Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

Jak już koniecznie nie chcesz białego kaloryfera, to może lepiej zdecydować się na jakieś neutralne barwy? A jeśli syn z niebieskiego przerzuci się nagle w pewnym wieku na zielony? Może lepiej jakiś chromowany, kremowy? Ja bym wybrała biały, bo będzie rozjaśniał pokój... I pasuje do każdego wnętrza... Wybierając kolor, ograniczasz sobie pole manewru w przyszłości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nihiru aha26 szarlotka bocian_86 yokasta i moja mama na NIE kolorowym grzejnikom :cry::cry::cry:

 

I ja w głębi duszy wiem że to nie za dobry pomysł bo nie przewidzę gustu i upodobań 3 latka i niemowlęcia :no:

Ale po latach mieszkania w bloku ze zwykłymi brzydkimi białymi kaloryferami-jak jest taka możliwość - chciałoby się zaszaleć:lol2: i wybrać z palety kolorów.

To i tak wzięłam najmniej krzykliwe :lol2:

 

A grzejniki nie tanie i na pewno nie do wymiany :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspiracje fajne, białe kuchnie świetne, choć nasze rodzime realizacje są dalekie od zachodnich. Musze przyznać, że masz świetne schody - w myślach widzę świąteczne łańcuchy oplecione wokół poręczy - tak hamerykańsko.

Pokoje dla chłopców przyjemne, jak dla mnie dość surowe. Mam problem z głowy i dwie córki.

Grzejniki Zhendera poza moją kieszenią więc nie oceniam - ja mam polską wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doskonale Cie rozumiem,ze po latach mieszkania w bloku chciałoby się zaszalec.....tez tak mam:-),ale przemysl jeszcze ten zakup czy to nie szkoda troche tyle kasy wywalic a chłopcy będamieli swoj gust za kilka lat i moze on wogole kolorystycznie do grzejnikow nie pasowac:-(,,no chyba,ze nie bedzie Ci szkoda ich pozniej na inne wymienic za te kilka lat to wtedy kupuj:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admete,

ja też agituję za poważnym przemyśleniem koloru - wybrałaś niespotykany kształt grzejnika, to już będzie duża ozdoba, z kolorem możesz przystopować, by za parę lat nie żałować - ale to Twoja decyzja, Kierowniczko, jak się uprzesz, to bierz szalone kolory!!!:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już musi być to ostatnia mapa najładniejsza. Ogólnie wystroje pokoi dziecinnych mi się*nie podobają , te kolorki i dziecinne akcenty mnie wkurzają . Kolorowe grzejniki nie wyglądają dobrze , a poza tym podobno słabiej grzeją niż białe .. tak gdzieś czytałam i byłam zdziwiona czemu tak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

franeczka witaj !!!

 

Pokoje dla chłopców przyjemne, jak dla mnie dość surowe.

 

Może te aranżacje są surowe--ja na pewno chcę osiągnąć odwrotny efekt :rolleyes:.

Na dodanych przeze mnie zdjęciach chciałam pokazać przykłady ozdabiania ścian.

 

doskonale Cie rozumiem,ze po latach mieszkania w bloku chciałoby się zaszalec.....tez tak mam:-),ale przemysl jeszcze ten zakup czy to nie szkoda troche tyle kasy wywalic a chłopcy będamieli swoj gust za kilka lat i moze on wogole kolorystycznie do grzejnikow nie pasowac:-(,,no chyba,ze nie bedzie Ci szkoda ich pozniej na inne wymienic za te kilka lat to wtedy kupuj:-)

 

Admete,

ja też agituję za poważnym przemyśleniem koloru

 

Tak więc - już zasiałyście duże ziarno niepewności - i poważnie o tym myślę pół dnia. :confused::confused::confused:

 

Jeśli już musi być to ostatnia mapa najładniejsza. Ogólnie wystroje pokoi dziecinnych mi się*nie podobają , te kolorki i dziecinne akcenty mnie wkurzają . Kolorowe grzejniki nie wyglądają dobrze , a poza tym podobno słabiej grzeją niż białe .. tak gdzieś czytałam i byłam zdziwiona czemu tak jest.

 

A ja wychodzę z założenia że u dzieci kolorowo musi być :) ( nie mówię że wszystkie kolory tęczy mają być wykorzystane) - to jest wnętrze dla nich, dzieci mają się rozwijać a dzieje się to także przez tego typu bodźce.

Co masz na myśli mówiąc o dziecinnych akcentach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc - już zasiałyście duże ziarno niepewności - i poważnie o tym myślę pół dnia. :confused::confused::confused:

No właśnie może i niepotrzebnie:no: Pamiętaj, że to jest Twój dom, Twoje wnętrza i że Ty będziesz tam mieszkać. Realizuj więc własne pomysły i marzenia, a forumowe rady traktuj z przymrużeniem oka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdłuższą ścianę (i praktycznie jedyną) w pokoju Oskara chciałabym właśnie w taki kolorowy sposób zagospodarować.

Pomysł z mapą mi się podoba - więc to pierwsza opcja.

Druga namalowanie na całej długości lokomotywy z wagonami - ze zwierzątkiem i literką w każdym wagonie...( Oskar to wielki fan wszelkich pociągów) mamy już chyba ze 4 wielkie zestawy i bawiy się naprzemiennie :lol2:

Jak za kilka lat z niego wyrośnie-ściana do malowania :rolleyes:

 

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forumowe rady traktuj z przymrużeniem oka;)

 

Tak i nie agawi----to co tu pomału Wam pokazuję rodzi się w mojej głowie od dłuższego czasu i ciężko będzie mi wybić niektóre rzeczy z głowy :lol2:--ale z drugiej strony założyłam wątek licząc na takie właśnie rady porady--na spojrzenie na niektóre pomysły z innej perspektywy i oczami innych.

 

Dlatego za wszelkie rady i sugestie BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego za wszelkie rady i sugestie BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ::yes:

 

Tak, rozumiem admete- wszystkie rady są dawane z serca:hug: ale nie pozwól sobie zwątpić w swój gust i wyczucie smaku:wiggle: I jeżeli masz ochotę na kolorowy grzejnik to go zrób, nawet jak pół forum jest na nie:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troszkę o pokojach dzieciakowych

Jako że najmłodszy ma teraz 3 miesiące ( w piątek dokładnie :rolleyes:) więc musi się kolorystycznie zdać na mamusię :)

 

Strasznie podoba mi się łóżeczko na tym zdjęciu.

 

 

http://i1.fmix.pl/fmi2511/d1a0eac0002c91a54ed50743

 

Mam stare łóżeczko po Oskarze i mam nadzieję że uda mi się je przemalować--chociaż muszę się tu przyznać nie mam jeszcze żadnego pojęcia jak się za to zabrać--ale na pewno do czasu przeprowadzki zdobędę taką wiedzę.

Dzięki forum oczywiście :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...