Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

Cześć Agusia :hug: Dawno mnie nie było :(

Pięknie jest u Ciebie. Choć wielu elementów u siebie bym nie strawiła, to u Ciebie układają się w spójną całość.

 

Pustą przestrzenią się nie przejmuj. Pożyj trochę z luksusem wolnej podłogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga zawsze jak do Ciebie wpadam z rana to pojawia się usmiech;) Codziennie coś nowego ;)Bardzo mi się podoba!. Oglądając zdjęcia też pomyslałam o pralni;)ale juz wszystko jasne;)Aguś a tam gzie pralka stoi planujesz jakąś zabudowę? pewnie Pisałaś o tej łazience ale ja kurcze mam czarną dziurę ;)

Mnie się ta przestrzeń podoba! i dla mnie to tylko atut u mnie aż tak wiele jej nie ma ale przy dzieciach to jest super - moje dzieci w salonie jeżdżą jezdzikami a młody swojego czasu nawet rowerkiem;)

Syberia gratuluję wyczucia;) ja to się czasem zastanawiam czytając podobne posty co one niby mają wnieść??? bo z całym szacunkiem ale to mało taktowne tak wpaść do kogoś i objechać ... Z niecierpliwością czekam na Twój DOM DOSKONAŁY nad którym będziemy wszystkie piały z zachwytu bo jak mniemam taki właśnie Masz w planach , no a jak jednak Ci się nie uda i nie będzie taki do końca doskonały to chętnie Ci wytkniemy co nam się nie widzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aniu :)

Pusta przestrzeń jest normalnie zawalona przez zabawki i jak Anetka pisze jeździki też są :lol:.

Tylko czekam na okres letni jak Oskar wyczai że rowerem mozna wjechac z tarasu do salonu i kontynuowac jazdę :lol2:

Także chłopaki już korzystają z tej przestrzeni :yes:

 

Anetko cieszę się że miło Ci się do mnie wpada :hug:

Obok pralki stanie zabudowany kosz na pranie i wszystko będzie schowane pod jednym blatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy materac w gościnnym, i wreszcie pościelone łóźko.

Poduchy jeszcze nie dopracowane i 2 zielone poszewki z mojego starego kompletu - także patrzymy tylko na całokształt :lol2:

 

Wczoraj tam oglądaliśmy mój pierwszy film od 100 lat - na najmniejszym tv w domu :rotfl:

Ale i tak się fajnie oglądało :wiggle:

 

http://i2.fmix.pl/fmi2310/b5c307c70028548250ed2021

 

http://i1.fmix.pl/fmi2133/ad35151500269e5050ed204c

 

http://i3.fmix.pl/fmi1998/8708028f0014fa9250ed2075

 

 

------------------------

 

U nas dzisiaj zima za oknami - pięknie jest :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny gościnny pokój :yes: ja bez gościnnego nie umiałabym żyć.

 

Agnes jak widzę waszą sypialnię i łazienkę to mi się przypomina kwiecień 2010 :lol2: czyli jak się przeprowadziliśmy, na górze mieliśmy zrobioną pralnię, łazienkę i pokój komputerowy. W pozostałych pomieszczeniach beton :lol:

 

To jaki teraz jest plan/harmonogram? :popcorn: co w pierwszej kolejności?

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny gościnny :D

Ja bym jeszcze pokombinowała z poduchami :rolleyes:

Aguś ciesze sie,ze nareszcie masz dla siebie chociaż chwilkę i udało Ci sie wygospodarować chwilkę chociaż na filmik ;)

Mam nadzije,zę to poczatek coraz częstrzych chwil relaksu, bo na nie zasłużyłaś!!!!

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko właśnie kończą się płytki na ścianie w garażu.

Potem M maluje ściany - podłoga w garażu chyba dopiero jak mały M położy płytki w dolnej łazience - które teraz się kładą.

Dzisiaj debatujemy od rana nad układem mozaiki pod prysznicem a z hydrauilkiem jak porozkładac wszystkie gadżety podtynkowe:rolleyes:

 

Karola z poduchami coś tam będe kombinować :yes:

Privek poleciał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jad wylał się z syberii potokiem......;)tez bardzo ciekawa jestem wnetrz planowanych w jej domu,na pewno będa idealne:P

co wielkości salonu....mój ma 55m2 i poczatkowo wydawał mi sie salą gimnastyczną ,po ustawieniu wszystkiego zgodnie z zalozeniami nie wyobrazam sobie ,aby byl mniejszy( na pewno nie zralizowałabym swoich planów

Agadekory w wuceciku wymiatają !!!

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka masakryczna z tymi rupieciami ;). Mam nadzieję że je wszystkie gdzieć wsuniesz ? A co będziesz dawać do tej wnęki nad wannę ? Świece ?

 

Nie no mirela :p przeca pisała że czeka na szuflady :p i tam mieszka kilka dni, dajcie się jej ogarnąć z tym bajzlem i maluchami;)

Przestańcie bo dziewczyna się wkurzy i dopiero nam pokaże wykończone wnętrza, a tak miło popatrzeć jak to wszystko w oczach się zmienia:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka masakryczna z tymi rupieciami ;). Mam nadzieję że je wszystkie gdzieć wsuniesz ? A co będziesz dawać do tej wnęki nad wannę ? Świece ?

 

 

no przeca było juz , że w szufladach i szafkach, które jadą juz od stolarza :mad: ;)

A we wnęce będą stały dinozaury :p Prawda Aguś, że Kinia dobrze pamieta ....? :rolleyes:

 

A tak w ogóle to Dzień Dobry :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agadekory w wuceciku wymiatają !!!

 

:), ja je też uwielbiam :rolleyes:

 

Doberek :) ja się tylko grzecznie przywitam i dalej się pozachwycam :)

 

:bye:

 

Mała łazienka niesamowicie mi mi się podoba:yes:

 

Dzieki mrowciu

 

Łazienka masakryczna z tymi rupieciami ;). Mam nadzieję że je wszystkie gdzieć wsuniesz ?

 

:p

wszystko wyląduje w szufladach i szafkach :yes:

 

Nad wanną będzie czerwony lacobel, tak samo nad geberitem pod wiszącymi szafkami.

 

http://i1.fmix.pl/fmi2498/3dd251130007b9e04fabfa7f

A zamiast świec dziecięce gadżeto - ozdobniki - w planach były uwielbiane przez Kinię dinozaury :p

 

O take :p

 

http://i2.fmix.pl/fmi1243/60cbe2940025047a4f72b25a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aguś......

Jestem codziennie, podczytuję, oglądam i..............nie wiem jak napisac to co chcę napisać. Nie chcę nikogo urazić i obrazić, ale tyle słów cisnie sie pod palce.

 

Ło matko! Hamuj się Siner bo będzie bolało :sick:

 

Zacznę od tego, że Agnieszka nikogo nie pytała o zdanie : - Co sądzisz? Oceń ? Jak się wam podoba ?

Tak samo jak nie pytała mnie o to co sądzę o osądach innych. Nie czuję się wywołana do odpowiedzi, ale czuję, że w tej dziwnej sytuacji, przyzwoitośc ludzka wymaga, zabrania głosu. Mój post jest krytyka poprzez krytykę, ot takie kuriozum ...... Poznałam was, juz na tyle dobrze, że wiem, że mnie zrozumiecie.

 

Droga Syberio.

 

Wejść do czyjegoś wątku, dziennika czy galerii i zjechać go na maksa to tak, jakby zostac zaproszonym do kogos do domu na kawkę i opier...olić gospodarzy za to, że wystrój ich domu rani Twoje wyczucie smaku czy stylu.

Nawet jeśli obok czesterów, stana plastikowe miski z jukami czy nad kominkiem zawiśnie poroże jelenia...wara nam. To jej dom, jej gust, jej budżet........

Faktem jest, że dom wydaje się gigantyczny, przestrzenie powalają swoim rozmiarem, ale....to dopiero początek drogi. Poczekajmy, podpatrujmy, wspierajmy i ............ morda w kubeł.

|Jestem na forum od 3 lat. Wiele domów już widziałam i w zasadzie żaden nie spodobał mi się na tyle, żebym powiedziała WOW !

Mam zupełnie odmienny gust niż autorki wszystkich widzianych przeze mnie dzienników.

Jedno co jest stale powtarzającym się elementem każdego wątku to KOMPROMIS. Kompromis pomiędzy tym co chcemy, a tym na co nas stać. Kompromis pomiędzy tym co chcemy ,a tym na co zgadza się nasz partner. Kompromis pomiędzy tym co sobie upatrzyłyśmy w diabelskich inspiracjach, a tym co jest dostępne na naszym rynku.........KOMPROMIS - słowo klucz.

 

Aż się boję, co to będzie, gdy dobry los pozwoli mi w końcu się urządzać. Po tego typu postach, podejrzewam, że będzie dym na maksa.

Wiem, że w przypadku obszernych dzienników, ciężko jest przebrnąć przez taka mnogość postów, zdjęć i inspiracji ale dzięki temu możemy lepiej poznać ich właścicieli, zrozumieć założenia, poznać ten PLAN NA GNIAZDO.

Znam wiele przypadków, gdy nawet wykwalifikowany projektant, już w czasie ustawiania mebli i dodatków, zmienia to czy owo bo nie zagrało w danym wnętrzu, bo światło nie takie, bo coś ginie na tle czy najzwyczajniej psuje efekt.

 

Syberia, Ja dla odmiany nie czekam na Twój dziennik. Wiem, że gdyby sie pojawił był by dla mnie okazją do słodkiej zemsty, prowokował by mnie do obiektywnych, zimnych i wyzutych z emocji ocen, a tego bym nie chciała. Mam w końcu, w ilościach śladowych, ale zawsze, odrobinę empatii, wyczucia i wiem kiedy.........morda w kubeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...