Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 941
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A jest może jakieś info od Karolina i Artur odnośnie wysyłki nalewek?

Bo nie wiem czy mam też szukać na poczcie czy może jeszcze nie zostały wysłane?

Niestety u mnie nagminnie giną przesyłki :(

 

Karolina i Artur napisali mi, ze nalewki wyszły w ub tygodniu, więc lada chwila powinny byc na miejscu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KachnaP!

Melduję, że śliczną bransoletkę otrzymałam dzisiaj, serdecznie dziękuję!

 

Niniejszym oświadczam, że wszystkie fanty dotarły już do mnie:wiggle:

 

Wszystkim dobrym duszom dziękuję za udział we Franiowej licytacji :) i życzę wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnetoS Ane3ko, Gabrielo - byłam dzisiaj na poczcie, Pani posprawdzała coś w swoim komputerze i stwierdziła, że ani paczki ani polecone adresowane do mnie do placówki nie trafiły. Musiały chyba utknąć gdzie indziej. Minęły już*dwa tygodnie od nadania -może trzeba reklamować :( Pytałam na poczcie, reklamuje nadawca. Szkoda, żeby tak Fajne fanty przepadły. Nie chodzi mi o to, że ja ich nie otrzymam, ale o bałagan. Nie może być*tak, że przesyłki nie docierają*do adresata. W końcu nie jest to usługa darmowa. Początkowo myślałam, że pewnie listonoszowi nie chciało się*w błocku taplać, więc nie przyszedł i awizo nie zostawił. Ale wizyta na poczcie tego nie potwierdziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dziewczyny, nie wiem, co z tym fantem zrobić. Na poczcie w okienku dziewczyna dzisiaj sprawdzała i stwierdziła, że nic do mnie nie zarejestrowano w ich systemie, awiza z całą pewnością*nie było (gdyby tak było, że nie było mnie w domu). Wczorajszy dzięń spędziłam w domu do 17-tej - i listonosza nie było. Więc coś*tu nie gra. Naprawdę zaczynam podejrzewać listonosza, że chodzi kiedy i jak mu się*chce. Często do mnie nie dociera, Jutro jeszcze raz podjadę*na pocztę, bo skoro w systemie zarejestrowano, że 19.12 była nieudana próba doręczenia, to przecież na pocztę*musi jakaś*informacja dotrzeć, łącznie z przesyłką. Czy dobrze myślę? Edytowane przez anSi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrielo, nie wiedziałam, że Ty z Niemiec wysyłałaś. Może więc poczekaj z tą*reklamacją - jeśli paczka wróci do Ciebie, to i tak będzie sukces, przynajmniej w tym zakresie poczta odzyska swoje sfatygowane dobre imię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnSi, ciśnij swoją pocztę, skoro masz już nr nadania, ich obowiązkiem jest odnalezienie jej, niech szukają w innych oddziałach. To sie zdarza, znaczy "przypadkowe"przekazanie innemu listonoszowi. Ten nie idzie w " nie swój rejon", a ,że przesyłka nie może bezproduktywnie leżeć na poczcie, wpisywane jest bezskuteczne doręczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...