Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kominek narożny od zera do 10 tyś ;o)


jwbrzezinski

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 202
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Polski, wodny, z boczną podwójna szybą, bez szprosu?!:o

 

No Wiesz małopolska, to małopolska. Tutaj po cichu bez afiszowania się i gadania różne produkty powstają.

No i całkiem przystępna cena. Nawet ja powoli zacząłem te produkty wdrażać do swojej oferty jako nowości.

Taką mam zasadę zaczynam z "małymi producentami" a oni powoli stają się coraz więksi...

Myślę, że nie warto daleko szukać, lepiej poznać i promować to co w zasięgu rzutu kamieniem.

Pozdrawiam

Edytowane przez bohusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc również czekam Bohusz:)

 

Wkład z podwójną szybą boczną i to bez szprosa:) ciekawe jeszcze czy szyby front + bok są dostawiane pod kątem 90 - nie łączone czy może mówisz o szybie giętej:)???

Też czekam, jednak myślę, że możemy sobie czekać do ..... Gdyby coś takiego miał to już dawno, by pokazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klei szyby, czeka aż wyschną. Cierpliwości :rolleyes:

 

A myślałem że Pan jest poważniejszy

 

Cudze chwalicie a swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie ...jak pisał Stach Jachowicz

 

Oczywiste jest że łatwiej jest iść przetartym szlakiem, ja czekam na konkrety, moim skromnym zdaniem, lub jak kto woli IMHO - znacznie lepiej sprawdzić produkt, a dopiero potem pokazać go światu, jako efekt dopracowanej konstrukcji, bez wiekszych ochów i achów, poprostu coś dobrego i sprawdzonego. Czas na takie produkty i myślenie POLSKO!

Edytowane przez rosomakx4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu minął 1 rok zamieszkiwania i oczywiście użytkowania kominka. Jak na razie wszystko wygląda ok, żadnych pęknięć, pożarów, wybuchów sadzy i tym podobnych ;o)

Znaczy się, że można samemu i będzie działać...

jest dobrze zrobione, to i nie ma zadnych przykrych niespodzianek, ale czy polecałbyś taką pracę kazdemu we własnym zakresie, czy przeciętny kowalski w liczbie 8 na 10 sknociłby ten kominek wyrzucając kilka tys w błoto zamiast zaoszczędzić dwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że Pan jest poważniejszy

 

Cudze chwalicie a swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie ...jak pisał Stach Jachowicz

 

Oczywiste jest że łatwiej jest iść przetartym szlakiem, ja czekam na konkrety, moim skromnym zdaniem, lub jak kto woli IMHO - znacznie lepiej sprawdzić produkt, a dopiero potem pokazać go światu, jako efekt dopracowanej konstrukcji, bez wiekszych ochów i achów, poprostu coś dobrego i sprawdzonego. Czas na takie produkty i myślenie POLSKO!

 

Odmawiasz mi prawa do żartu? Mam być śmiertelnie poważny? Będę bardziej wiarygodny? :) A wracając do szyb. Giętych, podwójnych sprawa jest trudna do rozeznania.

 

Lechosław kierzkowski

M.G. Rokossa jest Polakiem z krwi i kości i on takie szyby ma. Tylko co z tą siedzibą firmy? A na Bohusza czekamy cierpliwie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........Odmawiasz mi prawa do żartu? Mam być śmiertelnie poważny? Będę bardziej wiarygodny?........

I kto to mówi część 5.:D:D:D.Czy to aby żart .Toż to naśmiewanie.Tobie też się udzieliło t/z jest to syndrom podpatrywany jak ten nieprzyjemny albo niepożądany.Madrości zaciągnięte z sieci. a jeśli pozwolisz poczekam z tobą na bohusza.:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Informacje na temat oferty udzielamy telefonicznie, lub osobiście u nas w Krzeszowicach w punkciku magazynowym, po telefonicznym ustaleniu terminu.

tel: 602 259 809

 

W ostatnim czasie doszłem do wniosku, że na forum mają sens dyskusje tylko w stylu:

Klei szyby, czeka aż wyschną. Cierpliwości :rolleyes:

 

Sorki romole, przerwa na reklamę

 

:)

Edytowane przez bohusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bye:

 

 

...

 

Co machasz łapą, zadzwoń i powiedz co i jak.:mad:

 

....Witam

Informacje na temat oferty udzielamy telefonicznie, lub osobiście u nas w Krzeszowicach w punkciku magazynowym, po telefonicznym ustaleniu terminu.

tel: 602 259 809

 

W ostatnim czasie doszłem do wniosku, że na forum mają sens dyskusje tylko w stylu:

http://forum.muratordom.pl/images/mdom_misc/quote_icon.png Napisał Kominki Piotr Batura http://forum.muratordom.pl/images/mdom_buttons/viewpost-right.png

Klei szyby, czeka aż wyschną. Cierpliwości :rolleyes:

 

http://forum.muratordom.pl/images/mdom_misc/quote_icon.png Napisał Kominki Piotr Batura http://forum.muratordom.pl/images/mdom_buttons/viewpost-right.png

Sorki romole, przerwa na reklamę

.....

 

 

Myślałem ,że mu inaczej wytłumaczysz.Poczekam co eniek powie po rozmowie telefonicznej :rolleyes::no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...