Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A mi sie fornir bardzo podoba i myślę,ze można go bardzo fajnie wykorzystać, może ocieplić wnętzre i dodać mu charakteru, podstawą tylko jest by nie było go "za dużo" , by nie zdominował wnętzra i nie przytłoczył .... ;)

 

Ale Tobie napewno wyjdzie to pięknie!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne mi się nie podobają, dla mnie wygląda jak komuna :D, .

 

dobra już dobra :lol2: wiem że Cię nie przekonam :rotfl:

 

np. na przedostatnim zdjęciu pomieszczenie zrobiło się przez fornir strasznie ciężkie.

 

Wiem że to zdjęcie może nie jest idealnym przykładem dla mojego wnętrza. Ten fornir faktycznie jest ciężki bo jest na całą ścianę i jest ciemny + ciemny kominek+ wykładzina i dużo mebli...

 

 

, podstawą tylko jest by nie było go "za dużo" , by nie zdominował wnętzra i nie

przytłoczył .... ;)

 

 

Forniry są dla mnie bardzo dominujące, determinujące wnętrze ale na pewno to sztuka, zgrać je z podłogą i meblami.

 

Ano sztuką będzie go zgrać - dlatego mocno się nad nim zastanawiam....

I coraz częściej myślę żeby dać go tylko pod telewizor (a do tej pory myślałam o połączeniu go w jednym ciągu z drzwiami)

 

http://i3.fmix.pl/fmi1062/3bb4122a001c04614ee0bc38

 

tylko mniej niż na tym zdjęciu --2,5 m od lewej do drzwi + fornirowane drzwi - póki co luźna myśl :rolleyes:

 

A to zdjęcie mojej ściany

 

http://i1.fmix.pl/fmi282/14c5aba70016131a4edca539

Edytowane przez admete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak dasz tylko pod telewizor, to go strasznie wyróżnisz - czy tego chcesz?

 

wybacz że tak pytam, ale osobiście nie lubię telewizora jako centralnego punktu w pokoju, a takie podejście króluje u nas w kraju:(.

zaglądam na wiele blogów amerykańskich: tam albo mają zupełnie oddzielny media room (wersja najbardziej luksusowa), albo go chowają w różnych komodach, a jeśli nawet stoi na wierzchu, to tak z boku, całkiem przypadkiem, w otoczeniu np: galerii zdjęć, które odciągają od niego uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czytam Cię od samego początku i bardzo się zdziwiłam że mam pokrewna duszę co do wykańczania wnętrz, buszując po forum od jakiegoś czasu zauważylam że większość forumowiczek gustuje w szarościach, nowoczesnych kuchniach na wysoki połysk,czarno-białych lazienkach, szkle -wiem takie są teraz trendy ale ja mam w głowie mój dom, który będzie w beżach, marmurze, kuchni z wyspą jak pokazywałaś na swoich pierwszych zdjęciach no i schodach-gietych reprezentacyjnyc a i dużej ilości okien do ziemi :).Podłogi, schody i meble kuchenne w kolorze orzecha z domieszką rudości. no to się rozpisalam/rozmarzyłam.

ps.jestesmy na etapie załatwiania pozwoleń i wyboru projektu, rozważaliśmy też sewerynę ale muszę/chcę mieć balkon...

pozdrawiam i jezeli mogę będę nadal podglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię tess bardzo serdecznie!!!

Nawet nie wiesz jak się cieszę że mam pokrewną duszę :yes: :D

Zapraszam oczywiście do podglądania :yes: komentowania i doradzania :).

Każda rada na wagę złota....

 

Ciekawa też jestem Twoich pomysłów i inspiracji które chcesz zastosować u siebie.

Zapraszam więc jak najczęściej :yes: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admete, nie wiem czy trafię w Twój gust, ale wklejam wątek dziewczyny, która IMO bardzo fajnie łączy szarości z drewnem. Co prawda nie ma formiru, ale i tak jakoś kojarzy mi się z Tobą:).

 

http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,95636270,98440560,0.html?v=2

 

Spójrz zwłaszcza na ostatnie zdjęcia - bardzo podoba mi się jej regał biblioteczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nihiru dziękuję za linka :D

No ma swój klimacik to "mieszkanko" :yes:

Fajna ciepła sypialnia, myślę o tapecie w tym stylu do naszej :)

gdzieś tam przewija się też kawałek tapicerowanej ściany - też fajna

 

Bocian ja też lubię takie krzesła - u mnie na pewno hokery będą takie :yes:

 

A tu dla przykładu - gdyby nie ich cena .....

 

http://i3.fmix.pl/fmi2685/3d5175650019f6454ee1e6e8

Edytowane przez admete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się przyznać że zaraziłyście mnie na forum "galeryjkami" - przez przewijającą się przez wiele wątków akcję - kupowania ramek:lol2:

I znalazłam u siebie miejsce na nią :yes:

Wracając jeszcze do linka podanego przez nihiru podoba mi się tamta galeryjka--to że ramki nie są jednolite--że jest między nimi jedna okrągła i jedna różowa - lubię takie niestandardowe połączenia :yes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...