Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowe uszka dla Franiuszka - AUKCJA TRWA do 27 listopada, godz. 22.00!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 102
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani, bo ja dopiero teraz dotarłam (internet mi wyłączyli). Fanty wrzucę wieczorkiem, ale bardzo bardzo chciałabym poprzeć propozycje tutli_putli. Jeśli Redakcja by się zgodziła - może udałoby się przedłużyć licytacje tak, żeby udało się uzbierać na te najlepsze aparaty dla Franusia?

 

Ślicznie się to wszystko rozkręciło, więc myślę, że się uda w standardowym terminie, ale jakby się nie udało... Franiowi pomożemy bardziej...

 

Agnes może jednak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hug:

Tutli_putli, te Franiowi wystarczą:)

To wszystko to i tak 1000 x więcej niz mi sie marzyło

 

AgnesK ale zawsze warto spróbować :)

:hug:ściskam mocno całą waszą rodzinkę a najbardziej Franule za te wszystkie codzienne bitwy jakie staczacie o zdrowie maluszka. Śledzę losy Frania od samego początku i nigdy nie wiem co mam napisać bo zawsze oczy mi się mocno pocą i brakuje za każdym razem słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochane kobietki:)

Aparaty już sa zamówione. Poza tym w tych droższych są funkcja, z których Franiu i tak nie potrafiłby i nie mógłby korzystać. Przynajmniej w aparatach firmy Phonak. Te, które zamówilismy są naprawdę bardzo bardzo dobre:)

W styczniu jedziemy na turnus 'wczesne wspomaganie rozwoju dziecka'. To będzie bardzo wazny turnus dla Frania - codziennie będzie pracował z rewelacyjną neurologopedką, bardzo mi na tym zależało. Obiecuję, że całą nadwyżka przeznaczona będzie na ten cel własnie:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes kurcze ile na ten turnus rehabilitacyjny potrzeba? Bo nam się trochę aukcja pospała, a może jak będzie konkretny cel do osiągnięcia to znów się rozrusza???

 

Ludziki Kochane są jeszcze nie licytowane fanty - może ktoś by miał ochotę? Przecież jak Agnes za aparaty zapłaci to co jej na turnus zostanie? 400?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaty:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

ul. Łomiańska 5

01-685 Warszawa

61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

tytułem: 10684 Kossowski Franciszek- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

Sądzę, że może być razem jedna wpłata.

Potem w mailu do Agnieszki, prócz ksero wpłaty, trzeba koniecznie napisać nick z Forum i jaka kwota za co.

Na przykład:

W kesero będzie kwota 120zł. A w mailu Aga procz tego dostanie, że to od "nick z forum" za "ściereczki o anety s - 20zł" i "butelka wina od AgnesK - 100zł".

Jak Aga dostanie maila z potwierdzeniem da znać Wystawiającemu od kogo dotarły pieniążki.

Sądzę, że to nie będzie problem dla nikogo.

Potwierdzenia się Agnieszce przydadzą aby ew. móc szukać w Fundacji zagubionej kwoty, bo przy takiej ilości wpłat w tak krótkim czasie może dojść do jakiś nie chcianych pomiłek, albo też czasami Fundacja nie może odczytać czegoś i wtedy też się przydaje potwierdzenie.

Aguś jak coś jeszcze zapomniałam, to, proszę dodaj od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...