Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 941
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja się chciałam tylko publicznie ukorzyć i w pierś mą wątłą uderzyć i wyznać, że nie wpłaciłam jeszcze kasy bo mój #^%&$%#@ pracodawca nie wypłacił do dzisiaj kasy "na Mikołaja"!! Ale obiecuję, że choćby skały sr..y to w tym tygodniu kasę wyślę. Bardzo przepraszam za opóźnienie :(

 

A dla Żelki oczywiście że 100 lat 100 lat!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka blaszka nie wiedziałam, że tutaj jeszcze tyyyyle życia :)

bardzo dziękuję za możliwość bycia z takimi znakomitościami w jednym wspaniałym TEAMie

Dziękuję za fanty, które zgarnęłam. Piękne zdjęcia-majstersztyki od joliski, niepowtarzalnie;) wypisaną/wyrysowaną kartkę od yokasty, przepiękny wachlarz od Rasi [pozwoliłam sobie na skopiowanie tego zdjecia z kobitkami chodnikowymi]

 

i dziewczynom, które wylicytowały moje przedmioty :) miałam mnóstwo radości zarówno przy pakowaniu jak i dostarczaniu. Paczki wysłałam w środę noca.... z nietuzinkowej całodobowej placówki poczty przy słynnej ul.długiej w Gd. Wyobrażacie sobie, że chwilę przed północą kolejka była prawie na zewnątrz! Podczas czekania można było zawiązać na prawdę niecodzienne znajomości i usłyszeć tyyyle dziwnych historii, jak w pociągu ;). Klimat jak zza dawnych lat :)

 

Jednego fanta miałam zaszczyt dostarczyć osobiście :) i to było chyba najprzyjemniejsze. AnSi bardzo, bardzo miło było mi Ciebie poznać. Wam zdradzę, że Ania to wspaniała kobieta z ciągłym uśmiechem na twarzy :) ale kto by się nie uśmiechał gdyby mieszkał z taką wesołą kompanią. Jeden kawaler szczególnie skradł mi serce :) Już po paru minutach spotkania padło stwierdzenie 'jaki ten świat jest mały' :)

DZIĘKUJĘ :) może zabrzmi egoistycznie.. ale jakoś dziwnie mam wrażenie, że zgarnęłam z tej aukcji więcej dobrego niż sam Franio ;) sama świadomość, istnienia takich wspaniałych ludzi dodaje skrzydeł :)

 

Żelciu w nawiązaniu chciałam Ci takich skrzydeł życzyć na cały kolejny rok ale doczytałam, że Ty właśnie w raczkach masz nie lada talent :) w takim bądź razie zwyczajnie - wszystkiego dobrego! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj błękitna ! Dziś otrzymałąm twój "lawendowy" obraz - jest przepiękny ! :rolleyes:

Będzie wisiał tak, bym mogła sobie na niego spoglądać . Dziękuję bardzo, bardzo !

Pozdrawiam cię miło i wszystkich uczestniczących w tej wspaniałej aukcji !!!

 

ciesze się, że ci sie podoba :) :) pozdrawiam serdecznie <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kochani za życzenia!

Jeszcze tylko dwa dni i Franio dzięki Wam będzie miał SWOJE APARATY! Do Świąt muszą być i nowe słowa! Franiu Chłopie Waleczny dasz rady!!! Mama nam zamelduje co nowego powiedziałeś!!! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...