Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja lubię imiona, którymi można się przedstawiać bez zdrabniania / skracania / przerabiania, np. Kaja.

 

Ciekawa jestem co z mężem wymyślicie :wiggle:

 

 

Do mojego zespołu w firmie niedawno dołączyła Ksenia. :)

Cały czas mi się wydaje, że to jest zdrobnienie.

 

Pysia zdradź nam coś. Please. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha.. myślę że Pysiaczek się starała uniknąć tej dyskusji:D:D

Ale co tam..dodam od siebie..

Ja jestem i zawsze byłam SUPER zadowolona ze swojego imienia:)

Nie lubię wymyślnych imion typu Kaja i Ksenia (te drugie to mi się w ogóle źle kojarzyz ksenofobią).

 

U mnie miała być Zofia, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie...

Buziaki.

 

P.S. mój Ignac skończył roczek, w sob było PARTY.. mąż stwierdził, że dzięki bogu taka impreza jest tylko raz w roku. Czekolada nadal jest wklepana w zakamarki kanapy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie jak tu słusznie zostało zauważone staram się unikać tej dyskusji :lol2:

Bo to, że skupiamy się obecnie na dwóch imionach to już i tak sukces i nie mogę sobie pozwolić na jakieś nowe typy bo czas ucieka :D

 

Także na pewno dam znać jak się ostatecznie zdecydujemy :yes:

A teraz mogę dodać tylko tyle, że czujemy się dobrze i mamy na liczniku 58 days to go ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, co aborcja ma wspólnego z chcianą ciążą, ale mniejsza z tym, co kraj to obyczaj

 

Ja swoje imię uwielbiam, mało popularne i nie trzeba zdrabniać,

zauważyłam że chłopcom ostatnio często dają na imię Franiu - bo tak ładnie brzmi gdy jest zdrobniale, ale nie pomyślą, że potem będą na niego wołać w szkole, pracy - Franek, a to już brzmi okropnie staroświecko wg mnie. Czasami niektórzy naprawdę potrafią krzywdę dziecku zrobić dając albo zbyt popularne imię, albo zbyt wymyślne, albo staroświeckie.

Zgadzam sie, że zdecydowanie najlepsze są imiona, których nie trzeba zdrabniać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie szukam takich imion żeby dało się zdrobnić dla dzieciaczka małego. Może to błąd? No nie wiem :no:

 

Anagatku rozumiem, że jak mama woli niespodziankę to jej nie mówią kto u niej w brzuszku mieszka :yes: Ale jeśli chciałaby wiedzieć to też nie powiedzą?

 

Diana ale tą metryczkę to chyba mimo wszystko bez konkretnej daty jeszcze wyszywasz nie? Bo nigdy nie wiadomo czy się Malec będzie chciał tak w termin wstrzelić :D Pokażesz później jak Ci wyszło?

 

 

My wczoraj byliśmy na usg także wszystko jest ok, Mała główką w dół a waży jakieś 1760g. Drobna ale w normie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...