Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I Ty mi się nic a nic nie przyznałaś!Pięknie :rolleyes:.

 

No dopiero wczoraj fotki zrobione :p To od razu na muratora wrzuciłam jak tylko miałam :)

Dziękuję yokasiu :hug:

 

Wow - niesamowity klimat i stół jaki piękny - z duszą :yes:

Te lampy - zatkało mnie - brawo za pomysłowość :)

 

Dziękuję Ilonko :) Stół faktycznie wiekowy, więc chyba z duszą :)

 

Pysiaczku piękna kuchnia! i ten stół. Fajnie się całość prezentuje :) a jakie klosze macie nietuzinkowe :)

 

Dziękuję Martuś :hug:

 

Oo!! :jawdrop: jaki cudny stół i jak super pasuje do tej cegły :wiggle:

lampecki kubkowe - superowe :D sami robiliście??

 

Pysiu, nie obraź sie, ale ja do tego okna w kuchni to bym widziała żaluzję drewnianą z ikea lub praktikera, bo te zasłonki dziwnie troszkę wyglądają, tak przykuso, ale wiem że dłuższe to nie bardzo, bo na blacie by leżały, więc taka żaluzja byłaby lepszym rozwiązaniem. Tak jakoś mi sie rzuciły w oko te zasłonki;-)

 

Dzięki Vesilko :D

No niestety sami lampek nie zrobiliśmy ;) Kupiliśmy je kiedyś dawno temu na wyprzedaży w Leroyu ;) Także pomysł nie nasz ale wykonanie jak najbardziej tak :)

 

Co do zasłonek masz rację są ciut przykuse bo tylko tyle materiału miałam a koniecznie go chciałam :D W ogóle mam fazę na tkaniny i chciałam coś ocieplającego wnętrze tam a żaluzje nie dałyby takiego efektu. Ale na pewno są one dobrym rozwiązaniem i kto wie co będzie jak nam się zachce zmiany :D

 

Pysiaczku - kuchnia miodzio i jeszcze raz obejrzalam zdjecia na picasie.... masz super pomysly na urzadzenie Waszego mieszkanka!!!

 

Dziękuję bardzo Nicol za te miłe słowa :hug:

 

Slicznie! Tubki na suficie chyba mamy te same :)

 

Aniu dzięki :) U nas Kanlux Nikor więc bardzo możliwe :D

 

Hej! Pysiaczku cudowna kuchnia Wam wyszła..cegła i stół nadaje niesamowity klimat!

 

Dzięki Beatko :hug:

 

Pysiaczku......stół przepiękny!!!!! Klimatyczna, ciepła kuchnia:)

 

Również Tobie Beatko dziękuję :D

 

piękny stół i rewelacyjne te kubko-lampy :-)

 

Dzięki Mrówko :D

 

Jakie fajne zmiany.:rolleyes:

 

Ale dobre czy złe Atenko? :D

 

Piękna kuchnia, gratuluję! :)

 

Dziękuję Moorelo :)

 

Pysiaczku, klimatyczna kuchnia! Gratuluję!

A te lampki kubeczkowe rewelacyjne! Uwielbiam literki ;)

 

Dzięki Narendilku :D Tak myślałam, że lampeczki-kubeczki to by Ci się spodobały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pysiaczku:bye:

 

ale BOMBOWY ten stoliczek:jawdrop::jawdrop: Kuchnia wygląda CUDNIE!!! Lampy bardzo pasują, na cegiełkę nie mogę się napatrzeć:rolleyes:

Ślicznie i klimatycznie:wiggle:

 

Pytałaś u mnie o pieczenie- ostatnio nic nie piekłam... ale moja mama z racji, karnawału zrobiła faworki:wiggle: Pyychaaaa:rolleyes: i polecamhttp://www.sherv.net/cm/emoticons/eating/eating-cookie.gif

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Przepraszam Was ale dopiero zobaczyłam, że coś tu u mnie na wątku się dzieje :p

Bardzo dziękuję za wszystkie miłe wpisy dotyczące naszej kuchni :yes:

Niedługo wybieramy się do Ikei to mam nadzieję, że coś na tą prawą ścianę w końcu dokupię bo strasznie mi tam pusto! A niestety wszystkie witrynki jakie znajdę w necie wydają mi się być za duże :( Także muszę chyba postawić na zwykłe proste półeczki :)

 

W ogóle mamy bardzo podobny układ, tylko jakby w odbiciu lustrzanym (u mnie po prawej zabudowa, po lewej stół i krzesła) :wiggle:

 

O dobrze wiedzieć Dropku - może coś od Ciebie będę mogła ściągnąć :D Twoja kuchnia będzie przepiękna :yes: Ja jak zaczynałam swoją to jeszcze muratora nie odkryłam niestety :lol2:

 

Pysiaczku Twoj dom mnie powalil :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Salon i kuchnia sa przesliczne!!!!!! Gratulacje ogromne :hug:

A stol:jawdrop: gdzie znalazlas takie cudo?

 

Kasiu bardzo dziękuję :yes:

Stół udało nam się znaleźć w używanych meblach :)

 

Pysiaczku

kuchnia fantastyczna:wiggle::o

stół wynalazłas rewelacyjny:o:rolleyes: świetnie się wkomponował

a pamiętam jakiś czas temu marudziłaś że nie da rady u

ciebie ze stołem ty kokietko:P

a jednak udało si

 

 

gratki jest piknie

 

No ja mówiłam Karolko, że duży stół nie wchodzi w grę :p Ale jakikolwiek to mieć musiałam :) No i w końcu się udało znaleźć taki dość płytki co nam za dużo kuchni nie zajmuje :yes: Ale szukania było sporo ;)

 

pysiaczku super ! cegła świetna, stół piękny - klimat - pycha ! mnie jedynie tubki nie pasuja, ale ja tubek ogólnie nie lubię, więc obiektywna na pewno nie jestem ;) za to kubeczkowe zwisy - super :)

 

Dziękuję Kamilciu :) Rozumiem, że tubki mogą się komuś nie podobać :no: Niestety zwykłe halogeny były zbyt wysokie aby dać się zabudować w suficie bo bardzo nisko go obniżyliśmy ze względu na górne szafki :)

 

pysiaczku przepiękna, ciepła, klimatyczna kuchnia :) nie ma Cię, nie ma ... ale jak już wracasz to jest na co popatrzeć :):jawdrop:

 

Mugatko bo tak na co dzień to dzieje się niewiele, a jak już W KOŃCU udało nam się coś zrobić to pokazuję :D

 

Hej pysiaczku:bye:

 

ale BOMBOWY ten stoliczek:jawdrop::jawdrop: Kuchnia wygląda CUDNIE!!! Lampy bardzo pasują, na cegiełkę nie mogę się napatrzeć:rolleyes:

Ślicznie i klimatycznie:wiggle:

 

Pytałaś u mnie o pieczenie- ostatnio nic nie piekłam... ale moja mama z racji, karnawału zrobiła faworki:wiggle: Pyychaaaa:rolleyes: i polecamhttp://www.sherv.net/cm/emoticons/eating/eating-cookie.gif

Buziaki

 

Aguś dzięki :p

Ja coś ostatnio obijam się z pieczeniem ;) Jedyne co to ciasteczka owsiane zrobiłam :D

 

Pysiaczku Twój stół to prawdziwa perełka w kuchni :o

jest zachwycający :yes: - tworzy wspaniały klimat.

 

Pozdrowionka zostawiam :hug:

 

Dziękuję Aguś :hug:

 

Stół jest przepiękny i ta ceglana ściana ślicznie

 

Tkank you Diana_teresa :)

 

Pysiu Masz cudną, mega klimatyczną kuchnię i pięknie nawiązuje do pozostałych wnętrz:yes::)

 

Dziękuję Anetko za te miłe słowa :)

 

Pysiaczku stół w kuchni to prawdziwa perełka. Kuchnia jest bardzo klimatyczna i taka Twoja :)

Piękne wnętrza !!!!!! :)

Co do zasłonek, to może doszyj np. biały materiał na dole lub na górze....też będzie dobrze ;)

 

Piękne mieszkanie !!!

:hug:

 

Dziękuję Kasiu! Twoje mieszkanie to jest piękne! :)

Jak mnie mocno zdenerwują te zasłonki to coś doszyję, ale naprawdę mnie to nie rusza póki co :p

 

Pysiaczku Twoja kuchnia wygląda tak przyjemnie na tych fotkach że ja to bym mogła cały dzień w niej siedzieć i kawke popijać ;)

 

Aniu zapraszam serdecznie, masz niedaleko przecież :)

 

hejka Pysiaczku, wpadłam z obiecaną rewizytą i jestem pod wrażeniem... ogromnym wrażeniem, kuchnia powala, pięknie, gustownie, klimatycznie i konsekwentnie...... cegła - moje niedoścignione marzenie a u Ciebie taka piękna oj zazdroszczę, ale tak wiesz zdrowo zazdroszczę :hug:

 

E&K bardzo dziękuję za komplementy :p Wasz dom jest przecudny zarówno w środku jak i na zewnątrz! Naprawdę dawno żaden dom nie podobał mi się tak w całości :yes: No i ten pokoik Zuzi zachwyca :D

 

Pysiaczku boskooooooo :jawdrop: :wiggle: stół rewelacja, ale cała kuchnia też pięknie dopracowana :yes:

 

Venusku dzięki :wiggle:

 

 

 

Niestety nic nowego się u nas ostatnio nie dzieje, więc nie ma co pokazać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...