Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

Wiesz, zawsze mnie zastanawiało, dlaczego nie ma kobiet parających się stolarką.

Przecież mamy o wiele bardziej rozwinięte rozpoznawanie kolorów i większy zmysł dekoracyjny.

Może to pomysł na biznes? :lol2:

 

 

 

 

Wyobrażasz sobie ile pieknych mebli by wyszło spod naszych rąk i głów pełnych pomysłów :o:rolleyes:

 

Będzie pięknie. Zobaczysz.

Ta mozaika robi łazienkę.

 

Nio :yes:, chyba tak :rolleyes:

Dzisiaj z pełnym wałeczkiem podoba mi się coraz bardziej :rolleyes:

 

Halo :hug:

Widziałaś moje poduchy?

 

Już podskoczyłam :yes:

I teraz się zastanawiam czy oddałam dobrze głos http://mp3car.pl/forum/images/smilies/mysli.gif

Symetryczne paski też nie wyglądają źle ;) i zmieści się wiecej puzzelków :lol:

 

Przepraszam, że ja tak z doskoku i nigdy nie w temacie, ale chciałam tylko powiedzieć, że piękna jest ta lampa w hallu przy schodach. Widziałam już taką u Inki14. Strasznie mi się podoba.

A u mnie na komputerze listwy są bardziej szare niż różowo-wrzosowe.

 

Plafonik kupiony u Madzi ZZZ :)

a listwy to kameleon - tylko zawsze w złym kolorze :lol2:

 

Sprawdzałam... odpisywałam Ci, ale na tablecie w pociągu i mi 3 razy posta zżarło - poddałam się ;)

 

Pisałam, że tylko w tym rozmiarze... taki gigant jeden ;)

 

Szkoda :(

Bo baaaaaaaaaaaaaaaardzo mi się podoba :cry: - chyba pierwsza na którą bym uparcie pieniążki zbierała :lol:

 

Co do abażurów...

 

mogłyby być przecież całkiem inne... np. wysokie smukłe walce :lol: Albo sześciościany... co chcesz ;) - wystarczy trochę wyobraźni:wiggle:

 

Tylko może faktycznie do Twojego ogromniastego stołu jedna to za mało ;) A dwóch na pewno nie polecam :no:

 

No widzisz wymiary ni w kij ni w oko :sick:

 

Gdy mi się coś podoba to albo wydziera dziurę w kieszeni, albo nie ma kompletu, albo jest za Wielką Wodą... :sick: :cry:

 

Skąd ja to znam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A czemu potrzebujesz dwóch takich samych w różnych rozmiarach lamp???

Gdzie chciałabyś je powiesić? Może coś doradzę:)

 

Magda,

 

Mniejszą lampę powiesiłabym nad strefą wypoczynkową a większą nad stołem.

 

illusjon_swiatlo.jpg

 

Ilu, zaraz wrzucę u siebie kinkiety z tej firmy, dużo ruchomych - może coś ci się spodoba :lol: (bo pamiętam, że szukałaś takiego).

 

Tak szukam ... wciąż :rolleyes: Do Ciebie jeszcze nie udało mi się dotrzeć, bo do późna praca, a na sobotę to jak już ktoś (czyt. fachowiec) zechce się umówić to też do 14 - 15 max.

Ale śledzę Twój wątek i Twoje posty. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ,odpisuję teraz ,bo sprawdziłam ile kosztopwała przesyłka tych moich lamp..otóż 28$za jedną -droga morska

65$droga lotnicza:)to jest śmieszna kwota w porównaniu z tym jakbyś kupowała przez sklep ...opłata przewyższała dwukrotnie cenę lamp:mad:pogadaj z czaplanką ...ona będzie zamawiała lampy przez swojego sąsiada...może się podłączysz?

a co do lamp .zwracaj uwagę na wielkość gwintu żarówek ,,,te moje są małe E12 ,małodostępne w PL...wyglądają jak świeczki choinkowe i tak też świecą ...ale mnie nie zależało na mocnym oświetleniu stołu ,,chciałam romantycznie ...no to mam.:p

Generalnie lampy pasują pomimo różnego napięcia ...znajomi też kupowali i niczego nie musieli przerabiać ...ostatecznie mój elektryk powiedział ,że zmieni kable .ale w lampie ...

A poza tym na pewno wszystkiego nie nadrobię ...oglądam se łobrazki...komoda re we la cja...super wygląda i piękny ma kolor:yes:mozaika piękna..no i lampy Madzi sa superaśne..

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bye:

Odpowiedz z RH wysłałam na twojego maila.

Tax zależny jest od miejsca zamieszkania. U mnie jest 8.625.

 

Beauty, przez co mialaś wysyłane paczki? Przez pocztę, ups, agencje wysyłkową czy jeszcze coś innego? No i jak dawno temu?

Dwa tygodnie przed świętami wysłałam paczkę lotniczą do Włoch , miała iść do 7 dni, doszła miesiąc po świętach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem :bye:

żyję :)

miałam zalatane te 2 ostatnie dni, w czwartek goście, więc wielkie sprzatanie :p

przyjechała sofa :rolleyes:, ale musze jej dopiero zrobić sesję, bo nie miałam do tej pory czasu.

Wczoraj srylion spraw do załatwienia na mieście i dzien zakończony % u znajomej :rolleyes:.

 

Jak mi dzieciaki dadza - bo przeca wiecznie nie wybawione z mamusią :p i jak ogarnę chałpę to odpowiem na pościki i przedstawię Wam moja nowa sofkę - która o dziwo na żywo w ogóle nie jest fioletowy :o:o:o

 

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bye:

Beauty, przez co mialaś wysyłane paczki? Przez pocztę, ups, agencje wysyłkową czy jeszcze coś innego? No i jak dawno temu?

Dwa tygodnie przed świętami wysłałam paczkę lotniczą do Włoch , miała iść do 7 dni, doszła miesiąc po świętach....

Paczkę wysyłał znajomy jakoś w kwietniu ubiegłego roku .Pamiętam ,że czekałam na nią 3 tygodnie:)nie pamiętam co to była za firma ,ale mogę spytać ...

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, a może lampa od Magdy nad strefą wypoczynkową? :) Do jadalni proste abażury z jakimś ładnym detalem :rolleyes:

 

T Magdy za duża do salonu :)

 

Mam już swój typ - ale jest złoty :(

 

Ale chyba chciałabym żeby to było coś w tym stylu, może mieć ewentualnie z 6 zwisających kryształków :lol2:

 

http://i2.fmix.pl/fmi2469/81d3ec170010226851025a2a

 

Aguś ,odpisuję teraz ,bo sprawdziłam ile kosztopwała przesyłka tych moich lamp..otóż 28$za jedną -droga morska

65$droga lotnicza:)to jest śmieszna kwota w porównaniu z tym jakbyś kupowała przez sklep ...opłata przewyższała dwukrotnie cenę lamp:mad:pogadaj z czaplanką ...ona będzie zamawiała lampy przez swojego sąsiada...może się podłączysz?

a co do lamp .zwracaj uwagę na wielkość gwintu żarówek ,,,te moje są małe E12 ,małodostępne w PL...wyglądają jak świeczki choinkowe i tak też świecą ...ale mnie nie zależało na mocnym oświetleniu stołu ,,chciałam romantycznie ...no to mam.:p

Generalnie lampy pasują pomimo różnego napięcia ...znajomi też kupowali i niczego nie musieli przerabiać ...ostatecznie mój elektryk powiedział ,że zmieni kable .ale w lampie ...

A poza tym na pewno wszystkiego nie nadrobię ...oglądam se łobrazki...komoda re we la cja...super wygląda i piękny ma kolor:yes:mozaika piękna..no i lampy Madzi sa superaśne..

 

Beatko bardzo Ci dziękuję za odp :hug:

 

Już wiem dzięki Silver że lampy będą raczej do przerobienia :(

także jeszcze rozeznam się jak by to miało wyglądać - ale chyba za droga zabawa :(

 

 

 

Witam Panią Agnieszkę.:)

 

Podobno jesteśmy sąsiadki?

 

Sylwia Witam :lol:

Doczytałam mniej więcej skąd jesteś :)

Zgadamy się dokładniej na privka???? :)

 

:bye:

Odpowiedz z RH wysłałam na twojego maila.

Tax zależny jest od miejsca zamieszkania. U mnie jest 8.625.

 

..

 

Silver baaaaaaaaaaardzo dziękuję za meila :hug:

 

Jeszcze trochę po drążę temat bo ja z tych upartych jestem :lol2:

I chyba zaczynam szukać na poważnie lamp do kuchni ;)

 

 

:no: nie oglądałam u nich lamp :)

 

Agus co slychac? Dlaczego nic nie piszesz? :hug: :(

 

Już piszę :), choć z oporem bo dzieciaki moje zakatarzone równa się mega marudne :mad:

 

Aguś , A Ty jak zwykle zabiegana....:yes:

Ciekawa jestem sofki...

Całuski przesyłam

 

:hug:

 

 

Agusia, buziaki zostawiam :hug:

I czekam z niecierpliwością na fotki sofki.

 

Jakub też wiecznie niewybawiony ;)

Jeździłam samochodzikami od 7 rano.

 

:hug:

 

A ja mądra kupiłam w czwartek puzzle w lidlu - disney - ładny piekny kolorowy obrazek :p - 1000 ;) elementów i se układam już 3 dzień :lol2:

Leży na stole w jadalni, więc muszę się streszaczać żeby odzyskać stół :rotfl:

 

Jak mamy w gościach małego Krzysia to wiem, że z siostrą pośpimy, bo panowie (mój mąż i mąż siostry) będą z małym w salonie bawić się ciuchcią :lol2: dlatego chyba skłaniam się do posiadania chłopca :lol2:

 

 

O jak macie faaaaaaaaaaaaaaaajnie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus może Ci się trafi dziecię, które da ci się wyspać? Moja córa śpi co najmniej do 10 :p Noc w noc śpi 11, 12 godzin (czyli zdarz się, że wstaje o 11 jak pójdzie spać o 23)

 

Dla mnie to fantazja połączona z magią :lol2:

 

Zazdroszczę ;)

 

Od wczoraj mamy katar i dzisiejsza noc była tragiczna :sick:

Oskar to nos ładnie dmucha, a Igi płakał o ten zatkany nos.

Ja wczoraj wyjątkowo poszłam spać koło północy, i po kilku drinkach :p - więc powiedzmy że dzizsija jest cięzko :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mądra kupiłam w czwartek puzzle w lidlu - disney - ładny piekny kolorowy obrazek :p - 1000 ;) elementów i se układam już 3 dzień :lol2:

Leży na stole w jadalni, więc muszę się streszaczać żeby odzyskać stół :rotfl:

Toś rzeczywiście pojechała, mądra mamusiu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...