Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

Mi się pierwszy hokerek najbardziej podoba. I klameczka też pierwsza, wywijata taka :).

Jestem za szezlongiem (chcialabym do moje sypialni także).

Ale się domowo u Cibie robi.Nie mogę się doczekać wielkiej komody :)

 

Aha, u mnie podkładek na codzien nie ma(wyciągam czasami do jedzenie) ale ja też i jeszcze stołu docelowego nie mam :(.My jeść będziemy przy "barku", tam mam blat palisandrowy, gorące kubki można kłaść, jak się porysuje to się wyszlifuje i zaolejuje więc myślę że spko. Boję się za to stolika kawowego (ma być biały, lakierowny) i dlatego zapewne przykryję go szkłem aby się nie rysował.

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie jestem fanem kupowania rzeczy niepraktycznych aby później je zasłaniać przed zniszczeniem, wolę tak jak Mirela czy Magda, ale każdy robi jak uważa ;) Bieżnik wygląda moim zdaniem fajnie, czasem też kładę na stół, ale z takimi wielgaśnymi stołami chyba jest problem. Ja na swój 240 cm bieżnika znaleźć nie mogę:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaże Wam gdzie póki zamieszkały ghouściki :)

 

Jeden w gościnnym

 

http://i1.fmix.pl/fmi1768/402ecec0000a581050e737a9

 

http://i3.fmix.pl/fmi2152/d871044a00296eb350e737ee

 

U J w pokoju przy biurku z dwoma lewymi nogami ;) - mamy czekać na dobrą noge do końca stycznia :sick:

 

http://i2.fmix.pl/fmi1234/6ddad737001e92b250e73857

 

http://i2.fmix.pl/fmi1449/21e713b40017d47a50e738a1

 

 

Omdlałam na widok tapety, jako dziki miłośnik tapet.

Pokoik z cegiełką też niezwykle klimatyczny.

Ghousty są super. Mnie się marzy jeden przy moim biurku na giętych nóżkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga wpadam z doskoku - fotki pooglądałam i ciągle nie moge wyjść z podziwu jaki Ty masz OGROMNY PAŁAC ! tylko lokaja i pokojówki brakuje ;) Przestrzeń ogromna ! Mimo, że na razie meble w niej gina to zapowiada się bardzo, bardzo elegancko :) Wszystko mi się ogromnie podoba, mimo, ze u mnie klimaty zgoła inne - swojsko i wsiowo trochę a do tego - CIASNO ;) za to jak na razie równiez GOŁO hehe. Projekt z szezlongiem, stoliczkiem i lampą plus mini -regalikiem pod oknem - super :) Zasłony juz masz wybrane/zamówione ? Pewnie pisałaś, ale nie dam rady przelecieć wstecz szukając...

 

miłego dnia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem kupowania rzeczy niepraktycznych aby później je zasłaniać przed zniszczeniem, wolę tak jak Mirela czy Magda, ale każdy robi jak uważa ;) Bieżnik wygląda moim zdaniem fajnie, czasem też kładę na stół, ale z takimi wielgaśnymi stołami chyba jest problem. Ja na swój 240 cm bieżnika znaleźć nie mogę:rolleyes:

 

Czyli szukasz bieżnika takiego wzdłuż stołu?

A ja mam na myśli takie w poprzek;) Czyli zamiast 2 podkładek na przeciw siebie, 1 bieżnik przez szerokość stołu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem kupowania rzeczy niepraktycznych aby później je zasłaniać przed zniszczeniem, wolę tak jak Mirela czy Magda, ale każdy robi jak uważa ;) Bieżnik wygląda moim zdaniem fajnie, czasem też kładę na stół, ale z takimi wielgaśnymi stołami chyba jest problem. Ja na swój 240 cm bieżnika znaleźć nie mogę:rolleyes:

 

Mam deżawi :rolleyes:, a ta dalej swoje :p Nie wyspała się czy co!? ;)

 

Czy chcesz powiedzieć, że obie kupiłyśmy drewniane, niepraktyczne stoły? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marjel nie chce już drążyć tego tematu dalej, najwidoczniej nie potrafisz uszanować mojego odmiennego zdania :p Odniosłam się do waszych wypowiedzi kiedy ja już smacznie spałam :p

 

Myślałam że w nocy przemyślisz i rano przeprosisz podkładki ;)

No szkoda , że nie chcesz ze mną gadać:p, a ja wstałam w bojowym nastroju i myślałam że się znowu dziś poprzekomarzamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za uczta dla moich oczu !!!!!!!!!!!

Pomysł genialnej Marielki na pustą przestrzeń świetny !!! Lubię szezlongi i sama chętnie u siebie bym takowy widziała :yes:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pinakolada przybij piątkę za noworoczne dzieciątko ....dzięki :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aguś impreza się udała, mój Maksymilian przeszczęśliwy- wszyscy koledzy dopisali, przybyli!!!!

sajgon w domu był nieziemski, ale radość dzieci niezastapiona :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

bardzo podoba mi się hoker 3...czarny z kołatką...krzesła z tej serii też są przepiękne

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

lampiony karolkowe śliczne!!!!! KAROLCIA ja też się do Ciebie będę o nie uśmiechała ( kolejka pewnie dłuuuuga )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Powtórzę za MadziąZet BOSKO JEST !!!!! ja bym tylko deskę dała w całym salonie, bez płytek... u siebie też będę miała lustro nad kominkiem :yes: w sumie to 4 lustra, już czekają na strychu, o takie:

 

http://i1.fmix.pl/fmi2748/203e67940012692950eacdd9/zdjecie.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

kochana, bardzo Ci dziękuję za priv :hug:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

co do dzieci....świat wywracają do góry nogami...i jeżeli można w jakiś sposób uchronić przed nimi przemioty, które są dla nas cenne, to czemu nie ;)...u mnie jeden i drugi syn to tzw. "pan niechcący" :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany dziewczyny!!! ominęla mnie wojna o podkladki:lol2::lol2::lol2:

Dobra kuniec :p

 

Albo jeszcze coś :p;)

 

Nie uważam, żeby nasze domki straciły na swej urodzie przez kilka podkładek na stole, nie dajmy się zwariować :p

i ja mam niestety. na blacie w kuchni 3 w miejscach gdzie jemy 3-4 razy dziennie. nie ściągam . mam wygodnie, bpo jak M i syn jedzą nie nagnoją . strzepne i po kłopovcie:p

 

 

Wiecie co Wam powiem?

 

Nie trzeba mieć dzieci, żeby sobie zrobić dziurę w podłodze, plamę na blacie albo mega plamę na kanapie. Białej. :D

Niestety wiem.... coś o dziurach w podłodze....... mam dywaniki np. pod krzesłem przy biurku( Venuska mnie chyba zaszczeli;))

 

Czyli szukasz bieżnika takiego wzdłuż stołu?

A ja mam na myśli takie w poprzek;) Czyli zamiast 2 podkładek na przeciw siebie, 1 bieżnik przez szerokość stołu :)

Madziu ja mam taki bieżnik w poprzek stolu dla 2 użytkowników. On jest na stałe( ale go chyba zlikwiduję , będę tylko do jedzenia kłaśc:wiggle:).

mam tez na szklanej ławie czarnej czarne 2 podkładki/

w kuchni też czarne na czarnym blacie

 

aha i kocyk mam złożony w kostkę za sofą , schowany. ja zawsze leże na kocyku:p

 

Ja też za hokerami Largo jestem :yes:

Magda to są te czarne z koładką?????

 

 

I genialna Marjelko szezlą to strzał w 10:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...