Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

Hazel,

wielkie dzięki, okno i klamka piękne, choć TROCHĘ MAŁO widać przez te folie!

Admete,

Hazel ma rację - wybieraj rozwiązania najbliższe Twojemu sercu, jeśli czujesz, że coś MUSISZ mieć, to nie sugeruj się opiniami z forum, bo to Ty i Twoja rodzina będzie tam mieszkać, nie my!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Admete! Podczytuje sobie Twój dziennik i dziś nadrabiałam zaległości:) Popieram pomysł ze ścianą w pasy w salonie:) Ja planuję dać tapetę w deliketne szare pasy na ścianie z telewizorem. Mam nadzieję, że będzie to dobrze wyglądać;)

...Dałyście mi do myślenia jeśli chodzi o srebrne klamki w brązowych oknach:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hazel,

wielkie dzięki, okno i klamka piękne, choć TROCHĘ MAŁO widać przez te folie!

Dziekuje :hug:Dziewczynki, folie sa oczywiscie juz dawno zdjete ale przy okazji odkręcilicmy równiez te klamki duże od hs-a, wiec na razie nie wkleje lepszego zdjecia:( Swoja drogą, uczulam Was, zeby zwracac uwagę na to, jak fachowcy obchodza sie z Waszymi skarbami. Ja gdy zobaczyłam, jak pan hydraulik wylewa kawe z fusami na taras i nowiutkiego hs-a:eek: kazalam natychmiast ta klamke odkrecic.

Sharlotko, chyba, ze zrobie fotki mniejszym klamkom-jak bede jutro na budowie, bede pamietac o Tobie.

i Ty przeciwko mojej ramce telewizyjnej???? ---daje mi to do myślenia............

Admete, dziekuje:hug: Ciesze sie, ze sie przekonałas do srebrnych;) pamietaj, ze Tworzysz swoje wnetrza a nie forumowe. My tylko wyrażamy swoje zdanie. Najważniejszy jest głos Twój i M.:)

Edytowane przez hazeleyes1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharlotko, okna mam z Hekaplast i była to jedna z najlepszych decyzji budowlanych. Okna, montaż i serwis na 6+. Hekaplast wyhaczylam na watku o oknach i zamówilam je u p. Roberta, od którego dzieli mnie ...ok 450 km:wiggle: A Ty podjełas juz jakos decyzja w kwestii okien, Sharlotko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocian szkoda że nie masz zdjęcia :)

 

Magdzinska :welcome: - ja pasy tez uwielbiam i cieszę się że nie jestem odosobniona w moim pomyśle na pasy w salonie :yes:

 

 

 

Hazelku jak możesz to zrób nam koniecznie te zdjęcia okien :yes: - chociaż mnie już przekonałaś wyglądają super :lol:

 

Sharlot a szala w sprawie okien przechyla się chociaż w którąś stronę ? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłam znajomego o wstępną wizualizację kominka - po prostu żeby mi go wstawił do salonu żeby zobaczyć jak to wyjdzie gabarytowo -no i wyszło gabarytowo - KOLOSALNIE - mam wielki klocek w salonie!!!!!:bash:

 

 

Wykonałam z 10 telefonów na przemiennie do architekta i kierownika budowy Próbując dociec w którym momencie nie dopilnowałam sprawy z kominkiem.

I tak --- uzgadniając wszystko na papierze komin miał wchodzić tylko 20 cm wgłąb salonu + wkład - i tak tworzył się mały klocuszek - ale widzieliśmy taki kominek w takim domu jak nasz - i nie było wielkiej tragedii - tylko u nich kominek nie był portalowy ;).

Teraz komin ma 40 cm głębokości plus wkład + obudowa portalowa = ponad 1 metr WIELKIEGO PUDŁA WCHODZĄCEGO DO SALONU:jawdrop:

 

 

Niby wiedziałam że będzie wchodzić do salonu - ale na tej wizualizacji wygląda to tragicznie. Wcześniej przed wybieraniem wkładu (nie znając się jeszcze na rzeczy przyjęłam głębokość wkładu - max 40 cm - a tu prawie każdy który jako tako będzie grzał ma ponad 40 cm :cry:).

 

 

Ale co tu będę gadać zaraz wkleję to nieszczęsne zdjęcie http://emoty.blox.pl/resource/cray.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...