Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 941
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak, to prawda - Żelka przepiękne rzeczy tworzy. Sama mam już*sporą*kolekcję i ...następny cudowny przedmiot w drodze. Naprawdę*polecam :) Gdyby tak każdy fant znalazł swojego właściciela, to Stefek by się*na pewno ucieszył :)

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=19732995

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też już dostałam swoje wylicytowane rzeczy nooooooooo ta książka z ciastami to łoooooooooo ślinotok a aniołka bydle listonosz nie chciał zostawić ciotce i muszę gnać na pocztę po odbiór:(

 

DPS-ia ja tam u Żelci też już w odwiedzinkach byłam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopełniłam i wpłaciłam(z małą górką oczywiście) za wylicytowane fanty. Jutro popędzi potwierdzenie do Agnieszki no i jutro dam namiary dla Agduś i AnetyS. Dziękuję za możliwość popełnienia dobra choć w tak skromnej postaci. U Żelki będę też.

Tytuł piękny i dziękuję za jego nadanie. Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też mnie obgadujom? :wiggle:

Kochani dziękuję Wam za zakupy na Stefka aukcjach. Żeby nie Wy, to co ja bym na tym Allegro sprzedała. Większość naszych kupujących to Znajomy z tego forum. Dziękujemy, że o nas pamiętacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaa, wiedziałam, że nikt inny, NIKT po prostu nie będzie taki, jak Wy!!! :hug:

Dziękuję pięknie za zakupy u naszego Anioła i proszę o jeszcze. :p

Wiem, że na pewno sprzeda wszystko do świąt, musi się udać! :yes: :lol:

Kochani jesteście!!! :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Błękitna ! wysłałam pieniążki z banku przelewem ,bo ja to jestem starej daty i z różnych " nowoczesności"

bankowych nie korzystam - no i np. " buźki " też mi nie wychodzą !!! No i chcę wysłać moje potwierdzenie

dla Agusi ! tylko ona ma masę zajęć , więc czekam na Jej odzew i wówczas wszystko się wyjaśni .

Pozdrawiam wszystkich uczestniczących w tej pięknej akcji !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...