Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

Sharlotka okna są-ale zdjęcia telefonem mąż robił, dziś wziął aparat. więc wrzucę wieczorem

 

Nie pisałam o nich bo muszę je jednak na żywo zobaczyć żeby je obcenić :) -- wczoraj doprowadziłam chyba męża do bezsenności -- bo po obejrzeniu zdjęć spytałam--czy te okna to miały być podzielone na tak dużo części? To największe okno ma 3,6 m--podzielone jest na 4. A wczoraj oglądając zdjęcia tak sobie rzuciłam że może lepiej byłoby podzielić je na 3 kwatery? Mężowi opadły ręce. Naoglądałam się zdjęć z realizacjami mojego domu może się po prostu zasugerowałam innym podziałem.

 

Okna zamawialiśmy 1,5 miesiąca temu--ja świeżo upieczona mama niewyspana i pod wpływem burzy hormonów mogłam tego nie dopilnować. Nie ma co gdybać bo już jest za późno. Zobaczę je na żywo to ocenię. Na zdjęciach i to z telefonu to te proporcje mogą być inne. Mam nadzieję że wszystko jest dobrze.

 

Jedna rzecz już wyszła której nie dopilnowaliśmy - wysokość klamek w tych oknach --są za nisko :bash: mąż nie zmierzył na jakiej wysokości ale mówi że wizualnie NA PEWNO ZA NISKO.

A wszystko dlatego że nie są na standardowej wysokości tylko 40 cm od ziemi i jakoś o tych klamkach nie pomyśleliśmy.

 

No cóż oka sobie nie wyjmiemy. Aż mnie dziwi dlaczego się tym nie przejmuję :confused: może dotrze do mnie jak je na żywo zobaczę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

okna od jadalni, kuchni i małe okrągłe okienka do zamontowania w piątek, sprawa okna balkonowego jeszcze się rozstrzyga.

Ja się uparłam na boczne trójkątne ozdobniczki okienne więc z zamówieniem tego okna czekaliśmy aż skończą dach--panowie od dachu zrobili dach trochę inaczej niż w projekcie i moje okienka wychodzą za małe do olbrzymich balkonowych--mąż chce zamurować

---ja chcę sprawdzić czy nie da się z tym czegoś zrobić więc nie wiadomo ile będziemy na to okno czekać.

 

Chodzi mi o te małe trójkąty po bokach

 

http://i3.fmix.pl/fmi2804/4637a7d40029d36d4ecd3c0e

 

a mąż chciał od początku i teraz chce tym bardziej je zamurować o tak

 

http://i1.fmix.pl/fmi1953/593ef645000c19bb4ecd4433

 

uważam że to popsuje cały urok wolego oka...

Edytowane przez admete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspiracje łazienkowe podobają mi się bardzo :yes:

Co do okna balkonowego...brzydko wyglądają te trójkąciki zamurowane, zdecydowanie lepiej z szybką :) A możesz pokazać jak wyszedł ten otwór okienny?

Jak duży salon macie?

 

edit: już doczytałam wielkość salonu :yes: baaardzo duży :) u mnie salon z jadalnią ma 51.70 i wydaje mi się wielki :D

 

no to na FORTEPIAN miejsce jest :yes::D

Edytowane przez Leia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchenki mniam mniam :)

Bardzo mi się takie podobają! Może kiedyś, jak mi odbije i zdecyduję się na dom...

 

Inspiracje łazienkowe - super! Takie hamerykańskie :)

Tylko czemu mam wrażenie, że tam powierzchnia łazienki jest mniej więcej taka jak mojego pokoju dziennego :rotfl:

 

A okna? Nie jest źle. Klamka nisko? Przyzwyczaicie się :)

Przy takiej ilości przeszkleń i widokach na ogród, kto będzie patrzył na klamkę?

 

Co do okrągłego okna, to się nie wypowiem. Nie przepadam za takimi, więc jestem uprzedzona :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się :)

 

Piękne inspiracje, właśnie w stylu tych hamerykańskich apartamentowców :yes: Twoja kuchnia od razu skojarzyła mi się z kuchnią Gaby z Gotowych na Wszystko (drinki też, jeszcze dorzuć pokera z koleżankami) :D

 

P.S. Z trójkątów bym zrezygnowała, przy elewacji oba rozwiązania wyglądają dobrze...a od środka...hmn no cóż myślę, że możesz mieć problem z dekoracją okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...