Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 941
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję Kochani za życzenia!

Jeszcze tylko dwa dni i Franio dzięki Wam będzie miał SWOJE APARATY! Do Świąt muszą być i nowe słowa! Franiu Chłopie Waleczny dasz rady!!! Mama nam zamelduje co nowego powiedziałeś!!! :-)

 

A mi to już słów do Ciebie brakuje, Zelciu:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

)

DZIĘKUJĘ :) może zabrzmi egoistycznie.. ale jakoś dziwnie mam wrażenie, że zgarnęłam z tej aukcji więcej dobrego niż sam Franio ;) sama świadomość, istnienia takich wspaniałych ludzi dodaje skrzydeł :)

 

 

To nie brzmi egoistycznie - ale dokładnie tak jest. Ci wspaniali ludzie, którzy nas otaczają dodają sił i pozwalają przetrwać bardzo ciężkie chwile. I nadają sens.

Bardzo ładnie to napisałaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia, Antena, RD2011, Rynka - dziewczęta paczuchy ode mnie poszły dziś. Nie wiem, jak zwykle się je wysyła, ale poszły poleconymi priorytetami, więc myślę, że niebawem powinny do Was dotrzeć. Opakowałam w bąbelki, więc myślę, że nie ozdoby nie powinny się zniszczyć (choć poczta na moim osiedlu jest chyba najgorsza w Krakowie, więc...).

 

Przepraszam za opóźnienie, ale ostatnio nie do końca jestem w stanie zapanować nad swoim czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalewka, talerzyki i konik wysłane ...czekam a informację od AgnesK dotyczącą sanek i nart...Nalewkę opakowałam w pudełko z twardej tektury i nadałam przesyłką specjalną "uwaga szkło" ...ale i tak drżę o jej całość ...dajcie znać kochani czy fanty doszły :)

 

Dziewcze napisałaś dokładnie wszystko co i ja chciałabym powiedzieć ...te święta już są magiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim!

 

A WAM WSZYSTKIM KOCHANYM MIKOŁAJOM (bo jak najbardziej jesteście Mikołajamy) DZISIAJ ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NALEPSZEGO I ABY TEN NASTRÓJ ŚWIATECZNY KTÓRY W SOBIE PIELĘGNUJECIE ZAWSZE I WE WSZYSTKIM WAM TOWARZYSZYŁ!

 

p.s. Jako prezent aga wklei nam fotkę Frania w nowych aparatach! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to blekitna dobrego pomysła dałaś tak zrobię. Cały czas nie mogę się nadziwić i uwierzyć że za tak niewiele mogliśmy sprawić ogromny i pomocny prezent franusiowi. Trzymam kciuki za uszka

 

to fakt i to jak szybo!!! ciesze się, że jest tyle dobrych ludzi na forum :hug: , tym bardziej ciesze się, że tu jestem :wiggle: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...