Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga fajna łazienka to dzieciaków?????? :)

 

A w pralni to tylko z kierownikiem powinnaś rozmawiać i żadąc zwrotu pieniędzy za kurtkę:yes:

 

Łazienka dzieciakowa :yes:

Jutro sobie przedzwonię bezpośrednio do tej firmy i dopytam - bo to jakieś jaja są :sick:

 

Nessko Olu Karola Aguś Anetko Martuś Emilko ivy Natalko dziekuję bardzo za łazienkę :hug:

Mnie osobiście też baaaaaaaaaaaardzo się podoba i jestem bardzo zadowolona, wszystko się elegancko mieści i jest mega wygodnie.

Wyszedł nam mały zonczek z wylewką, dzisiaj był hydraulik i założył nam tymczasową przedłużkę :(

Będę mieć chwilę to zrobię zdjęcie może kogoś ustrzegę przed takim błędem o którym ja w ogóle nie pomyślałam :(

 

Ola privek poleciał :lol:

 

 

 

Aga

ja was wczoraj widziałam

ale nie miałam siły nic napisać

jak zwykle fajnie wyglądacie

pozdrów J

 

 

Dzieki pozdrowię :hug:

 

szafy ekstra

świetny ten kolorek w wiatrołapie:yes:

szafy u chłopaków na pewno pakowne

ale ja zrobiłabym otwieranie na prawą stronę

bo jakoś cięzko będzie skorzystać z tych najmniejszych pod samym skosem

 

 

 

A Ty sprytna bestio wszystkie niedociągnięcia wypatrzysz :p

 

z kurt:yes:ką to jakas farsa:eek::eek:

 

 

:yes: :bash:

 

 

a pamiętam jak w wakacje biegałyśmy i w poszukiwaniu płytek na podłogę

 

patrz jak czas leci

 

 

ps wrzuciłam foty dekoracji Wielkanocnych

 

Czas jest okrutny ;)

Na dekoracje podskoczę :yes: :)

:hug:

 

Hej Aguś,

 

łazienka dzieciowa wyszła baaardzo fajnie:yes:

Chłopaki to kiedyś docenią:D

 

 

Oby oby :lol2:

Nastrój na młodzieżowe lata też jest zapewniony :lol2:

 

Z kurtką to jakieś żarty chyba:mad::mad:

 

 

:( :yes:

 

Zapomniałam Ci napisać, odnośnie tego paska w kuchni- ja też mam przeźroczysty:yes: także niech Ci wymieniają!

 

 

A widzisz, teraz mam już takiego asa w rękawie że będę działać w tej sprawie :yes:

 

Miłego wieczorku:hug:

 

dziękuję wzajemnie :hug:

 

 

 

 

 

Ja też mam przeźroczysty :yes: specjalnie dziś się przyglądałam.

 

W ogóle jakieś jaja z tymi waszymi wykonawcami :mad: coś pół cm za nisko, coś nie zawieszone...ja pierdziele.

 

Pan się rozpędził ze zbieraniem zamówien i teraz nie może chyba nadążyć :(

Ale mam nadzieję że koniec końców wszystko uda sie popoprawiać - to nie koniec :(

Nie mam czasu żeby o wszystkim Wam napisać i pokazać na zdjęciach - może jutro uda mi się napisać i pokazać zdjęcia kuchni :(

 

 

============================

 

W związku z zaistniałą sytuacją z kurtką zakupiłam sobie dzisiaj nową - przecenioną :lol:

A to czysty przypadek po weszłam do geoxa skuszona szyldem 50% na wszystko :p - chciałam zobaczyć kurtki na Oskara - kupiłam w tym roku i jestem bardzo zadowolona :yes:

Wyszłam z kurtką zimową na następny rok i z dwiema parami butów na zbliżającą się wiosnę - pół buty i niskie :wiggle:

Mam ten komfort że jeden po drugom będą w tych rzeczach chodzić - mam porządne rzeczy w fajnych cenach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus jak bylam w Pl to kupilam Mieszkowi zimowe buty (chcialam je miec tylko na ten miesiac w Pl bo tutaj mi nie potrzebne) rozpadly sie po nie calych 2 tygodniach:eek: Pani w sklepie jak zlozylam reklamacje powiedziala ze czeka sie miesiac ale w moim przypadku od razu odda mi pieniadze bo za miesiac to juz zimy nie bedzie :D trzymam kciuki zeby u Ciebie rowniez sie to pozytywnie zakonczylo :hug:

Lazienka rewelacyjna :wave: ale czegos mi brakuje :( dinozaurow:D:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś wpadłam jeszcze na chwilke podzięować za fotki :hug:

Swietnie wyglądasz, zmęczenia po Tobie nie widać :p :no: :)

Synio słodziak, a wy zakochani... fajnie ogląda się takie fotki :)

 

Aga łazienka chłopców podobała mi się zawsze a teraz zyskała znowu 10000% no poprostu :jawdrop:

Jest zajeb...a! Inna, wyjątkowa ale w tylko i wyłacznie w pozytywnym znaczeniu ;) Naprawde wymiata i jest dla Twoich chłopców idealna zarówno na teraz jaki i za kilka lat! suuper :)

 

 

Mam nadzieje,ze wyrwiesz się z Olcią na jeden dzień do Lublina :)

Ona wszytko powie Ci w szczegółach, ja oczywiscie rozumiem,ze masz obowiązki i swoje małe skrby, ale nie mniej jednak było by mi MEEGA miło i serdecznie zapraszam z Hazelką :yes: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łazienka chłopców mega energetyczna :)

 

Mróweczko to chyba dobre określenie :wiggle:

 

 

no to super :wiggle:

 

a co z tą kuchnią? :(

 

Łazienka chłopaków rewelacja :D i jaki porządek nareszcie!

 

Justynko jak pan przywiózł brakujące witrynki widać że te co już były różnią się trochę od reszty :jawdrop:

Tak mi się wydawało - ale wmówiłam sobie że to przez szybki, czy co ;)

Cokoły też się różnią - nie wiem jak to mozliwe :sick:.

Różnica jest minimalna - widoczna tylko w świetle dziennym i z bliska - ale na zdjęciu widać, później wkleję :(

 

W łazience porządek :wiggle:

Brakuje mi tylko koszyczków na duperele do szuflad, bo teraz mi wszystko tam lata :lol2:

 

Agus jak bylam w Pl to kupilam Mieszkowi zimowe buty (chcialam je miec tylko na ten miesiac w Pl bo tutaj mi nie potrzebne) rozpadly sie po nie calych 2 tygodniach:eek: Pani w sklepie jak zlozylam reklamacje powiedziala ze czeka sie miesiac ale w moim przypadku od razu odda mi pieniadze bo za miesiac to juz zimy nie bedzie :D trzymam kciuki zeby u Ciebie rowniez sie to pozytywnie zakonczylo :hug:

Lazienka rewelacyjna :wave: ale czegos mi brakuje :( dinozaurow:D:lol2:

 

Kasiu z moją kurtką chyba tak łatwo nie pójdzie :cry:.

Aż coś mi się robi jak o niej myślę :(

 

A dinozaurów będę szukać :rotfl: - jak stawiałam do zdjęć delfinka to myślałam o tych dinozaurach i o Kini :bye:

 

Łazienka SUPERRR:yes::yes::yes::yes:

A gdzie się pralka podziała ?:D

 

Dzieki Madziu za łazienkę, pralka stoi :) - nie załapała się na zdjęcia ? :o

 

Aguś wpadłam jeszcze na chwilke podzięować za fotki :hug:

Swietnie wyglądasz, zmęczenia po Tobie nie widać :p :no: :)

Synio słodziak, a wy zakochani... fajnie ogląda się takie fotki :)

 

 

Dzieki Karola :hug:

 

Aga łazienka chłopców podobała mi się zawsze a teraz zyskała znowu 10000% no poprostu :jawdrop:

Jest zajeb...a! Inna, wyjątkowa ale w tylko i wyłacznie w pozytywnym znaczeniu ;) Naprawde wymiata i jest dla Twoich chłopców idealna zarówno na teraz jaki i za kilka lat! suuper :)

 

 

 

Tez tak myślę - a trudno zrobić łazienkę żeby nadawała się dla dzieciaków i troszkę większych mężczyzn :p :)

 

Mam nadzieje,ze wyrwiesz się z Olcią na jeden dzień do Lublina :)

Ona wszytko powie Ci w szczegółach, ja oczywiscie rozumiem,ze masz obowiązki i swoje małe skrby, ale nie mniej jednak było by mi MEEGA miło i serdecznie zapraszam z Hazelką :yes: :hug:

 

Dzisiaj się dowiem co i jak i dam znać.

Ale uwierz mi że bym pojechała :yes: :hug:

 

==============================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wkleję tyle że mi może wybaczycie :rolleyes:

Nie wiem jak inne kuliżanki, ale ja wybaczam :)

Aga, normalnie dech mi zaparło :o

Jest RE-WE-LA-CYJ-NIE :jawdrop:

Świetnie to wszystko zestawiłaś. Kochana, warto było się męczyć, czekać na płytki, kombinować.

Chapeau bas :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka chłopców PIĘKNA !!!!!!!!

Aguś gzie kupiłaś niebieski zestaw łazienkowy :)

 

Pan K. rozchorował się bidulek :o :bash: w piątek nie przyjedzie pewnie ma pilniejsze roboty ;)

Zapomniał,że w ubiegłym tygodniu też tłumaczył się chorobą:mad:

ale wymusiłam przyjazd i okazało się że wyzdrowiał:)

 

Aguś mam nadzieję że wszystko nam poprawi chociaż gonią nowe zlecenia.

Agus decyzja była moja

 

Miłego dnia :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...