Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

I zlew - chyba Słońce prosiła o zdjęcia z bliska

Mam zrobiony za mały spadek w okapie i woda mi nie spływa :sick:

 

http://i1.fmix.pl/fmi2083/09dca75e001030a250e94bc0

 

http://i1.fmix.pl/fmi18/48bcbec900295b1650e94bd9

 

http://i1.fmix.pl/fmi1429/fcc12669000367e050e94bf3

 

Dorobiłam się już tyle szkła :lol:

Kieliszki się nie zmieściły, część dostałam na parapetówko - Sylwestra - jak dojdą brakujące witryny będe ustawiac docelowo

Szampanówki, 2 komplety wina i kieliszki kupiłam z Krosna w końcu te gładkie - przyjechały w dzien samej imprezy :wiggle:

 

http://i1.fmix.pl/fmi1809/de56da4b00109d3f50e94c0f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I dla ciekawych co jest za drzwiami w salonie :lol2:

 

http://i3.fmix.pl/fmi382/4846b2ec000b036a50eac1d2

 

http://i2.fmix.pl/fmi717/0fd5380c0004241e50eac204

 

 

I łazienka zdjęcia juz nie aktualne bo z pon rano, a dzisiaj jest już zrobiona jedna ściana płytek :wiggle:

 

http://i1.fmix.pl/fmi1475/25894c86000dc28550eac22f

 

http://i3.fmix.pl/fmi2374/db12c8e70003c20f50ec3868

 

Jutro coś aktualniejszego :rolleyes:

Ale jednym słowem za drzwiami jest plac budowy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu te "przeklęte" buźki :eek: Ja w takim kibelku posrałabym sie ze strachu :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Ps. Agus - CZAD :jawdrop:

:lol2::lol2::lol2: a ja chyba też / Dziewczyny nie byłyscie u mnie w gościnbnej , czarnej, czarniutkiej , właczie z sufitem

 

Ja, na odwrót :rolleyes: bym się skupić nie mogła, że ktoś na mnie patrzy :rotfl::rotfl::rotfl:

 

 

 

 

Kolorki i klimacik super!!!!

Marta to byś musiala elegancko się zachowywac:lol2::lol2:

-----------------

 

Aga , czyli za drzwami w salonie, tam gdzie burdello co będzie?????a łazienka z wanną gdzie ma być??? na dole??????

 

 

--------------

 

Ręczniczki urocze pomimo farbki puszczającej( nie widać):p

 

 

-------------

 

A sofa u J w pokoju Gabinecie fajna. Nie wimieniaj - super się wpasuje do sciany ceglastej:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga bardzo fajny ten dolny wc na pewno niezapomnianych emocji będzie dostarczał gościom :lol:

 

Ciśnij stolarza niech kończy dzieło .Do mnie zapowiadał się w przyszłym tygodniu , jak będą blaty , zobaczymy czy nie przełoży ;)

Taki sam kamień planuję to Indian Black ? jak się sprawuje, są smugi ?

Ponoć spadki na ociekaczach robią zawsze takie same im większy ociekacz tym gorzej woda spływa , dzisiaj się dowiedziałam :sick:

 

Igor bardzo fajny :) jaki malutki przy tej wannie :)

 

Aga czy kinkiet przy lustrze w górnej łazience daje fajne światło tzn. czy oświetla twarz ? bo bym taki kupiła :p

 

Spokojnej nocki po filmie :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od salonu , jest za wielki , znikły w nim te stylowe kanapy ( o mdłych kolorkach ) okna w salonie zupełnie mi się nie podobają , mają nijaką wysokość , powinny być już do samej podłogi . No i w sumie nie da się nic więcej powiedzieć bo tam nic nie ma , jedna wielka pustka , pewnie będziesz stawiać na podłodze duże kwiaty w doniczkach z nomi . Jeśli chciałaś połączyć klasykę z nowoczesością to powinnaś skontrastować ten stylowy kominek z jakąś wielką designerską megasofą . Te pikowania na meblach wprowadzają taki duszny lkimat , prawie jak z Psychozy . I może na koniec na osłodę , ładna jest ściana z cegieł w pokoju u Twojego męża ( choć za rustikiem nie przepadam ) zestawiona z tym ghostem . Tu Ci się udało , choć na taki wielki dom to trochę za mało .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od salonu , jest za wielki , znikły w nim te stylowe kanapy ( o mdłych kolorkach ) okna w salonie zupełnie mi się nie podobają , mają nijaką wysokość , powinny być już do samej podłogi . No i w sumie nie da się nic więcej powiedzieć bo tam nic nie ma , jedna wielka pustka , pewnie będziesz stawiać na podłodze duże kwiaty w doniczkach z nomi . Jeśli chciałaś połączyć klasykę z nowoczesością to powinnaś skontrastować ten stylowy kominek z jakąś wielką designerską megasofą . Te pikowania na meblach wprowadzają taki duszny lkimat , prawie jak z Psychozy . I może na koniec na osłodę , ładna jest ściana z cegieł w pokoju u Twojego męża ( choć za rustikiem nie przepadam ) zestawiona z tym ghostem . Tu Ci się udało , choć na taki wielki dom to trochę za mało .

 

Syberia pokarz swój dom, chętnie zrobimy taką forumową analizę za i przeciw;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam o tym że mogą wypowiadać się tylko Ci , którym się podoba , skoro tak , to się stąd zmywam

 

Nie musisz znikać;)

Forum to nie jest "szkółka niedzielna"- my sobie tutaj nie zawsze słodzimy;)

Chodziło mi tylko o Twój sposób wyrażenia własnej opinii, według mnie bardzo krzywdzący;) Bo wśród tych wszystkich negatywów które wymieniłaś, nie doceniłaś pracy i wysiłku właścicielki tego domu;)

Ciekawa jestem jak Ty byś się poczuła gdyby ktoś tak "zjechał" Twój dom i się po prostu wylogował;) Wiem, wiem, najważniejsze żeby domownicy czuli się tam najlepiej, ale krytyka jest dobra jeśli jest kontruktywna:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od salonu , jest za wielki , znikły w nim te stylowe kanapy ( o mdłych kolorkach ) okna w salonie zupełnie mi się nie podobają , mają nijaką wysokość , powinny być już do samej podłogi . No i w sumie nie da się nic więcej powiedzieć bo tam nic nie ma , jedna wielka pustka , pewnie będziesz stawiać na podłodze duże kwiaty w doniczkach z nomi . Jeśli chciałaś połączyć klasykę z nowoczesością to powinnaś skontrastować ten stylowy kominek z jakąś wielką designerską megasofą . Te pikowania na meblach wprowadzają taki duszny lkimat , prawie jak z Psychozy . I może na koniec na osłodę , ładna jest ściana z cegieł w pokoju u Twojego męża ( choć za rustikiem nie przepadam ) zestawiona z tym ghostem . Tu Ci się udało , choć na taki wielki dom to trochę za mało .

 

Nie wiedziałam o tym że mogą wypowiadać się tylko Ci , którym się podoba , skoro tak , to się stąd zmywam

 

Ja mam tylko pytanie dlaczego tylko oceniłas salon i pokój J a reszta??????

 

Oczywiście kazdy ma inny gust i nie koniecznie trzeba piać nad wnetrzami wszystkich bo chyba nie o to chodzi, ale jak ktos juz sobie cos kupił i mu sie to podoba to nie ma sensu tego krytykować, można przecież powiedzieć, że to nie w moim stylu itd. Powiem Ci, ze zszokowalo mnie Twoje wejście i Twój post.

 

Myślę, że możesz miec swoje zdanie , ale słyszałaś kiedyś co tzn KULTURA??????????????

 

Zastanowiłaś sie co przez swój post osiągnęłąś?????? Nie pomyślałas, że zrobiłas komus przykrość???????

Edytowane przez emiranda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie :) Zlew jaki i skąd jeśli można wiedzieć?I powiedz mi ile was kosztował blat i gdzie robiliście może być na pw proszę :)

A jaki płytki będą/są w tej nie zrobionej łazience???

 

Zlew jest firmy Duravit, a blat robiłam w firmie Przywała z Chęcin.

Resztę (jak nie zapomnę :p) wyślę Ci wieczorkiem na priv

 

Nie zrobiona łazienka będzie w małych białych kwadracikach i w mozaice w paski z marmuru.

Już niedługo zobaczymy coś w realu :yes:

 

-----------------------------

 

 

 

Aga , czyli za drzwami w salonie, tam gdzie burdello co będzie?????a łazienka z wanną gdzie ma być??? na dole??????

 

 

 

Tam gdzie materace MM będzie nasza sypilania :)

 

-----------------------------

 

Aguś ja tylko chciałam zaznaczyć, że jestem na bieżąco przynajmniej z oglądaniem fotek bo z czytaniem czasami nie nadążam ;) Pięknie się u Ciebie robi, coraz ładniej z dnia na dzień :yes:

Jestem pod wrażeniem bo odwalasz kawał naprawdę dobrej roboty :yes:

 

Dzięki kochana :hug:

 

--------------------------

 

ooo :wiggle:

 

Mnie kanapa u J też się podoba, a stolarza ukatrup albo spraw, żeby myślał że tak zrobisz :rolleyes:

 

Kolorowa łazienka z dziecięcymi ręcznikami super :wiggle:

 

Stolarz już trochę pogoniony, zapowiedział się z komodą, stolikiem rtv do J i z listwami przypodłogowymi na przyszły tydzien - zobaczymy czy dotrzyma słowa ;)

 

--------------------------------------

 

 

 

Agus - łazieneczka chłopaków cud-miód . Superowa :wiggle: Pierdół durnostojek mnóstwo ale przecież 90% tego w szafkach wyląduje więc luzik :D A pralka bedzie tam stała docelowo ??? Przeca Ty pralnie miałas mieć chyba.....:eek:

 

Pralni nie mam , miała być, była w planach ale jak ścianki stanęły na żywo to awansowała tylko na schowek na szczotki :lol2:

Wepcham tam suszarkę ;)

Pralka będzie do zabudowy a obok niej pod jednym blatem wysuwany kosz na brudną bielizne

 

-----------------------------------

 

 

Aga bardzo fajny ten dolny wc na pewno niezapomnianych emocji będzie dostarczał gościom :lol:

 

 

I taki miał robić efekt :lol:

 

Ciśnij stolarza niech kończy dzieło .Do mnie zapowiadał się w przyszłym tygodniu , jak będą blaty , zobaczymy czy nie przełoży ;)

Taki sam kamień planuję to Indian Black ? jak się sprawuje, są smugi ?

Ponoć spadki na ociekaczach robią zawsze takie same im większy ociekacz tym gorzej woda spływa , dzisiaj się dowiedziałam :sick:

 

Igor bardzo fajny :) jaki malutki przy tej wannie :)

 

Aga czy kinkiet przy lustrze w górnej łazience daje fajne światło tzn. czy oświetla twarz ? bo bym taki kupiła :p

 

Spokojnej nocki po filmie :bye:

 

Joanko to ten kamień o którym piszesz :yes:.

Smugi i ślady od wody zawsze będą, ale ja się nie przejmuję :no:.

Raz dwa się to usuwa, a na codzień wiadomo jak to jest ;), szczególnie jak się robo 100 razy soczki,przekąski i obiadki dla dzieci.

Ja przymykam na to oczy, mając nadzieję że kiedyś jak go wytrę to chociaz z pół dnia będzie ładny :lol2:

 

Nie wymieniłabym go na żaden inny :no:

 

Lampa ma świetlówkę, do zrobienia makijązu wystarczy, chociaz mogłaby świecić ciut micniej, ale to pewnie kwestia wymiany świetlówki ;)

To lampa Talin - już nie pamiętam firmy, ale jak wpiszesz w net to wyskoczy :)

 

---------------------------------

 

 

Zacznijmy od salonu , jest za wielki , znikły w nim te stylowe kanapy ( o mdłych kolorkach ) okna w salonie zupełnie mi się nie podobają , mają nijaką wysokość , powinny być już do samej podłogi . No i w sumie nie da się nic więcej powiedzieć bo tam nic nie ma , jedna wielka pustka , pewnie będziesz stawiać na podłodze duże kwiaty w doniczkach z nomi . Jeśli chciałaś połączyć klasykę z nowoczesością to powinnaś skontrastować ten stylowy kominek z jakąś wielką designerską megasofą . . I może na koniec na osłodę , ładna jest ściana z cegieł w pokoju u Twojego męża ( choć za rustikiem nie przepadam ) zestawiona z tym ghostem .

 

Witam

Wiesz co zaglądasz rzadko, ale jak już coś napiszesz to zawsze wywołujesz uśmiech na mojej twarzy ;)

Wszystko co według Ciebie jest na nie - dla mnie jest na wielkie TAK.

i uważam że podjęłam bardzo dobre decyzje:)

Okna podobają mi się takie jak są - w projekcie były do ziemi - ja je zmieniła, płytki dookoła to mój pomysł i podoba mi się własnie takie połączenie gresu z resztą pomieszczeń.

Pod ta opaską dookoła salonu jest podłogówka, plus kaloryfery bo byłoby za mało ogrzewania

 

Salon jest duży - pierwszy raz słyszę że to minus :o:o:o

Jest pusto ale to chyba oczywiste--- bo nic nie ma i wielu oprócz kanap i prawie wszystko jest jeszcze do dokupienia.

Kwiatków z nomi nie mam w planach :lol2:

 

Designerskich sof nie lubię - zresztą podałabyś jakiś przykład ;)

I w połączeniu klasyki z nowoczesnością nie chodziło mi o stawianie nowoczesnej kanapy na przeciwko stylowego kominka;)

Nie jesteś moja droga na bieżąco z moim wątkiem i z ogólnym planem i zamysłem na mój dom ;) :( - cały dół jest klasyczny, z akcentami nowoczesności, z materiałami i fakturami które sa nowoczesne - a nie z połową mebli nowoczesnych a połową starych

 

Te pikowania na meblach wprowadzają taki duszny lkimat , prawie jak z Psychozy

 

To zdanie jest bardzo ciekawe, moja droga nie wiem jak w związku z tym zdaniem mam traktowac całą Twoją wypowiedź;)

Nie lubisz pikowań ok - chyba że pokażesz przykład jak one powinny wyglądać, żeby nie straszyło :o

 

Tu Ci się udało , choć na taki wielki dom to trochę za mało .[

 

Czyli cała reszta o której nie napisałaś tez jest do bani :lol2:

Powiem Ci bardzo ciekawa ta Twoja opinia ;), utwierdza mnie tylko w przekonaniu że idę w bardzo dobrym kierunku :)

 

 

------------------------------

 

Aha , wielkim błędem było niedociągnięcie parkietu w salonie do samych ścian ( tam masz jakieś ogrzewanie w tej podłodze ?) przez to salon wydaje się jeszcze bardziej kichowaty

 

Na żywo nie ma takiego wrażenia - o podłogówce wyżej ;)

 

------------------------------

 

mój dom na razie się rysuje , jeśli POKAŻĘ zdjęcia na pewno będziesz mogła wyrazić swoje zdanie ,

 

O jaka jestem teraz ciekawa tego Twojego domku.

Pewnie będzie najbardziej dopracowanym i przemyślanym domem na świecie :)

 

-----------------------------------------

 

Ja mam tylko pytanie dlaczego tylko oceniłas salon i pokój J a reszta??????

 

 

Podpinam się do pytania.

 

Alu :hug:

 

Aga uwielbiam twoja KUCHNĘ!!!!!!!

MIŁOŚĆ moja do niej wielka :D

Nadal obstawiam czarnego hokerka z koładką :p

 

Buziaki :hug:

 

Już wysłałam zapytanie o hokerka.

Mam nadzieję że zobaczysz tą moją kuchnię kiedyś na żywo :rolleyes:

:hug:

 

I przypomniałaś mi o kołatce, musze taką znaleźć w przyzwoitej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...