Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa z Murowańca


Redakcja

Recommended Posts

http://cdn7.muratordom.smcloud.net/t/file/32/72/fc/3272fc4a5a1171b5.JPG

 

Aż trudno w to uwierzyć. Pod Bydgoszczą w miejscowości Murowaniec wielu budujących szukało wsparcia na Forum Muratora. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że często okazywało się, że sąsiad, i kolejny budujący, i jeszcze kolejny to forumowicze. Poznawali się dzięki Forum MURATORA, a dziś tworzą grupę przyjaciół i ludzi wspierających się w budowie i w codziennym życiu; także świetnie bawiących się razem, co widać na zdjęciu.

 

No to mamy zabawę z nagrodami dla Forumowiczów. Czy potraficie powiedzieć kto jest kto na zdjęciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu klany: Aga-Żona Facia, RobertEs, Horatio, Tomek*, Marcin z Bydzi, AsiaGo, dori, Kola, alex_

 

Właściwie wszyscy, poza Agą Faciową, jesteśmy z Murowańca k. Bydgoszczy. Jest nas tutaj więcej, choćby Gacuś czy Inez, Marczysław, Georgio…

Zakładam, że sporo jest tez z nowej ekipy, bo osiedle rośnie w oczach. Może się „pokażecie”? "Zintegrujmy się" :)

Nas to forum połączyło, przez nie się poznaliśmy!. Wspólne tematy, podobne etapy, nas zbliżyły. I nadal, mimo już domów wybudowanych, mamy wspólne klimaty: dzieci w podobnym wieku, aranżacje ogrodów, dyskusje na temat opału ...

Spotykamy się często czy to przy wspólnym grillowaniu, przyjęciach urodzinowych czy specjalnych imprezach nie tylko karnawałowych, czy też – jak ostatnio – przeprowadzaliśmy AsięGo już do nowego domku!

 

Wszystkich, których wymieniłam i tych nie wymienionych jeszcze, pozdrawiam gorąco!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że nasze okolice rosną w siłę! Ja jestem z Ciela, także mam do Was rzut beretem ;)

 

Szukam teraz projektu domu z dwoma garażami, od wiosny ruszam z budową w Żołędowie. Czy może ktoś z Was mógłby mi coś podpowiedzieć, pokazać na żywo jakiś projekt? Uparłem się na dwa garaże i pokój dzienny w granicach 40m. Rysunki rysunkami, a co na żywo to na żywo.. Ma ktoś z Was chatę z dwoma garażami i użytkową do 150m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu klany: Aga-Żona Facia, RobertEs, Horatio, Tomek*, Marcin z Bydzi, AsiaGo, dori, Kola, alex_

 

Właściwie wszyscy, poza Agą Faciową, jesteśmy z Murowańca k. Bydgoszczy. Jest nas tutaj więcej, choćby Gacuś czy Inez, Marczysław, Georgio…

Zakładam, że sporo jest tez z nowej ekipy, bo osiedle rośnie w oczach. Może się „pokażecie”? "Zintegrujmy się" :)

Nas to forum połączyło, przez nie się poznaliśmy!. Wspólne tematy, podobne etapy, nas zbliżyły. I nadal, mimo już domów wybudowanych, mamy wspólne klimaty: dzieci w podobnym wieku, aranżacje ogrodów, dyskusje na temat opału ...

Spotykamy się często czy to przy wspólnym grillowaniu, przyjęciach urodzinowych czy specjalnych imprezach nie tylko karnawałowych, czy też – jak ostatnio – przeprowadzaliśmy AsięGo już do nowego domku!

 

Wszystkich, których wymieniłam i tych nie wymienionych jeszcze, pozdrawiam gorąco!!!

 

Troszkę prywaty z mojej strony :p

 

Dzięki RobertEsowi poznaliśmy jego kuzynkę (sąsiadkę - niestety nieforumowiczkę), była wsparciem nie tylko pielęgniarskim w pierwszych miesiącach macierzyństwa. A ciuchów dziecięcych na dobre 2 lata starczyło :). Teraz na szczęście można się odwdzięczyć, gdyż sama jest mamusią małej istotki.

 

Ale to było zaraz po tym jak Inez_2007 wspierała mnie w ciąży, gdy mnie w niej o trymestr wyprzedzała :p. Teraz pociechy razem z Dorisową, Kolową i RobertEsową są w jednym przedszkolu ;) Ale w okresie ciążowym w tym samym czasie co Dorisowa i Kolowa dołączyła Marczysława i Kasia Marcina z Bydzi :). Och jak ja i Kolowa z rozrzewnieniem chiba wspominamy te cykliczne (doroczne) imprezy u RobertEsów.Ale się działo :p jutro rocznica :D

 

Georgio po rozmowach "przy płocie" zakupił tu działkę, gdzie już postawił dom i mieszka. Dziękuję za tą podwózkę w czerwcu 2007 jak autko nie działało :*

Potem po "wspólnej" akcji udało się wytyczyć Jego i Marczysławy ulicę, bo to jeszcze pole było :p

 

Od Gromala i chyba Tomka* odkupiliśmy pozostałe bloczki, co pozwoliło na zbudowanie garażu u mnie.

 

Okna "całe" forum chyba złapało od M&S i elektryka dzięki m.in. Faciom :)

A jakie dyskusje były nad niezbędnością zmywarki w domu z Kolową :p

 

Olek i Asia, Gromal, Georgio, Maciejko, Adi... odezwijcie się jakie były Wasze początki

 

pozdrawiam

 

PS a o co Gacol focha złapał to nie mam pojęcia :p

 

 

Do Szanownej Redakcji:

 

Trzymam za słowo co do wsparcia parafialnej biblioteki egzemplarzami "Muratora". Zbieram siły na jej prowadzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nas tutaj więcej, choćby Gacuś czy Inez, Marczysław, Georgio…

 

 

Tak tak , jestem jestem choć nie byłem :( . Bardzo dziękuję za zaproszenie na sesję fotograficzną naszej grupy na którą niestety nie dotarłem . Ale myślami byłem z Wami, więc można powiedzieć że też jestem na tej fotce :)

Czasu upłynęło już sporo ale jak dziś pamiętam moje pierwsze odwiedziny w Murowańcu i u kogo i z kim piłem pierwszą herbatkę :) . Pamiętam pierwsze imprezy , ogniska , wywiady telewizyjne w związku z włamaniami itd . Można by tego wymieniać sporo ....

Jesteście SUPER !!! Pozdrawiam Wszystkich !!!

 

 

 

PS a o co Gacol focha złapał to nie mam pojęcia :p

 

 

Pani Alino , mój nick na tym Forum to GACUŚ , a na chrzcie dali mi Wiesław - to tak dla przypomnienia .

A jeżeli ma Pani luki w pamięci , to zapraszam do mnie , z miłą chęcią je uzupełnię i odświeżę .

Zapraszam i pozdrawiam .

Wiesiek ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 months później...
  • 3 years później...
Witamy bardzo serdecznie, chociaż już przenieśliśmy kontakty do życia codziennego i spotykamy się na kawie :)

Jeśli można spytać to, w której części budowa??

 

pozdrowionka z Murowańca

 

 

Fajnie ze cały czas utrzymujecie kontakt :) My budujemy na Bursztynowej :) Widac od nas dom Inez :) Własnie dach się powoli konczy .

Pozdrawiam wszystkich przyszłych sąsiadów :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze cały czas utrzymujecie kontakt :) My budujemy na Bursztynowej :) Widac od nas dom Inez :) Własnie dach się powoli konczy .

Pozdrawiam wszystkich przyszłych sąsiadów :bye:

 

Weh to druga strona wsi :(

 

Okazuje się, że wszyscy mamy dziecięcia w podobnym wieku ;) Działo się na wsi jak się wszyscy wprowadzili :D

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...