Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Agguli


Aggula

Recommended Posts

Kochane, wszystkim zaglądającym tu do mnie życzę radosnych Świąt Wielkanocnych, smacznych jajek (czekoladowych ;) ), mokrego dyngusa (najlepiej we własnym ogródku;) ) i... abyśmy przyszłoroczne życzenia Wilkanocne wysyłały już wszystkie z naszych nowych domków ;)

 

http://images39.fotosik.pl/1433/5ed036601bd81515m.jpg

Edytowane przez Aggula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 309
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tutli, płytki widziałam na razie w jednym sklepie na Bartyckiej - jedziesz główną Bartycką do samego końca i skręcasz w ostatni możliwy wjazd po lewej stronie, stajsz tuż przy wjeździe, przy ostatnim pawilonie wzdłuż głównej ulicy - w nim sklep z pieknymi włoskimi kaflami. Nie pamiętam nazwy ani numeru, ale na pewno trafisz. Nie przypomina on "składu" typowego z Bartyckiej, ale piękny salon :) Cena 399zł/m2. Kasują nieźle :) Ale warto podjechać i zobaczyć. Ja do tej pory nie wierzyłam, że istnieją kafle tak niesamowicie imitujące drewno. Mam na ich punkcie mega bzika. Więc został mi jakiś rok na zrobienie dużej kasy - albo wymyślę super biznes, albo napadnę na bank ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja skromnie chcę tylko do salonu 50m :rolleyes: O ceny na ceram.eu to chyba trzeba wysłać zapytanie o bezpłatną wycenę mają - taką zakładkę.

Realnie rzecz ujmując muszę sobie zobaczyć na żywo serię Noce z Paradyż My Way. Z powodu ogrzewania domu prądem odpada u mnie wszelkie drewno i panele i bardzo jestem niepocieszona.:( Takie idealnie imitujące drewno płytki mocno by mnie uradowały w salonie i sypialniach ...ale nie w cenie 400zł za mkw;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest identycznie, podlogowka wszedzie, a chcialabym ten sposob grzania wykorzystac najlepiej jak sie da i najoptymalniej, nie chce kombinowac z drewnem, nawet klejonym. No, w ostatecznosci wystarczylyby mi te kafle tylko w gornych sypialniach, powiedzmy, 75m2, ale cena i tak nie do przeskoczenia ;)

Noce Paradyza widzialam tylko w necie, ale dam sobie glowe uciac, ze nie dorastaja tym wloskim do piet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamień za 400 pln z palcem w ....można kupić.

Po 200 kupowałam trawertyn pomarańczowy fugowany, mniej niż 200 trawetryn naturalny, żywicowany. Come on... Rain forest w płytkach jest sporo taniej niż 400...

Fakt, że wtedy euro nie było tak wysoko.

Edytowane przez Nefer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zajrzeć tu : http://www.marmurowe.pl/plytki-marmur-granit.html (choć nie najtaniej)

 

A do Leroy Merlin zajrzały ? Ja się zdziwiłam. Ostatnio foresta nawet widziałam.

 

Złota zasada :nie kupujemy kamieni, gdy Euro jest wysoko.

 

Foresta kupowałam tu : http://www.kemizo.pl/

Edytowane przez Nefer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie za mną też chodzą płytki kamienne i przewodzą chyba lepiej ciepło nić ceramika.Jednak boję się że jak wszędzie wszystko będzie takie kamienne to dom będzie sprawiał wrażenie zimnego muzeum. ;) Muszę sobie skopiować do dziennika te linki które podałyście. Ja gdzieś widziałam płytki marmurowe po ok 140 zł za mkw i to jest już do przyjęcia.

Aggula Noce Paradyża też znam je tylko z netu i pewnie nie dorównają nigdy tym po 400zł ale zawsze można udać, że się tych idealnych nigdy nie spotkało:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutli, masz rację, udać, że się nie widziało, albo stwierdzić, że były brzydsze ;) Prawdę mówiąc, ledwo się zmieszczę z moimi funduszami w stanie deweloperskim, więc wybieranie podłóg mocno na wyrost, ale jakie to miłe ;)

 

Lullaby, fajne Twoje linki - widziałaś to na żywo??? A obejrzeć kamienie to trzeba w Grannpolu - tam, gdzie mnie Monita wysłała. Tylko że mi się jedynie łupek podoba, wszystkie inne mi wyglądały jak płyty nagrobkowe :cool:

 

Nefer, masz rację, my kupowaliśmy do urządzenia obecnego mieszkania parkiet egzotyczny w Castoramie - przywieźli go obklejonego taśmami DLH, a w sklepie firmowym DLH był ponad 2 razy droższy ;) Złota zasada powiązana z kursem euro tyczy się także okien ;)

 

Kamień na bank można kupić taniej, cudny łupek na elewację (identyko jak w wizce Lullaby) jest za... 160zł/m2 jeśli dobrze pamiętam - cena bez negocjacji, które są możliwe, a jak jeszcze lullaby i monita się dołączą, to kupimy za pół ceny ;) Na posadzkę jest chyba ciut grubszy (elewacyjny ma 0,5cm szer.), ale też poniżej 200zł za m2.

Na cały parter na pewno coś betonowo-kamiennego, ale na górę do sypialni chciałam coś o funkcjonalności kafli, ale o wyglądzie drewna. Wtedy i podłogówka super działa, i wnętrze sprawia wrażenie przytulnego. Kamienia w sypialniach nie widzę... już chyba bym wolała jakąś jasną żywicę... :confused:

 

Ale co tam, na razie muszę jeszcze schody zmieścić w budżecie, co by było jak wchodzić do tych sypialni :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wykończenia to konkretne decyzje będę podejmowała jesienią, na razie szukam jakoś tak po omacku tego co ewentualnie mogło by wchodzić w grę. Na chwilę obecną mam na głowie dach, okna drzwi wejściowe i bramę garaż. Ostatnio sypnęły mi się oferty na dach, okna i resztę i normalnie załamka. Jak by nie liczyć sporo przekraczamy zaplanowany budżet, aż się boję myśleć co będzie jak się weźmiemy za środek domu. :confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aggulka, oczywiście, że widziałam :) Bianco Thassos można spotkać na Bartyckiej, można nawet dotknąć, można też porozmawiać o nim z miłym Panem :D

Cena... bagatela 1900 zł za metr :lol2: Bez położenia :D Nie mówiłam Wam?

U mnie to już standard, że jak sobie coś upatrzę, to okazuje się najdroższym w całym sklepie :D

A kamień oglądam, bo według architekta rodzaj podłogi wbrew pozorom ma już teraz znaczenie ze względu na inną grubość parkietu i kamienia/gresu.

Podoba mi się też gres Mutina, o którym Oliwka pisała u siebie jakiś miesiąc temu, duże jasne płyty, piękne... Jednak cena wciąż powala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...