Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kominek narożny od zera do 10 tyś ;o)


jwbrzezinski

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 202
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zastosowałem zwykły klej do siatki, taki jak do styro na elewacji. Jak na razie nic nie pęka... ;o)

 

Witam.

Śledzę Twój wątek z zaciekawieniem.Jestem ciekaw jakim klejem obrabiałeś te płyty varmsena przy zatapianiu siatki? Czy to był ten cersit o którym wcześniej pisałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

ognia nie ma bo ciepło już się jakoś zrobiło ;o) Kratki fakt, na zdjęciu wyszły bardzo kontrastowo. Generalnie kolorystyka może jeszcze ulec zmianie, rozpatrujemy zmianę czarnego na brąz i zmianę tej mniejszej (wyższej) części kominka, bo jakoś nie pasuje... Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Wkład...no cóż, ciężko mi ocenić bo to mój pierwszy kominek ( w życiu ;o)). Gdybym kupował kolejny to pomyślałbym o wersji z szybą podnoszoną do góry, chociaż nie do końca wiem jak się ją tam myje, a myć trzeba od czasu do czasu. W tej wersji, przy otwieraniu drzwiczek zawsze sypie się trochę popiołu - niby niewiele, ale upierdliwe to to jest. Poza tym, to jak na moje potrzeby sprawdza się znakomicie - grzeje i widoczek na ogień ładny ;o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkład...no cóż, ciężko mi ocenić bo to mój pierwszy kominek ( w życiu ;o)). Gdybym kupował kolejny to pomyślałbym o wersji z szybą podnoszoną do góry, chociaż nie do końca wiem jak się ją tam myje, a myć trzeba od czasu do czasu. W tej wersji, przy otwieraniu drzwiczek zawsze sypie się trochę popiołu - niby niewiele, ale upierdliwe to to jest. Poza tym, to jak na moje potrzeby sprawdza się znakomicie - grzeje i widoczek na ogień ładny ;o)

 

Aż strach pomyśleć jakby każdy z potencjalnych klientów sam robiłby sobie kominek ;-) Gratuluję Panu zaparcia, ambicji, co dało w konsekwencji tak fajny efekt końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...