Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie będę szczelać, ja mam dywanik w łazience, bo nie lubię stawać gołą nogą na płytkach mimo że mamy ogrzewanie podłogowe :) Każdy robi jak lubi i uważa, od tego forum aby się swoim spostrzeżeniem podzielić - może ktoś skorzysta :)
a ja nie mam dywaników.:p chowam ręczniki podłogowe w szafce i wyciągam jak się myję:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się myję tak często że bym nie zdążyła chować i wyciągać :lol2:

 

Tak samo jest z dziećmi i jedzeniem- jedzą tak często, że ja osobiście nie nadążyłabym na chowaniu i wyjmowaniu podkładek:P:P

Bieżnik u mnie odpada, bo ślady soczku gwarantowane ;);)

No nic kończę temat:P:P

 

Venuska :hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się myję tak często że bym nie zdążyła chować i wyciągać :lol2:
czyścioch;):wiggle::wiggle::wiggle:

 

Tak samo jest z dziećmi i jedzeniem- jedzą tak często, że ja osobiście nie nadążyłabym na chowaniu i wyjmowaniu podkładek:P:P

Bieżnik u mnie odpada, bo ślady soczku gwarantowane ;);)

No nic kończę temat:P:P

 

Venuska :hug::hug::hug:

:p:p:p:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wbrew pozorom temat jest niezły :lol2:

 

Co do łazienkowej kwestii ja póki co kładę ręcznik, potem na kaloryfer a jak dorobię się szafek to pewnie trafi później na półkę.

Ale póki co rozglądam się za jakimś mięciutkim dywanikiem - specjlanie dla dzieci - bo mi jeżdżą na ręczniku :sick: i boję się żeby Igi się nie wywalił ;)

 

Idę zobaczyć ile napaplałyście i czy zdążę dziś Wam odpisać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że dziś zdążę odpisywać :p

Będe pisac krótko ale treściwie :rolleyes:

 

 

cześć Aguś :hug:

Troszke się weekendzikowałam, ale juz jestem i nadrabiam ;) :yes:

 

Kochana ja jestem za czarnymi hokerkami :yes:

Ja w swoich inspiracjach mam zapisane takie krzesełak :D

Zamierzam jedno wykochystać i coś tam mi się w głowie klaruje ;) :p

 

http://img51.imageshack.us/img51/9412/7f50387ee5e4e7adc272bd8.jpg

 

 

..............

 

Przestrzenie masz cudne :yes:

Wszystko mi się podoba :yes: Oczywiście salon potrzebuje troszeczke elementów, które go ocieplą ale wiadomo, powolutku,m każda kolejna zecz doda ciepła :yes: :)

 

 

Karola pamiętam tą Twoją inspirację - te krzesła są boskie :rolleyes:

Także mój wybór pomalutku się klaruje :)

Ciekawa jestem jakiego Ty masz na nie pomysła ???:popcorn:

Mam nadzieję że i Twój dzien minął dobe, a przede wszystkim owocnie w sprawach budowlanych.

Brakuje mi czasu na odwiedziny w innch wątkach :(, ostatnio ledwo nadążam ze swoim :lol2:

Ale obiecuję poprawę :rolleyes:

 

Mi się pierwszy hokerek najbardziej podoba. I klameczka też pierwsza, wywijata taka :).

Jestem za szezlongiem (chcialabym do moje sypialni także).

Ale się domowo u Cibie robi.Nie mogę się doczekać wielkiej komody :)

 

Aha, u mnie podkładek na codzien nie ma(wyciągam czasami do jedzenie) ale ja też i jeszcze stołu docelowego nie mam :(.My jeść będziemy przy "barku", tam mam blat palisandrowy, gorące kubki można kłaść, jak się porysuje to się wyszlifuje i zaolejuje więc myślę że spko. Boję się za to stolika kawowego (ma być biały, lakierowny) i dlatego zapewne przykryję go szkłem aby się nie rysował.

 

Klameczka zamówiona ta pierwsza :yes: :)

Dzieki za głosik hokerowy

 

Jutro się dowiem kiedy stolarz przyjedzie, to znaczy będe dzwonić i pana naciskać :lol2: żeby przsypieszył tempo :p

 

Aga ,​myślałam o tej scianie równoleglej do kominkowej,,blizej okien...

 

Dla mnie juz późno :p i myślenie ciężkawe :lol2:

Czyli mam chestera cofnąć w stronę okien, a babciną w stronę jadalni? :)

 

Omdlałam na widok tapety, jako dziki miłośnik tapet.

Pokoik z cegiełką też niezwykle klimatyczny.

Ghousty są super. Mnie się marzy jeden przy moim biurku na giętych nóżkach.

 

Aneczko dzięki za komplementa :)

Co do ghouścika jak się mazry to koniecznie trzeba kupić przy najbliższej okazji :yes:

Są wygodne :yes:

 

 

 

Aga wpadam z doskoku - fotki pooglądałam i ciągle nie moge wyjść z podziwu jaki Ty masz OGROMNY PAŁAC ! tylko lokaja i pokojówki brakuje ;) Przestrzeń ogromna ! Mimo, że na razie meble w niej gina to zapowiada się bardzo, bardzo elegancko :) Wszystko mi się ogromnie podoba, mimo, ze u mnie klimaty zgoła inne - swojsko i wsiowo trochę a do tego - CIASNO ;) za to jak na razie równiez GOŁO hehe. Projekt z szezlongiem, stoliczkiem i lampą plus mini -regalikiem pod oknem - super :) Zasłony juz masz wybrane/zamówione ? Pewnie pisałaś, ale nie dam rady przelecieć wstecz szukając...

 

miłego dnia !

 

Kamliko dzieki za wszystkie słówka :hug:

Zasłony jeszcze nie wybrane :no:.

Póki co myślę o kolorze, ale myślę że jak zobacze na żywo to zdecyduję - musza mi wpaść w oko :rolleyes:

 

Aguś mi sie podoba trzeci hokerek:yes:

 

Dziękować za głos :)

 

Aga a do tej wyspy kuchennej nie mogą być stołki Ghostowe? :)

 

Wiesz co chyba nie, tam musi być coś co będzie wyraziste, bardziej masywne niż ghoust - takie mam przynajmniej odczucia :rolleyes:

 

Aguś pięknie u Ciebie. siedziałam cicho bo czekałam na efekt końcowy. przyznam, że jak dokonywałaś kolejnych wyborów to mnie zatykało i zastanawiałam się co ta kobieta kombinuje, będzie miała nakićkane wzorów kolorów i innych kwiatków :o ale teraz widzę, że twoja willa wygląda naprawdę świetnie i na tych przestrzeniach twoje wybory nadają smaku.

 

 

Classic bardzo bardzo dziekuję :)

 

[quote

edit. jak dla mnie 3 hoker jest najpiękniejszy i wg mnie będzie najbardziej pasował:) kolor każdy

 

Dzieki za głosik

Sprawa pomału wydaje się przesądzona :lol2:

 

 

Ja też za hokerami Largo jestem :yes:

 

I mam głosik Madzi :rolleyes:

 

Aga wysłała mailem bo tutaj nie umiem wstawić zdjęć ;) :)

 

Widziałam, bardzo dziekuję :hug:

 

Co za uczta dla moich oczu !!!!!!!!!!!

Pomysł genialnej Marielki na pustą przestrzeń świetny !!! Lubię szezlongi i sama chętnie u siebie bym takowy widziała :yes:

 

Aguś impreza się udała, mój Maksymilian przeszczęśliwy- wszyscy koledzy dopisali, przybyli!!!!

sajgon w domu był nieziemski, ale radość dzieci niezastapiona :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

bardzo podoba mi się hoker 3...czarny z kołatką...krzesła z tej serii też są przepiękne

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

lampiony karolkowe śliczne!!!!! KAROLCIA ja też się do Ciebie będę o nie uśmiechała ( kolejka pewnie dłuuuuga )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Powtórzę za MadziąZet BOSKO JEST !!!!! ja bym tylko deskę dała w całym salonie, bez płytek... u siebie też będę miała lustro nad kominkiem :yes: w sumie to 4 lustra, już czekają na strychu, o takie:

 

http://i1.fmix.pl/fmi2748/203e67940012692950eacdd9/zdjecie.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

kochana, bardzo Ci dziękuję za priv :hug:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

co do dzieci....świat wywracają do góry nogami...i jeżeli można w jakiś sposób uchronić przed nimi przemioty, które są dla nas cenne, to czemu nie ;)...u mnie jeden i drugi syn to tzw. "pan niechcący" :p

 

Leia ciesze się że zdjatka sie podobają :lol:

Super że impreza się udała - ja już planuje urodziny Oskara w domu :) :wiggle:

 

Lustro ładne, chyba coś podobnego miała mrówka :rolleyes: - myślałam o czymś takim fikuśnym, chociaz moim pierwszym pomysłem - i nie wiem czy przy nim nie pozostanę - jest lustro okrągłe :)

 

Poddam ten pomysł w swoim czasie głosowaniu - i zobaczymy czy to dobry pomysł :lol2:

 

 

Kurde....ale przestrzeń!!!!!!!!!! Aga....pięknie u ciebie...z czasem domek się zapełni , nic na siłę ...:):)

 

Dzieki Beatko, wiem że wszystko pomalutku i to będzie teraz w tym wszystkim najfajniejsze, dobieranie i dopieszczanie :rolleyes:

 

 

----------------------------------------------------

 

Udało mi się odpisać :rolleyes:

Wkleję Wam jakies focisze i zmykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...