Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Czy jest ktoś kto zamierza budować dom wg. tego projektu?

Jeśli tak to chętnie będę się tutaj wymieniał informacjami dot. budowy, ponieważ planujemy wybudować nasz dom wg. właśnie tego projektu.

 

Pozdrawiam

 

http://www.z500.pl/projekty/199/wizualizacje/z199_widok1_0.jpg

http://www.z500.pl/projekty/199/wizualizacje/z199_widok2_0.jpg

Edytowane przez woodek
poprawa foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 3 months później...

Witam

 

Ja również jestem zainteresowany tym projektem. Planuję kilka przeróbek i chętnie poznam wasze opinie.

Proszę opowiedzieć jakie zmiany wprowadziliście do projektu. Gdzie się budujecie? Ja jestem z okolic Bydgoszczy.

W planach mam przerobienie poddasza na użytkowe, schody w miejscu łazienki , powiększenie p.gospodarczego , kosztem pokoju z którego będzie zrobiona łazienka.

Czy coś jeszcze to wyjdzie "w praniu" za kilka dni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Cześć.

Kupiłam już projekt. Ruszam z budową pewnie w maju. Niewiele zmieniłam. Zamiast pralni będę miała garderobę, pralnię w schowku.... Wywalam kominek a komin do łazienki koło sypialni. Zmieniam trochę okna i kolory domu. Poza tym ok. Wyrzucam też 1 okno z salonu.Planuję suszarnię na strychu. Będę pisać i słać fotki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Kupiłam już projekt. Ruszam z budową pewnie w maju. Niewiele zmieniłam. Zamiast pralni będę miała garderobę, pralnię w schowku.... Wywalam kominek a komin do łazienki koło sypialni. Zmieniam trochę okna i kolory domu. Poza tym ok. Wyrzucam też 1 okno z salonu.Planuję suszarnię na strychu. Będę pisać i słać fotki. Pozdrawiam

Gratulację!

czekamy z niecierpliwością na pierwsze zdjęcia tego pięknego domku w realu

co do suszarni na strychu: czy strych-poddasze będzie użytkowy?

Pozdr.Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będzie użytkowy. Chcemy wzmocnić część poddasza aby można było swobodnie chodzić i wieszać pranie.....

Pierwsze fotki maj/czerwiec, choć jak znam życie pewnie później .... :(

Piotrze, Ty też budujesz z 199? napisz coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Nie, nie będzie użytkowy. Chcemy wzmocnić część poddasza aby można było swobodnie chodzić i wieszać pranie.....

Pierwsze fotki maj/czerwiec, choć jak znam życie pewnie później .... :(

Piotrze, Ty też budujesz z 199? napisz coś...

U mnie w planach dopiero w 2013 ma się zacząć działanie z Z199

ale już szukam i planuję co jeszcze poprawić (chcemy mieć np: większy taras)

fajnie było by zobaczyć jak w realu on wygląda lub jakieś fotki ale nic nie mogę znaleźć na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam

jestem zainteresowany budową projektu z199 chętnie obejrzę w trakcie budowy. jestem z okolic Bydgoszczy ale pojadę w każde miejsce w Polsce.

Pozdrawiam

 

Ja również jestem zainteresowany tym projektem. Planuję kilka przeróbek i chętnie poznam wasze opinie.

Proszę opowiedzieć jakie zmiany wprowadziliście do projektu. Gdzie się budujecie? Ja jestem z okolic Bydgoszczy.

W planach mam przerobienie poddasza na użytkowe, schody w miejscu łazienki , powiększenie p.gospodarczego , kosztem pokoju z którego będzie zrobiona łazienka.

Czy coś jeszcze to wyjdzie "w praniu" za kilka dni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam

jestem zainteresowany budową projektu z199 chętnie obejrzę w trakcie budowy. jestem z okolic Bydgoszczy ale pojadę w każde miejsce w Polsce.

Pozdrawiam

 

Ja również jestem zainteresowany tym projektem. Planuję kilka przeróbek i chętnie poznam wasze opinie.

Proszę opowiedzieć jakie zmiany wprowadziliście do projektu. Gdzie się budujecie? Ja jestem z okolic Bydgoszczy.

W planach mam przerobienie poddasza na użytkowe, schody w miejscu łazienki , powiększenie p.gospodarczego , kosztem pokoju z którego będzie zrobiona łazienka.

Czy coś jeszcze to wyjdzie "w praniu" za kilka dni.

 

Pozdrawiam

 

Hej a czy robiliście wstepną kalkulację kosztów? też sie zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 year później...

Witam

 

W tym roku planujemy budowę domu Z199. Bardzo chętnie obejżymy gotowy dom lub w trakcie budowy.

Chętnie poznamy sugestie co do przeróbek i wasze opinie. Jesteśmy z woj. mazowieckiego ale gotowi jesteśmy pojechać gdzieś dalej aby zobaczyć dow w realu. bardzo proszę o kontakt na maila: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Kupiłam już projekt. Ruszam z budową pewnie w maju. Niewiele zmieniłam. Zamiast pralni będę miała garderobę, pralnię w schowku.... Wywalam kominek a komin do łazienki koło sypialni. Zmieniam trochę okna i kolory domu. Poza tym ok. Wyrzucam też 1 okno z salonu.Planuję suszarnię na strychu. Będę pisać i słać fotki. Pozdrawiam

 

Witam

 

W tym roku zamierzamy budować dom wg projektu z199. Czy pani buduje tez wg tego projektu? Na jakim etapie budowy? Czy byłaby możliwość obejrzenia domu w realu.?

 

Pozdrawiam

Anna i Rafał

 

Wysłane z iPada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...