Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 941
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ty mnie nie strasz, proszę, bo moje prezenty jeszcze nie doszły, ale żywię nadzieję, że poczta stanie na wysokości zadania i przed wigilia wszystko dojdzie.

GLS już 3 dzień jedzie, mam nadzieję,że poczta szybciej adres znajdzie :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czeka mnie batalia z pocztą :) Anetko S - wyślij mi na priva jeszcze Twój nr nadania - pojadę*jutro z kompletem 3 :) Już*wysmarowałam maila na adres [email protected]

 

Oby tylko fanty się*znalazły. Już*nieważne po której stronie - adresata czy nadawcy. Będę*meldować :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jadę na pocztę - przed sekundą*odebrałam telefon z poczty. Cud się zdarzył - wszystkie trzy przesyłki znalazły się i ....tu szok - listonosz osobiście je do mnie przywiezie. Dzisiaj, do godziny 12-tej. Tak mnie zapewniono. Nie wiem, czy pomogła wczorajsza wizyta na poczcie, czy też wczorajsza skarga napisana do centrali. Tak czy owak - czyż to nie dziwne, że wczoraj na poczcie śladu nie było, a dzisiaj rano wszystkie trzy znalazły się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to mądra kobita jesteś, Agnes :) To zamieszanie to chyba przez to, że ja w Mikołaja przestałam wierzyć, więc chciał mnie ukarać. Ale za to powiem Wam, że wszystkie fanty są piękne - korek zdąży na kolejną licytację - tym razem w mojej szkole. A krem i mydełka wykorzystam sama :) Dziękuję serdecznie za możliwość wzięcia udziału w aukcji. Życzę wszystkim dobrych, spokojnych Świąt :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, ze tak pozno daje znac, ale dostep do internetu mam mocno ograniczony:bash:

 

przesylka od Anety S. dotarla, dziekuje Anetko:D

 

Agawi74.... to dopiero byla niespodzianka:D komplet na przyprawy piekny, konfiturka jeszcze nie tykana, ale na pewno jest pyszna:yes: oprocz tego prezencik i kartka z zyczeniami. Agus kochana jestes, dziekuje Ci bardzo za wszystko:hug::hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Karolina i Artur baaardzo dziękuję za pyszną naleweczkę :)

Udało mi się ją odebrać jeszcze przed świętami, ale dopiero teraz mam dostęp do internetu.

Butelka była super zapakowana a i tak Pani na poczcie wysłyszała że coś chlupocze... ani chybi po Świętach bym dostała pustą ;)

 

Pozdrawiam

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi74.... to dopiero byla niespodzianka:D komplet na przyprawy piekny, konfiturka jeszcze nie tykana, ale na pewno jest pyszna:yes: oprocz tego prezencik i kartka z zyczeniami. Agus kochana jestes, dziekuje Ci bardzo za wszystko:hug::hug::hug::hug:

Strasznie się cieszę Teresko, że wszystko dotarło w całości:wiggle::wiggle:

Nie dziękuj -to była czysta porzyjemność:hug::hug:

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...