Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ania brzmi bardzo dziecinnie. Tak mówiła do mnie tylko mama i babcia. Całe życie byłam Anka ;) więc mówienie o sobie Ania wogóle nie przechodzi mi przez gardło. To tak jak z moją koleżanką Kaśką. Nigdy nie wpadło mi do głowy powiedzenie do niej "Kasia" bo zupełnie do niej nie pasuje. Znam ją kilka lat i chyba tylko raz ktoś do niej powiedział Kasia a tak to Kaśka i Kacha.

Ana fajnie :)

 

Pysiaczku pragnę zakomunikować że ta bramka w parku o której pisałaś to ona jest otwarta. Znaczy się wygląda jak zamknięta ale można ją sobie swobodnie otworzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałam foto metryczki, jak obejrzysz to usunę co by Ci wątku nie zaśmiecać, imię jeszcze nie wyhaftowane bo brat z bratową jeszcze nie doszli do porozumienia czy będzie Marysia czy Karolina ;) oczywiście metryczka już po końcowym dohaftowaniu zostanie wyprasowana i oprawiona Edytowane przez diana_teresa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korozja.. mi przez gardło by nie przeszło Kacha/ Zocha /Gocha.. Nienawidzę tych form i tyle. Tak samo jak Krzychu.. Dla mnie to jakieś wulgarne wręcz.

Moja siostra ma na Imię Małgorzata. I dla mnie jest Małgosią i tyle. ..z rzadka Gosią...

Moje dwie najbliższe przyjaciółki to Kasie i per 'Kasiu' się do nich zwracam. Inna sprawa, że gdy zwracam się do ludzi w języku polskim to na ogół zwracam się w wołaczu. I nie używam ksyw.

 

Do mnie cała rodzina na ogół mówi per Aniu i wcale nie uważam, że to dziecinne. Ale jak nazywają mnie tak ludzie np. na gruncie profesjonalnym , to się wkurzam. Przykład.. składałam w PL papiery w Izbie Lekarskiej i pani rzusiła okiem na dokument i powiedziała.. ''No więc, PANI ANIU' grrrrrrrrrrrrrrrrrr...

W dokumentach jak krowie na rowie jest ANNA.

 

 

A Graya niestety nie czytałam, bo przez ostatnie kilka lat czytam tylko książki anestezjologiczne z króciótkę ciążową przerwą na Zmierzch:D:D Więc niestety nie wiem, którz ta Ana:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie cała rodzina na ogół mówi per Aniu i wcale nie uważam, że to dziecinne. Ale jak nazywają mnie tak ludzie np. na gruncie profesjonalnym , to się wkurzam. Przykład.. składałam w PL papiery w Izbie Lekarskiej i pani rzusiła okiem na dokument i powiedziała.. ''No więc, PANI ANIU' grrrrrrrrrrrrrrrrrr...

W dokumentach jak krowie na rowie jest ANNA.

 

Ja to bym się przyczepiła do rozpoczęcia zdania od "no więc". Brrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) o maluszku wiem.. heh.. ja obstawiam za Marią:D A obrazek przeuroczy:) No i wiem, ile pracy w niego włożyłaś.. Uhhh to ZPT w podstawówce.. Ja zawsze wolałam richelieu niż krzyżyk. Chyba moje oczy nie wyrabiały na krzyżykowym hafcie.. I te nitki sie zawsze plątały:D:D

 

Pysiaczku.. powiesiłam literki nad łóżeczkiem.. mam nadzieję, że w weekend dam radę poobrabiać fotki. Oj koooolorooowo w ignasiowym pokoju się zrobiło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku i setna strona Ci stuknęła gratuluje. A ja mam na imię Diana i swoje imię uwielbiam :)

 

No popatrz faktycznie :) Ja mam ustawiony inny przelicznik i u mnie 50 stron, ale mimo to jest to ładna okrągła sumka. Dziękuję :hug:

Diana ładne i mało popularne imię :yes:

 

Pysiaczku pragnę zakomunikować że ta bramka w parku o której pisałaś to ona jest otwarta. Znaczy się wygląda jak zamknięta ale można ją sobie swobodnie otworzyć :)

 

Aniu dziękuję za info :) Być może właśnie je otworzyli jakoś niedawno, bo wtedy co o nich pisałam to sprawdzaliśmy obie i obie były zamknięte. Szarpaliśmy mocno i nic :no:

Może sprawdzimy to na dniach jak będzie ładna pogoda :)

A Ty przechodziłaś tamtędy?

 

Obiecałam foto metryczki, jak obejrzysz to usunę co by Ci wątku nie zaśmiecać, imię jeszcze nie wyhaftowane bo brat z bratową jeszcze nie doszli do porozumienia czy będzie Marysia czy Karolina ;) oczywiście metryczka już po końcowym dohaftowaniu zostanie wyprasowana i oprawiona

 

Wow świetna ta metryczka Diano :yes: Naprawdę wyszło Ci to genialnie, a jak jeszcze dojdzie data i imię to będzie świetna pamiątka :yes: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diano pikny królik, to czekamy jeszcze na długoucha? Ja też nie lubię jak mnie zdrabniają, aż mi się organy przestawiają wewnętrzne, więc moje dziecię ma na imię Patryk, żeby go trudno było zdrobnić, ale babcia i tak wyjechała już z Patrysiem :bash:

 

:D:D:D Bo babcie to zdolne są:D

Moja mama od roku jest na etapie CZAPECZKI.. uhhhh....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku przechodziłam. Ze 3 razy nawet ;) Swoją droga nie wiem po co ta bramka tam. Chamstwem byłoby jakby klucz do niej mieli mieć tylko mieszkańcy domków. Może chodzi o to żeby dzieciaki im nie pouciekały i się w tej rzeczce nie potopiły :p Musze ta sprawę zbadać ;)

 

Ania brzmi dziecinnie w stosunku do mnie. Bo są Anki którym pasuje Ania :) Kacha rzeczywiście brzmi wulgarnie ale mojej koleżance no tak pasuje że kurna inaczej nie można :)

Małgorzata! Cudne imię ale tylko w tej wersji. Nie lubię Gosi i Małgosi. Jakbym miała córkę to byłaby to Małgorzata. I absolutnie nikomu nie pozwalałabym mówić inaczej bo to takie piękne imię że aż grzech je przerabiać :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laseczki w temacie imion - aktualne statystyki: http://www.msw.gov.pl/portal/pl/805/10569/Najczesciej_nadawane_imiona_w_latach_20022012.html

 

Wiadomo, czego w najbliższym czasie spodziewać się z przedszkolach i szkołach. :D

 

ech.. no Iga nie ma w statystykach:D Aaaa jest.. na 48 miejscu:D Fajnie...

Kurcze mam nadzieję, że u mnie następna będzie dziewczynka, bo mi się naprawdę żadne męskie imiona nie podobają.

 

Boziu, daj Zofię, pleeeease!!!

Edytowane przez anagat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...