Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Agus:bye: chyba wpadłam w złym momencie:o zostawiam buziaki i sie musze pochwalic, ze nadrobiłam:wiggle: Aaaa, cegła u J jest extra-znów obudziłas we mnie chec do oblozenia nia scianki tv...albo chociaz sciany w gabinecie:rolleyes: kibelek z buzkami baaardzo mi sie podoba i ciesze sie, ze wybrałąs te lampy. Sa super. :wiggle: Sypialnia wyszła bardzo ciepła i przytulna:wiggle: Nie narzucam sie na razie z wizyta, bo jestes bardzo zajeta. Ja tez mam niezła gonitwe ostatnimi czasy:rolleyes: opowiem Ci, jak sie spotkamy.Mua:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Admete,

kurcze, http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/a040.gifpodziwiam cie za to, że trzymasz tych marcinów u siebie w domu, ja bym chyba nie mogła tak mieszkać, dzielna kobieta jesteś i jeszcze ten pył budowlany:sick:, podziwiam....ja pierdolca po trzech dniach bym dostała i w końcu robotnikom przez okno kazała włazić:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilusjon :bye:

Ja już poszłam lulu jak wczoraj zajrzałaś - ale wreszcie się wsypałam :rolleyes:

 

 

Justynko dobrze że mi przypomniałaś o tych kanapach.

Musze jechać na miasto coś wyszukać :yes:

Bo nie tyle dzieci co ten kurz mi je załatwią ;)

One stoją tuz przy drzwiach do tego największego burdello bum bum :sick:

 

 

 

Siner :bye: :hug:

 

A tak sobie jeszcze napisze a co :rolleyes:

Najciekawsze w tych postach Syberii jest to że napisze tę swoja opinię i więcej się nie odezwie :sick: :o ;)

 

Olu ja zabiegana ale spragniona towarzystwa ;) - a robota nie zając :no:

Teraz dużo siedze jeszcze w necie za brakującymi gadżetami i dopracowując szczególiki ostatnich zamówień :rolleyes:

 

Kochana zaglądaj, przyjeżdżaj, odwiedzaj, daj znak z 2 godziny przed to pył budowlany zmyję z podłóg :lol2:, co by dzieci się na czystym bawiły :lol:

Tak na serio, przyjeżdżaj póki mamy dzieciaki zdrwoe - tfu tfu tfu.

Buziaki :hug:

 

Vesilko ten pomysł z oknem rewelacja :rotfl:

Tylko robota by im szła dwa razy dłużej - a do tego nie możemy dopuścić :lol2:

 

Cyknę dziś foto tej jednej ściany łazienkowej :rolleyes:

 

 

====================

 

U nas dzisiaj jeszcze bardziej zimowo - pada śnieg od rana chyba trzeba po przedszkolu iść ulepić jakiego bałwana http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/snowman/smileys-snowman-739760.gif

Edytowane przez admete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aguś :)

Dobrze,ze sie wyspałaś :)

U nas do dzisiaj grama śniegu nie było, a od rana wieje i sypie tak,ze zobią sie mikro zamiecie ;)

Dzięki za info o krzesełkach :hug:

Miłego dnia :bye:

 

 

Siner hej :)

MM to tzw. Marcin duży i Marcin mały czyli ekipa która wykańcza dom Agi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ivy :bye:

Nawet nie pytam, bo z doświadczenia wiem, że żaden termin by nie był dotrzymany ;0

Stawiam na połowę lutego :o :bash:

 

Siner MM to dwa Marciny - nasi wykonawcy ;)

 

--------------------------

 

Mam mały problem, potrzebuję rysunku łóżka do Igora, a ja nie za bardzo potrafię rysować :(

Czy znajdzie się jakas pomocna duszyczka która mi pomoże?

Nie chodzi mi o super rysunek techniczny, tylko mały szkic, głównie zagłówka żeby pokazać mężowi p. Joli.

Ja na zdjęciu widze wszystko co potrzebne :rolleyes: - a on prosi o rysunek - no nie dziwię sie :lol2:

 

Zaraz wkleję zdjęcie i napiszę szczegóły :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dzięki Wam lepiej go dopracujemy? :rolleyes:

 

http://i1.fmix.pl/fmi1259/b127edb90014a3df50e81a70

 

Zagłówek prosty, zaokrąglony na brzegu, wyższy z tyłu i zniżający się do przodu łóżka.

Na zdjęciu widać wszystko ;) - pan kazał pozdejmowac poduszki które mu wszystko zasłaniają :lol2:

Próbowałam narysowac ale marnie mi to wychodzi :sick:

Całe łóżko chciałam żeby miało 250 cm średnicy.

Zakładając że okalający łóżko "zagłówek" będzie miał przyjmijmy 15 cm szerokości - na materac zostanie 220 cm.

Chyba że macie jakieś sugestie? :rolleyes:

Coś byście zmieniły?

 

Chcę je zrobić w szarej tkaninie, zaraz obfocę:rolleyes: skrawek który mam.

P. Jola wysłała mi kilka próbek i ten mi najbardziej podchodzi, ale chyba szukac bede jeszcze czegoś innego..

 

Aha jeszcze nie wiem jaką dać wysokość zagłówka w najwyższym miejscu?

Z 30 cm?

 

Czy ktoś mi pomoże z rysunkiem http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/praying/smileys-praying-554778.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...