Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aguś, trochę mnie nie było, więc nadrabiania miałam masę. Przyznaję, że skupiłam się głównie na obrazkach :rolleyes:

 

Z żyrandoli zdecydowanie najbardziej podoba mi się ten pierwszy. Szkoda, że zdjęcie z netu nienajlepsze, ale i tak widać, że jest wyjątkowy :)

 

Wszystkiego najcudowniejszego z okazji 18 urodzin! :hug:

Zdrowia przede wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga pisać nawet mi się nie chce :sick: jak emocje opadną :bash:.

Wymusiłam żeby jutro przyjechał obawiam się ,że niektórych rzeczy nie da się poprawić :sick:

 

Ale byłam dzisiaj stolicy i humor sobie poprawiłam (w Magdy sklepie):lol:

Kilka tygodni temu oglądałam Liloze i pomyślałam że jak nic innego nie znajdę to kupię je właśnie w chromie pięcioramienne :lol2::lol2:

 

W sklepie mówili że niektórzy klienci zamawiają w chromie i dodają niektóre elementy w złocie .

Czytałam, że zastanawiałaś się nad złotym ;) może taka opcja na bogato ?:lol2:

Udanej imprezy jak sprawuje się kuchnia ?:)

 

:bye:

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dosłownie 3 minuty - odpisuję :cool: :)

 

Hej Aga!!!!ja też kawkę piję..... dopiero:) dziś od rana na diecie po wczorajszym tłustym czwartku:)

 

 

a jak odbierałaś kurtkę to widziałas to rozcięcie????? pokazałas??????jeżeli tak , weż paragon zakupu i powinni ci kasę oddac:)

 

Jak odbierałam kurtkę Pani spytała czy ona miała takie rozcięcię - a mnie oczy wyszły na wierzch i zaczęło się gotowac w środku - kurtkę zostawiłam, dopiero po weekendzie po nią pojadę ;)

 

 

 

Powodzenia dzisiaj :yes: Ja też mam jutro gości, ale tylko 5cioro więc pikuś do Twojej 40stki:D:D

 

Sama jestem przerażona :lol2:

 

 

 

Aguś, trochę mnie nie było, więc nadrabiania miałam masę. Przyznaję, że skupiłam się głównie na obrazkach :rolleyes:

 

Z żyrandoli zdecydowanie najbardziej podoba mi się ten pierwszy. Szkoda, że zdjęcie z netu nienajlepsze, ale i tak widać, że jest wyjątkowy :)

 

Wszystkiego najcudowniejszego z okazji 18 urodzin! :hug:

Zdrowia przede wszystkim ;)

 

Dziekuję Dropeczku za życzenia :hug: :hug: :hug:

 

Hej Aguś, Ty się wykończysz dziewczyno z tym lataniem:bash: :bash:

Przykre wieści co do kurtki- powinni Ci oddać kasę za nią:yes: kłóć się i nie odpuszczaj.

No i czekam na fotki Twoich prezencików:lol:

 

Udanego, zdrowego i spokojnego weekendu:hug:

 

Agusiu jak tylko obcykam wstawię zdjęcia - choć nie wszystko jest tak idealne jak wyglądało - w trakcie mycia wychodziły małe mankamenty :sick: i jedno moje niedopatrzenie - ale na szczęście do naprawy ;)

 

:huh:

 

Aga pisać nawet mi się nie chce :sick: jak emocje opadną :bash:.

Wymusiłam żeby jutro przyjechał obawiam się ,że niektórych rzeczy nie da się poprawić :sick:

 

 

:eek::eek::jawdrop:

Był naprawił?????

 

Ale byłam dzisiaj stolicy i humor sobie poprawiłam (w Magdy sklepie):lol:

Kilka tygodni temu oglądałam Liloze i pomyślałam że jak nic innego nie znajdę to kupię je właśnie w chromie pięcioramienne :lol2::lol2:

 

W sklepie mówili że niektórzy klienci zamawiają w chromie i dodają niektóre elementy w złocie .

Czytałam, że zastanawiałaś się nad złotym ;) może taka opcja na bogato ?:lol2:

Udanej imprezy jak sprawuje się kuchnia ?:)

 

:bye:

:hug:

 

Co tam ciekawego u Madzi kupiłaś :popcorn:

 

Dio salonu na bank chrom, jadalnia na 99% złoto :lol:

 

Żyjesz kochana?

Jak jasełka?

 

Jasełka powiedzmy że ogolnie dobrze, kwestia wypowiedziana cała płacz złapał za gardło na sam koniec ;)

 

A ja wczoraj padłam po zamarynowaniu 40 pałek od kurczaka - dzisiaj jadę na 2 piekarniki :lol:

 

 

 

Aguś chodzi mi o kuchnie -kombajn :)

 

Jest suuuuuuuuuuuper :yes:

 

 

 

Aga u ciebie znów impreza??????:D:eek:

rany ty na prawdę na zakretach nie wyrabiasz:yes:

 

baw się dobrze:):):):)

 

Dzięki :hug:

 

Agus udanej imprezki :hug:

 

Dzięki :hug:

 

-----------------------------

 

Zaczynam mój bieg :cool:

Wczoraj udało mi się po jasełkach posprzatać całą górę, umyć meble łazienkowe i 3 wilekie szafy.

Dzisiaj cały dół i jedzonko.

 

 

:bye:

 

Miłego udanego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Leia :bye:

Juz nie czuję nóg :lol2:

(ale dlatego że wczoraj mnie dopadły babskie dolegliwości :sick:nie miały kiedy :mad:)

 

:hug:

 

Monia gościów koło 40 http://mp3car.pl/forum/images/smilies/szok.gif

 

i wczoraj się okazało że Ci z dziećmi będa się schodzić ciut wcześniej :o - zagonię pleć damską do kanapek i jajek faszerowanych :lol2:

 

=======================

 

Dziewczyny,domyłam dziś co nieco kuchni, ogarnęłam zabawki i wreszcie na spokojnie przyjrzałam się listwom w kuchni - i raz pan położył takie cuś niebieskiego(co miało być przezroczyste) między listwą a podłogą - wygląda idiotycznie i na bank to zdejmę.

I teraz pytanko co macie między listwami - cokołami a podłogą w kuchni????>?

 

I jeszcze jedno wydaje mi się że różni się ciut kolorem :o:o:o :bash: :bash:

Coś mi się nie wydaje że to przez to że cokół jest głębiej niż drzwiczki szafki :sick:

 

 

Nic idę sprzatać dalej.........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...