Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej Aga:p

 

jednak zarazilam cię czarnym. radyjko czarne znalazlaś:p

 

 

mnie bardzo podoba się czarny w dodatkach u ciebie:p więc jak komoda czarna to lampy też

 

Wiesz co wszystko co ma stać na blacie w kuchni planuję czarne, dzbanek na wode może w chromie :rolleyes:

Ale radyjko, chlebak, dzbanek Brita...........:)

 

Aga,

 

Widziałam takie rodyjka (chyba z rok temu) w Media Markt. Wiadomo, jest plastikowe, ale było starannie wykonane. Zwróciłam na nie uwagę, bo na całej półce stał sprzęt w takim pseudo retro stylu.

 

Ja tez jakiś czas temu widziałam tam tego mnóstwo, byłam ostatnio i dosłownie 3 na krzyź - nawet do chłopaków nie było z czego wybierać :o - no w szoku byłam.

A widziałaś dokładnie to?

Bo cena nie mała i nie chciałabym się rozaczrować :(

 

 

 

Mi sie wydajae ,z e fajne to radyjko i będzie u Ciebie pasować :rolleyes::)

Miłego dnia :bye:

 

Dzieki Karola i wzajemnie :hug:

 

 

Ładne :yes:, naprawdę :yes:

i marudzenie - a nie ma w miedzi ?:rotfl:

 

[ATTACH=CONFIG]161318[/ATTACH]

jak szaleć to szaleć ;) :)

 

Boskie :jawdrop:

 

=================

 

Dziewczynki zmykam na big objazdówę po sklepach.

W planach Lidl, tesco i galeria :rolleyes:

 

Miłego popołudnia :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam w sprawie komód doradzić ;)

Co prawda to nie moja bajka , ale nie wiedzę jakiejś znaczącej różnicy jakościowej miedzy tymi dwiema komodami:rolleyes:

Bardzo podoba, mi się pomysł z pomalowaniem tej ostatnio kupionej na czarno i wcale nie widzi mi się takie precyzyjne malowanko, tylko coś w tym stylu jak czarne komody wklejone przez Ilutka. Taki urok tej komody, że ma nie wyglądać jak szmigiel nówka nie śmigana :rolleyes:

 

Ciekawe co tam nowego przywleczesz dziś do domku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"na chwilę" mi neta odcięli a tu takie zaległości :bash:

 

Aga, tą komodę kupiłaś pod okno, a na ścianę coś planujesz? bo z tamtej strony też masz dużo miejsca?

 

Mnie ta komoda do jadalni też jakoś nie bardzo podchodzi. Nie znam się na tyle, żeby wyrokować czy to antyk czy podróba, ale z całą pewnością coś jest nie tak z proporcjami. No ale chyba każdy mebel przy tej wysokości i szerokości tak będzie wyglądał.;)

 

Dlatego tak się jeszcze zastanawiam: może zrezygnować z komody pod oknem? Jak już Monika radziła: jakaś konsolka, ewentualnie ławeczka albo otomana? Albo nawet dwa fotele i maleńki stoliczek między nimi? A komodę dać z drugiej strony, tam gdzie tapeta. Wtedy mogłaby być węższa i wyższa...

 

I jeszcze się tylko upewnię: ta komoda jest wyższa niż stół? Zdaje się że ma ok 80 cm wysokości, stoły zwykle mają ok. 70cm? Bo jeśli jest niższa to :sick: :(

 

Ps.: Mnie się pomysł z miedzią bardzo podoba :yes:

Ja bym może polecała copper ball toma dixona (http://www.tomdixon.net/products/copper-shade)

(w tym połączeniu klasyki z nowoczesnością zaczyna mi brakować nowoczesności:wiggle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzi nie lubię, więc się nie wypowiem.

 

Komodę bym na fortepianową czerń pomalowała.

Proponowałam to z resztą odnośnie tej pierwszej. Ale nie chciałaś posłuchać :p

 

Mam nadzieję, że zakupy udane :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Admete, kiedys byłam na bieżąco z tym wątkiem, dzić mam chwile i wpadłam zerknąć, co słychać, a tu uciekło mi chyba ze 100 stron. Przewertowałam je, ale i tak nie nadą zam za wszystkim co sie dzieje, bo tępo prac spore..... Fajne Twoje inspiracje, kuchnia z salonem też mi się podobają, choć nie do końca lubie połączenie parkietu i glazury.

Podobaja mi sie welurowe sofy.......oj zazdroszczę. Życzę śzczęsliwego Nowego Roku i będę wpadć częściej, żeby być bardziej na bieżąco.

 

Pozdr

 

E&K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę już ogólnie bo już późna pora dla mnie :p

 

Eola, kusisz tym gramofonikiem, byłby to odważny zakup :rolleyes:

Takie małe radyjka jak wkleiłaś też rozważałam.

Musze się w koncu na jakieś zdecydować ;)

 

Marta Monia Aniu Aguś zakupy udane jak najbardziej :wiggle:

Wszystko na przecenach :lol:

Mam 3 nowe zestawy bielizny jedną piżamę :p

3 sweterko - bluzki i bluzkę na imprezkę urodzinową - ciesze się że ją kupiłam bo w Sylwestra latałam za strojem kilka godzin przed przyjściem gości ;)

 

Z zakupów typowo domowych nakupowałam kilkanaście par kapci dla gości :p

W realu są teraz takie szmaciaczki po 5,99 - cena adekwatna do jakości, ale przecież goście tak często w tych kapciach chodzić nie będą :lol2:

 

Monia mały z moją mamą został, a ja po zakupach odebrałam drugiego z przedszkola :)

 

Marta przecierkę też wezmę pod uwagę :yes:

Niech tylko komoda przyjedzie to będziemy o niej rozprawiać :lol:

 

Aguś nie mamy takich gadżetów w suficie :(

Nawet o tym nie myśleliśmy :o

Dzwoniłam dziś do stolarza i okazałao się że jeszcze nie polakierował blatu od komody i w ogóle jej nie złożył :o

Mam nadzieję że do soboty się wyrobi.

Na bank przywiezie listwy i od poniedziałku duży M z nimi rusza :wiggle:

 

Aniu pamiętam o Twojej czerni :)

może przy tej komodzie uda mi się pomysł zrealizować, mimo braku poparcia wśród rodziny :p

 

Asiu, na ścianie z tapetą nic nie może stanąć, bo siedzący przy stole nie miłaby pola manewru do odsunięcia krzesła.

Także w grę wchodzi tylko komoda pod oknem :)

Moja ma wysokosć 82 cm, stół ma 77cm

 

Co do lampek, zastanawiałam się nad nimi, już je kiedyś wklejałam, ale na razie poczekam może znajdę coś bardziej rustic :lol:

 

E&K cieszę się że zajrzałaś :)

Dziekuję za życzenia i Tobie życze wszystkiego naj naj w Nowym Roku :hug:

 

---------------------

 

Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam :):rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda te z reala są w miarę ładne, polecam szczególnie męskie :p, są z lepszego materiału :rolleyes:

 

Kasiu Witam po przerwie świątecznej :bye: :hug:

Napisz jak wyjazd i jak Twoje dziecię zareagowało na niespodziankę wyjazdu do domu? :)

(Jak coś pokręciłam, to przepraszam http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif )

 

Z lampami wychodzi na to że jestem strasznie wybredna, albo niezdecydowana :bash:.

Dziękuję za propozycje, część sama już wklejałam, częśc odpada ze względu na wystającą żarówkę, musimy włożyć tam leda a wiesz jakie one piękne :p

 

Podoba mi się taaaaaaa, ale jest za duża :( i to był mój pierwszy typ - ma super kształt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Kasia przypomniała temat lamp, napiszę troszkę o tym :)

Wróciłam do mojego ulubionego sklepu z za wielkiej wody.

Jest jedna miedziana, średnica około 25 cm - więc jest nieźle, ale to tez jeszcze nie jest mój wymarzony kształt :(

 

http://i1.fmix.pl/fmi2552/309255ee00167a2150f64ca9

 

Kształt który mnie najbardziej kręci :lol:

 

http://i3.fmix.pl/fmi600/baf89bb30008175f50f64e08

 

http://i3.fmix.pl/fmi1016/387731990020be4c50f64e95

 

I mój ideał do którego zawsze wracam jak zabieram się za oświetlenie w kuchni ;)

 

http://i2.fmix.pl/fmi1863/efdd0701001610be509277f1

 

Wszystkie lampy stąd

 

I z moich rozważań znowu nic nie wynika :lol2:

Lampy daleko, nie u nas :(

Chyba że znajdę kogoś kto mi je na zamówienie zrobi :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś caly czas podgladam zmiany u Was zachodzace! Jest cudnie, bosko, wspaniale brak mi sĺów na opisanie Waszego domku!

 

Dzieki Natalek :)

Wiesz co, meble na bank nie były przykryte :no:

 

Przy okazji zapytam! Jak montowali podloge w salonie to meble kuchenne mocno sie zakurzyły?miałas je na ten czaś przykryte jakaś folia?

Nie pobrudziły się, bo chłopaki cięli deski w garażu więc dużo nie nabrudzili :no:

 

 

==========================

 

Dzisiaj Oskaro nie chciał iść do przedszkola,mamy z tym problem od przeprowadzki - chyba za dobrze mu w domku :lol2:

Także dzisiaj mam na głowie dwóch łobuzów :p

 

Idę przekopać garderobę w poszukiwaniu mojej starej serii książek o zwierzętach, ludziach i najwazniejsze o maszynach :) - to ostatnio konik Oskara - maszyny z dużą ilością przycisków :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...