała Ania możliwe, że w próbce nie dostałaś wszystkich odcieni jakimi dysponuje sprzedawca bo to naprawdę różnorodne cegiełki są w tym zestawieniu :yes:

 

pysiaczku przekonałas męża do stołu z mebleAga? czy dalej szukacie? ja do nich napisałam, ale na razie bez odpowiedzi...

 

Kamilciu szczerze mówiąc to jakoś brak nam czasu na ten temat ostatnio. Byliśmy co prawda wczoraj w meblach używanych na szybko ale były same stoły o średnicy min.90cm - u nas max. 80cm wejdzie. Także tyle w tym temacie a pojeździmy jeszcze za czymś dopiero po weekendzie pewnie :)

 

Ten pan z mebliAga odpisywał mi chyba kilka dni jeśli mnie pamięć nie myli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Na początek zasłużone pochwały i gratulacje za stworzenie tak pięknych wnętrz !!!

Na koniec biznes ;) chciałbym zapytać o cegłę w salonie, jaki producent, jaki model/typ ? będę bardzo wdzięczny za odp.

 

Pozdrawiam,

D.

 

Stara cegła skalna z elkamino- sprzedawca allegro. Domi.. serio musisz to chyba w stopce napisac. Moja cholera nadal niezafugowana. Moze jest tu kto ze Slaska, co by chcial sie w baby sitter pobawic, a ja bym zchałturzyła fuge???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Aniu chyba faktycznie muszę dać takie info gdzieś ;)

 

darasle bardzo Ci dziękuję za te miłe słowa :)

 

 

Zrobiliśmy dziś rundkę po sklepach z używanymi meblami. Dużo pięknych stołów widziałam ale żadnego okrągłego o fi80 :cry: Same większe. A jeden już w ogóle był piękny ale w prostokącie i spory. A tak nam się spodobał i cenę miał świetną :cry:

 

I z nowości jeszcze - wyprałam dziś pokrowiec z jednej poduszki :D Jutro sprawdzimy czy się nie zbiegł i jak z jego kolorkiem. Ale póki co dobrze jest bo po wyjęciu z pralki nie wyglądał jak pokrowiec na jaśka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(............)I z nowości jeszcze - wyprałam dziś pokrowiec z jednej poduszki :D Jutro sprawdzimy czy się nie zbiegł i jak z jego kolorkiem. Ale póki co dobrze jest bo po wyjęciu z pralki nie wyglądał jak pokrowiec na jaśka :lol2:

i co pysiak? cały czas upychasz tą poduszkę w za mały pokrowiec czy co ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie udało się znaleźć odpowiedniego wymiaru tego stoliczka...:( Cierpliwości, szukaj na allegro, w sklepach ze starociami na pewno się uda:hug:

 

Aga myślałam, że szybko nam się uda zorganizować tą akcję bo zostaliśmy jakby bez stołu, ale jednak widzę, że nic tu nie zdziałam na szybko :( No trudno - dobrze, że mamy jeszcze ławę :lol2:

I jak się ma pokrowiec?:lol2:

i co pysiak? cały czas upychasz tą poduszkę w za mały pokrowiec czy co ? :)

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

:lol2: :lol2: :lol2:

 

Bardzo śmieszne dziewczynki :p ;) :lol2:

 

Ale teraz na poważnie. Pokrowiec bardzo ładnie się wyprał, nic nie stracił na swoim kolorze czy fasonie, więc naprawdę nie rozumiem czemu nie nadaje się on do prania w pralce? Na dodatek poduszka jak poleżała dwa dni bez pokrowca (bo się prał i suszył) to odzyskała kształtów i teraz jest bardziej napompowana niż pozostałe :D Także muszę wyprać też resztę :yes:

 

Także: DEMENTUJĘ - pokrowce w tkaninie svanby można prać w pralce :)

 

Jedyne co się nie sprało to plama od jakiegoś smaru samochodowego czy coś, ale to chyba nie dziwi? I proszę nie pytajcie co taka plama robi na mojej kanapie bo mnie nerw bierze :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...

 

Także: DEMENTUJĘ - pokrowce w tkaninie svanby można prać w pralce :)

 

Jedyne co się nie sprało to plama od jakiegoś smaru samochodowego czy coś, ale to chyba nie dziwi? I proszę nie pytajcie co taka plama robi na mojej kanapie bo mnie nerw bierze :p

 

Co za ulga :rolleyes: podejrzewam, że te pokrowce, których nie można prać niczym nie różnią się od tych starych, które można było prać, tylko ludzie masowo prali je w zbyt wysokiej temperaturze, a potem składali reklamacje, że się skurczyły, więc ikea zapobiegawczo napisała, żeby nie prać.

 

Mugatka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HejPysiu ! mam pytanko ,czy Ty swojego uszaka zamawiałaś w firmie P.Iwony?

 

Odpowiem za pysiaczka- tak Beatko, uszak jest z firmy p. Iwony:yes:

 

Pysiaczku, to super z tym pokrowcem, ale ze smarem to już niefajnie:mad:

A stoliczek znajdzie się sam, zobaczysz:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...