Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hehehe... w kwietniu malowane??????????? No Ty to masz refleks w takim razie:D:rotfl::rotfl::lol2:

 

Pysiaczku , dzięki za info o zasłonach.. te merete mi się bardzo podobały w sklepie:)

Pytanie.. czy te zasłony ANITA są white white, czy off white???

 

Bo ja wczoraj się zorientowałam, ze wtopę popełniłam z szafą na korytarz..

Korytarz jest white white.. a szafa off white. Więc już na przysżlość wolę pytać:) Ta biel to trudny kolorek jednak:D

Edytowane przez anagat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiu, a mi kaloryfer w ogóle nie przeszkadza. Taki retro jest i pasi :).

 

No bardzo retro on jest :lol2:

 

hehehe... w kwietniu malowane??????????? No Ty to masz refleks w takim razie:D:rotfl::rotfl::lol2:

 

Pysiaczku , dzięki za info o zasłonach.. te merete mi się bardzo podobały w sklepie:)

Pytanie.. czy te zasłony ANITA są white white, czy off white???

 

Bo ja wczoraj się zorientowałam, ze wtopę popełniłam z szafą na korytarz..

Korytarz jest white white.. a szafa off white. Więc już na przysżlość wolę pytać:) Ta biel to trudny kolorek jednak:D

 

Aniu no wiesz od kwietnia musiało nabrać mocy urzędowej... :D Poza tym cały czas coś tam dokładam, no i nie mam tej kapy to nie chciałam pokazywać, ale ozdoby białe dopełniły całości choć widzę, że szklanej choinki na parapecie za bardzo nie widać, bo się z szybą zlała :D

 

Trudno mi tak na 100% napisać jak białe są te zasłony Anita. Na stronie Ikei przy nich jest napisane "białe" a przy Merete "bielone". To już chyba coś znaczy co? A tak na serio to jednak wg mnie w lekką śmietankę one wpadają :yes:

 

Pysiaczku, super jest :yes: Bardzo zimowo i widzę, że świąteczne dekoracje się pojawiły?

Podoba mi się klimat Waszej sypialni :yes:

Pozdrawiam cieplutko :bye:

 

Ilonko dziękuję :) Tak dekoracje w sypialni pojawiły się jako pierwsze :yes:

Przez to, że jest biało w środku i za oknem to tak faktycznie zimowo się zrobiło :D

 

Mamy zamówione jeszcze ramki z Ikei na galerię na ścianę po lewo od wejścia - jak przyjdą to zrobię zdjęcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pysiaczku,

 

ooo są nowe focie:wiggle: Powiem Ci, ze obie wersje podobają mi się bardzo i nie potrafię zdecydować, która lepsza:)

Ważne, ze sypialnia nadal jest klimatyczna i przytulna:rolleyes:

Moje wrzosy w ogrodzie wyglądają tak samo- oby nam tylko nie pomarzły:P

Buziaki:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilonko jasne rozumiem ;)

Marta dziękuję :)

 

My braliśmy stąd z tym, że zamówiliśmy od razu lakierowane na biało http://www.e-stolar.com/index.php?lg=pl&kom=1

No i nie da się ukryć, że troszkę capiły dlatego od razu nie wieszaliśmy ich tylko się wietrzą :)

 

Aga dziękuję :D No właśnie boję się o te wrzosy bo moje jednak w skrzynce. Była opcja wsadzić je do gruntu na działce ale nie zdążyłam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...