Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowe uszka dla Franiuszka - AUKCJA TRWA do 27 listopada, godz. 22.00!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 102
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie wywnętrzam się tu zbyt często, ale dzisiaj... No nie mogę! Poczytałam w blogu, poczytałam tutaj i tak mi się jakoś błogo na duchu zrobiło, że całkiem jakby Święta już były... Ależ dłuuugie te Święta w tym roku będą - od dzisiaj aż do samych Świąt! I to wszystko dzięki Franiowi, dzielnemu krasnalkowi, którego na oczy nie widziałam, a jakbym go znała! Zresztą nie tylko ja, bo opowiadam o Nim wciąż wszystkim dookoła, jakby co najmniej moim bratankiem był. Już się staram hamować w tym gadaniu, bo zaczynają na mnie dziwnie patrzyć ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś...:hug:

A wiesz, ze ja też sie czuje jakby Boże Narodzenie było już dziś?

Naprawdę zrobiliście coś..niezwykłego. Jak patrzymy na Frania, widzimy spokój, skupienie..

Dopiero teraz zaczynam sobie zdawać sprawę z tego jak wazne sa rzeczy na pozór oczywiste - chodzenie, jedzenie..świat przyjaznych dźwięków.

Dzięki Wam pewien mały krasnal ma lepsze zycie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiedziałam, że te aparaty są takie twarzowe i eleganckie :):)

Franuś jest niezwykle dzielnym Facetem. Serce rośnie jak się na niego patrzy (bo bardzo wyrósł odkąd go widziałam !) i jak się czyta Twoją opowieść.

Chyba wszyscy biorący udział (jakikolwiek) w aukcji widzą, że to były najlepiej wydane pieniądze tego roku. najmądrzej i najsensowniej. Ucałuj mocno Franulę. Jest pięknym młodzieńcem :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam łzy w oczach patrząc na te zdjęcia i Twój opis.

Franiu jest bardzo dzielny i wyjątkowo mądry, jak na swój wiek. On pewnie rozumie dużo więcej, niż by nam się mogło wydawać. A to Wasza, Aguś, zasługa. Wasza ogromna miłość,bezgraniczna cierpliwość i determinacja potrafią zdziałać cuda. Bardzo się cieszę, że mogę uważać Was za swoich (niestety tylko forumowych) znajomych.

Dużo zdrówka i moc buziaków od forumowej ciotki.:hug::hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe wieści. Świat do Krasnala zaszeptał, zaszumiał i zaszeleścił... To wielka chwila. A Franio? Że grzeczny? Że współpracował? Ja patrzę na jego minę i wiem jedno: ten młody człowiek właśnie rozpracowywał nowe zastosowanie impulsów komputerowych w aparatach najnowszej generacji! Te zmarszczone brewki, skupiony wzrok... Toż to mina neurochirurga w czasie operacji! Aga, Ty się szykuj, bo Twój syn to w Szwajcarii będzie doktorat robił, mówię Ci http://www.pic4ever.com/images/18.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko, podczytuję i podpatruję Was często, teraz mogę wreszcie dołączyć do "Waszego" grona, z czego bardzoooo się cieszę.

Dotarł do mnie twój fant - zawieszka na tee-lighty jest przepiękna! I taka DUŻA!:jawdrop: Nie spodziewałam się! Dziękuję bardzo :wiggle::wiggle::wiggle:

 

Jesteście z Franiem bardzo dzielni, tyle przeżyliście a uśmiech ciągle gości na Waszych twarzach. Mały wygląda jakby nic mu nie dolegało, jakby niczym się nie martwił. Zdaję sobie sprawę, że codzienność pewnie nie jest tak bardzo kolorowa, że zdarzają się płacze i marudzenie, ale co tam - te uśmiechy, radości, osiągnięcia wszystko przyćmiewają. Trzymajcie tak dalej!

 

PS. Teraz już pewnie będę u Was stałym gościem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...