Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kochani - na Żelkowych aukcjach jest już dzisiaj 14 ofert!!! :wave:

Jestem bardzo szczęśliwa i wzruszona.

Wiedziałam, że można na Was liczyć!

No co ja mogę powiedzieć?

DZIĘKUJĘ!!!

 

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRk8rdv3D1EHIgxmCN7Z1w_AOwtvPNbd680q1EA-DZ08Ibfjw6Zlg

 

I proszę o jeszcze... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 941
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeszcze jedno... :oops:

Widziałam, że sporej liczbie osób spodobało się pudełko do herbaty BOUTIQUE, licytują tam 4 osoby.

Ja myślę, że jakby zapytać, to Żelka mogłaby zrobić dla każdego, kto chce, takie pudełko albo bardzo podobne... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, niecałe pół*godziny minęło i już*tylko dwa zegary bez chętnych. Ciekawe, jak szybko znajdą amatorów. Ten niebieski taki cuuuudny :) A i z kogucikiem niczego sobie :)

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=19732995

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziło mnie dziewczę :) Przyniosło chustecznik i masę*prezentów dodatkowych. Kochana z niej dziewczyna. I niezwykła bardzo. Cała przyjemność*po mojej stronie, że mogłam Ją*poznać*:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i drugi fant.

 

Doszła bez uszczerbku nalewka Toli:wiggle:

 

Teraz tylko czekam na odpowiednią okazję do skosztowania.

A tu nawet kataru brak, ale ...może profilaktycznie ?

Jak myślicie ?

 

Jest i tradycyjnie , bonus.

"Opakowanie " na nalewkę, przydatne na wycieczki do lasy.:p

Serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaopiekuje się ktoś zegarami Żelki? Do rustykalnych wnętrz, do nowoczesnych niebieski też się*nada. Na prezent dla babci, mamy, teściowej, ulubionej sąsiadki lub sąsiada :)

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=19732995

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie przyszła do mnie ostatnia paczka ze sztućcami made in ZSRR i jestem tak mile zaskoczona, poniewaz myślałam, ze wylicytowałam same sztućce (w pieknym oryginalnym, starym opakowaniu), a tu w paczce jeszcze reniferek, bombka decoupagowa i dużżooo serwetek do decoupagu :))) DZIEWCZE bardzo Ci dziękuje!!! kochana jesteś :hug:

 

komu mam wysłać podkładki I książkę?? dajcie mi już adres to wszystko dzisiaj puszczę, coby na poczte jak głupia nie latać :p przecież wiadomo, że tu sami dobrzy ludzie, oszustów niet :no:

pozdrawiam

 

ja napewno czymś wspaniałej Żelki się zaopiekuje, tylko trochę później, bo pieniążków troche teraz mało... ale pamiętam :)

Edytowane przez blekitna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje fanty wysłane i już doszły , poczta się niesamowicie postarała, chyba też wiedzieli że to dla Frania :) A cuda Żelkowe przepiękne, sama nie wiem co brać bo wszystko mi się podoba a walka będzie na noże :) ale święta się zbliżają na prezent sobie zażyczę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...