Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga, tylko się nie spiesz :)

Obraz musi do Ciebie gadać.

Pooglądaj sobie różne galerie, na pewno znajdziesz styl, który Ci pasuje.

 

Będę szukać i czekać na potok słów z obrazu :lol:

Gdzieś słyszałam że z obrazem byłoby dobrze "pomieszkać" jakiś czas i zobaczyć jak wpływa na nastrój - czy się podoba czy nie zaczyna drażnić po kilku godzinach przebywania razem :p

 

Trudne do wykonania - ale mamy dobre wyobraźnie więc liczę że intuicja podpowie :)

 

Aniu zerknęłam na tego linka od Ciebie i powiem Ci że podobaja mi się te obrazy - może dlatego że kolorowe :lol:

Ale chyba nie pasują :(

Chyba że u góry znajdę gdzieś miejsce :cool:

 

aga ja na szybko - navy - jestem ZA- bardzo lubie, będzie super.

pojemniki od chlopaków tescowe widziałam- sama planuje do adasia 1 szt nabyc ;)

 

 

Dzieki za navy :lol:

Pojemniki są świetne i mają niezłą cenę :yes:

Widziałam wczoraj w realu te małe za 35 zł :o

 

obrazy - nie pomoge, bo ja ogólnie ... nie lubię... współczesnej sztuki w wiekszosci nie kumam, pejzaze, konie etc- podziwiam bardzo za umiejetność namalowania czegos takiego- ale do mnie nie pasują zupełnie - i chyba ogolnie sa teraz passe ( co akurat nie ma znaczenia dla mnie osobiscie ;) ) Za tociekawe fotografie, rysunki, grafiki- lubie. Mam fajne zakupione do górnej łazienki, ale raczej ogółowi do gustu nie przypadną - za to ja lubie ;)

ten ostatni pałacowy- z szachownica- podoba mi się i pasuje do waszych wnetrz- ale jak mówie, ja się nie znam ;)

 

Grafiki też mi się podobają - dzisiaj nic innego nie robię tylko szukam ścian gdzie uda mi się coś powiesić :lol2:

 

Ja też się nie znam :no:

w wyborze obrazów będę się kierowac jak zwykle przeczuciem i jak Ania napisała tym czy obraz do mnie gada :)

 

 

 

Ojjj na sztuce to ja się w ogóle nie znam :no: Ale tego NAVY to jestem baaardzo ciekawa :D

 

Myślę że za 1,5 h będzie już na ścianie :lol:

 

Hej Admete,

kurka, ja też cały weekend dumałam nad galerią do holu, obrazów nie lubię, ale stare grafiki, ryciny bardzo, i wczoraj szukajac fotografi z łukami w architekturze, trafiłam właśnie na prawie identyczny plakat z szachownicą i robiłam jego wirtualne przymiarki w swojej łazience :lol2: Zobacz na pixers.pl

 

 

:jawdrop:

niesamowite :)

działamy w takim razie na tych samych falach.

sztuka wisi w powietrzu - trzeba korzystać :lol:

 

A kolor navy w łazience, to bardzo fajny pomysł:yes: będzie piknie:D

 

Ty też lubisz granat i mnie on u Ciebie też bardzo się podoba :)

Ryzykuję :) i powiem Ci że cieszę się jak dziecko na ten kolor - który będzie pierwszym tak intensywnym kolorem na ścianie w moim domu :)

 

Witam :) Myślę, że nadeszła pora żeby się ujawnić :) Podglądam, czytam i korzystam z porad forum od dawna. Twój dom znam bardzo dobrze i jestem pełna podziwu za wiele odważnych decyzji, które podjęłaś zawsze w zgodzie ze sobą:) Masz w swoim wnętrzu niezliczoną masę ciekawych elementów, które świetnie ze sobą grają. Biała łazienka mnie zachwyca :) Może dlatego, że sama taką posiadam. Dobrze czuję się w jasnych wnętrzach. Chętnie zobaczę jak navy zaprezentuje się u Ciebie. Pozdrawiam!

 

Witam serdecznie :welcome:

Dziękuję za wszystkie miłe słowa o domku i moich wyborach :)

To navy będzie chyba największym eksperymentem w moich poczynaniach wnętrzarskich :)

 

Zapraszam jak najczęściej i skrobnij czasem co nieco :bye:

 

A ja kocham twórczość Tomasza Sętowskiego.

 

O zobaczę, zobaczę :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że te ciemne ściany to strzał w 10! Hazelka też zrobiła czekoladę w łazience i od razu nabrała wyrazu :yes: ciemne jest fajne

 

A wiesz że dzisiaj myślałam o jej łazience i właśnie o tej brązowej ścianie :o

I to prawda od razu płytki nabrały charakteru :yes: i cała łazienka zyskała baaaardzo na plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silver jak teraz weszłam w obrazy Sętowskiego to wiem że zwróciłam już kiedyś na nie uwagę -podobają mi się :yes:

I podejrzewam że Oskarowi też :lol2:

J jest na nie :( - chyba że znajdę jakąś łagodną wersję ;)

- ale lubię takie szaleństwo :cool:..........................

 

Ten jest świetny

 

http://i1.fmix.pl/fmi376/15ee42ee0024a70e512287e0

 

żródło

 

 

http://i2.fmix.pl/fmi522/36c0a63b00113a7251228927

 

żródło

 

 

http://i3.fmix.pl/fmi484/2faff173000b97a451228985

 

żródło

 

i wiele wile innych - niesamowite szczegóły i niesamowite pomysły :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silver jak teraz weszłam w obrazy Sętowskiego to wiem że zwróciłam już kiedyś na nie uwagę -podobają mi się :yes:

I podejrzewam że Oskarowi też :lol2:

J jest na nie :( - chyba że znajdę jakąś łagodną wersję ;)

- ale lubię takie szaleństwo :cool:..........................

To pewnie i prace Kasiorka by Ci się spodobały :)

 

A plakat jest super.

Nie wiem tylko, czy do wiatrołapu.

Chociaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aguś,

 

super łazienkowe postępy:yes: i pokoik chłopaków piękny z listwami:D

Z tymi obrazami to nie pomogę, bo fanką nie jestem- u mnie będą wisiały czarno-białe stare fotografie i grafiki:)

ale te ostatnie co wkleiłaś wydają się być stworzone dla Ciebie:D Fajny plakat do wiatrołapu:yes:

Dobrej nocki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus w obrazach nie pomoge poniewaz mi sie nie podobaja nowoczesne obrazy lub takie jak wkleilas :oops: ja preferuje zdjecia, plakaty, grafiki i Banksy :)

 

Nie szkodzi :no:

I tak sama muszę do tego dojść :yes:

:bye:

 

To pewnie i prace Kasiorka by Ci się spodobały :)

 

.

 

Podobają :yes:

Mam wszystkie talerzyki, komody, stolik zapisane w swoich zbiorach :) - też dużo szachownicy :)

 

A plakat jest super.

Nie wiem tylko, czy do wiatrołapu.

Chociaż..

 

Wiesz co też myślałam że nie pasuje........że napisy nie do mnie - ale...po dłuższym zastanowieniu stwierdziłam że jest to jedyne miejsce gdzie mogę coś takiego dać :yes:

Mam przeczucie http://forum.barcis.pl/images/smilies/chytry.gif

 

Hej Aguś,

 

super łazienkowe postępy:yes: i pokoik chłopaków piękny z listwami:D

Z tymi obrazami to nie pomogę, bo fanką nie jestem- u mnie będą wisiały czarno-białe stare fotografie i grafiki:)

ale te ostatnie co wkleiłaś wydają się być stworzone dla Ciebie:D Fajny plakat do wiatrołapu:yes:

Dobrej nocki:hug:

 

Hej :bye:

A masz już jakieś grafiki do siebie?:popcorn:

 

Nocka w miarę ok :)

:hug:

 

===================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę dzisiaj do zakładu kamieniarskiego spróbować dobrac kawałek blatu za wannę - bo bez tego M nie ruszy z jej obudową :(

Mamy odebrac docięte płytki na geberit - wczoraj dzwonił p. G z przeprosinami że na jednej płytce się machnęli wycinając otwór o 4 cm wyżej :mad:.

Zobaczymy na żywo czy płytka się nadaje - jest jeszcze szansa że dziurę przykryje bidet - jak nie może mi zabraknąć płyt :bash:.

 

A przed odebraniem Oskara jadę w poszukiwaniu navy :wiggle:

 

W nocy między jedna pobudką a drugą ;) wymyśliłam że zwariowany obrazek z szachownicą i dziwnymi postaciami mógłby zawisnąć na holu - jako nawiązanie do szachownicy w łazience :cool: - tylko jakaś spokojna wersja bez diabłów rogatych :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co też myślałam że nie pasuje........że napisy nie do mnie - ale...po dłuższym zastanowieniu stwierdziłam że jest to jedyne miejsce gdzie mogę coś takiego dać :yes:

Mam przeczucie http://forum.barcis.pl/images/smilies/chytry.gif

 

Aguśka, ale mi nie chodziło o to, że literki do Ciebie nie pasują. Jako miłośniczka alfabetów uważam, że każdemu da się coś dopasować. Chodziło mi raczej o kolorystykę. Ale cofnęłam się te tysiąc stron :p i znalazłam Twój wiatrołap. Nie wiem czemu, ale kolory szafy i fotela mi się zupełnie przestawiły :rolleyes:

Zmieniam zdanie :hug:

 

Wiesz, poza tym, taki plakat ma dużą przewagę nad obrazem: jest sporo tańszy ;) I jeśli nie zagra w wiatrołapie, to spokojnie do któregoś z chłopaków się wpasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Aga,,,,,,,,:D

 

:bye: :lol:

 

Aga masz już nawiązanie w postaci szachownicy na holu ;)

 

Ano :p

Myślę teraz o nie przerysowaniu a swoim własnym projekcie :lol:

Jakieś przedłużenie tej mojej szachownicy z holu na obrazie http://forum.barcis.pl/images/smilies/chytry.gif

 

Czemu ja nie umiem rysować :cry:

Przerysuję np kubusia puchatka czy krecika z książki :rotfl: - i to całkiem nieźle :p - ale to chyba za mało na taką pracę :lol2:

 

 

Aguśka, ale mi nie chodziło o to, że literki do Ciebie nie pasują. Jako miłośniczka alfabetów uważam, że każdemu da się coś dopasować. Chodziło mi raczej o kolorystykę. Ale cofnęłam się te tysiąc stron :p i znalazłam Twój wiatrołap. Nie wiem czemu, ale kolory szafy i fotela mi się zupełnie przestawiły :rolleyes:

Zmieniam zdanie :hug:

 

Wiesz, poza tym, taki plakat ma dużą przewagę nad obrazem: jest sporo tańszy ;) I jeśli nie zagra w wiatrołapie, to spokojnie do któregoś z chłopaków się wpasuje.

 

:hug:

 

Nogi krzesełka som czerwone i ławeczka a ta maszyna fajnie powinna wyglądać w przy szafie :wiggle:

No i tania :lol: - tylko nad kolorem ramki dumam.................

 

=====================

 

Zakład kamieniarski zaliczony, małe problemy z kantami płytek - szczerbią się :sick: - ale załatwimy to fazowaniem i szarym klejem.

Chyba prościej było kupić całą płytę i obłożyć geberit - i nie wiem czy nie taniej :bash:

 

O blat za wannę będziemy walczyć.

Jest jedna płyta przysypana śniegiem, w jednym miejscu peknięta -ale chyba wolę łączenie na blacie niż szukanie marmuru w innych miastach :(

 

 

Mójz najomy z fluggera ma próbniki benjamina także dziś jadę dobierać kolor.

 

Już wiem na 100% że jutro przyjadą drzwi :wave: - ostatnia duża rzecz :lol:

 

Problem mały oczywiście był - drzwi do kotłowni od strony wewnętrznej miały zaciek - skończyła im się moja farba więc żeby już nie kombinowac kazałm pomalować ich szarością ;)

Jakby co będzie że tak miało być :rotfl:

 

Podjadę do oświetleniowego, bo mam odebrac ramkę na gniazdko w kuchni i spróbuję przy okazji zrobić dobre zdjęcie "moich" lamp.

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pędzel w dłoń i do dzieła :lol2:

 

 

Ten mi się bardzo podoba :)

 

 

Ten obraz po prawej stronie też mógłby u mnie zawisnąć.

 

Aga, ja na przykład lubię malarstwo Edwarda Dwurnika. Ale u Ciebie go raczej nie widzę.

 

nie wiesz może jakie on ma ceny ?

 

dla mnie plakaty u Ciebie Aga nie psują. Do wnętrz jak u Lashe sa jak znalazł ale u Ciebie ?? Zupełnie nie widzę. Tylko obrazy i to niekoniecznie nowoczesne :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz może jakie on ma ceny ?

Dwurnik?

Jak dla mnie nie do przeskoczenia.

http://www.desa.pl/pl/wystawy/14469_edward-dwurnik.html

http://www.desa.pl/pl/wystawy/20378_edward-dwurnik-sopot.html

Wiem, że są ludzie, którzy będą odkładać kilka/kilkanaście miesięcy, żeby kupić jakiś obraz. Ja do nich nie należę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...