Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie :no: ja też robiłam wyceny w kilku miejscach i zrobienie rolet w kuchni, rolety w gościnnym i rolet w salonie to był koszt 7-9 patyków :rotfl:

 

Niestety nie opłaca się brać w takich popularnych. Mogę polecić naszą forumową Asię (AsiaMariusz), co prawda nic mi nie szyła, ale widziałam jej realizacje i są idealnie, prościutkie :yes: ceny też miała dobre :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga masakra jaka cena ! to ja sie obejde bez rolet ;) fakt, nie mam tyle okien co ty, ale sama piszesz, że to tylko JEDEN pokój.. gdzie reszta....

 

na razie na rozped jakies drobnostki typu zakładki, kartki wielkanocne - nic wielkiego no i z moim pomocnikiem w tyle oczywiście - praca wre, hehe

 

jak chłopaki? jutro lekarz? u mnie szpital...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiał ze złota ?, straszne ceny :bash:

 

:yes: ale nie spodziewałam się niczego innego - zrobiłam wycenę z czystej ciekawości ;)

 

Nie :no: ja też robiłam wyceny w kilku miejscach i zrobienie rolet w kuchni, rolety w gościnnym i rolet w salonie to był koszt 7-9 patyków :rotfl:

 

Niestety nie opłaca się brać w takich popularnych. Mogę polecić naszą forumową Asię (AsiaMariusz), co prawda nic mi nie szyła, ale widziałam jej realizacje i są idealnie, prościutkie :yes: ceny też miała dobre :yes:

 

Dzieki Justynko :)

Wycenię najpierw w tych dwóch poleconych źródłach i zobaczymy jakie będą stawki :p

 

Aga Twoja chałupa jest niesamowita, a te drzwi w wiatrołapie :jawdrop: Nie odpuszczę Ci, jak tylko zrobi się ciepło wpadam na kawę :p Muszę, po prostu muszę te wnętrza zobaczyć na żywo :D

 

Nessko drzwi otwarte :lol:

Kawka w ekspresie czeka :cool:

 

Aga masakra jaka cena ! to ja sie obejde bez rolet ;) fakt, nie mam tyle okien co ty, ale sama piszesz, że to tylko JEDEN pokój.. gdzie reszta....

 

na razie na rozped jakies drobnostki typu zakładki, kartki wielkanocne - nic wielkiego no i z moim pomocnikiem w tyle oczywiście - praca wre, hehe

 

jak chłopaki? jutro lekarz? u mnie szpital...

 

Pochwalisz się? :)

 

A u nas u Igiego lepiej - w dzien w ogóle nie kasłał - nie wiem o co chodzi :o

 

Oskar strasznie kaszle - w ruch poszły inhalacje i zwiększyłam dawkę leków przeciwalergicznych :(

 

Jutro dzwonię do lekarza.

Zobaczymy co przyniesie dzień i będziemy działać.

Będę chciałą iść do mojego lekarza, nie do przychodni :sick:.

I w zależności od jego wolnego czasu się umówimy - jutro poniedziałek to może mieć w szpitalu sajgon :(

 

 

Zmykam spać bo nie wiem co przyniesie noc :(

 

:goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus, Ty Choljerko do mnie nie zaglądasz :mad:to se mysle, zobaczę what's going on u Ciebie i sie na fotki załapałam:wiggle: Jest tak, jak pisza Dziewczyny-ćęka opada:jawdrop:

Czytam, ze Chlopcy chorzy:( u nas tez drugi tydzien choroba nie odpuszcza:( Zycze zdrówka:hug: i zobaczymy sie, jak juz uda sie przegonic choróbska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wycenę z eurofiran na same rolety do samego salonu - bez okna w jadalni i kuchni

Cena 6 tysięcy złotych :rotfl: bez zasłon, bez chwostów :p.

He, he mówiłam, ze tak będzie:lol2:

 

Mam dwa polecone namiary - będę brała się niedługo za wyceny :yes:

 

Trzymam kciuki za dobre wyceny :hug: Wycena od Pani Kasi na pewni nie zwali Cię z nóg:no:

 

Aguś zdjątka śliczne- bardzo przyjemnie się ogląda-robi się coraz bardziej domowo i pięknie:D

Zdrówka dla Was chorowitki biedne:( Mam nadzieję, ze imprezka się udała:cool:

Buziaki wieczorne zostawiam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milych snów Aga :) i dobrego wypoczynku :)

 

na maila wysłałam Ci pierwszy tom jakbys nie mogła spać :)

 

Oooo dzięki Alu :hug:

A wiesz że wczoraj o tym pomyślałam - o takiej wersji (ale tylko przez chwilkę :p, bo wolę jednak książkę )

ale zanim nie dotrą te moje zamówione zerknę sobie :hug: bo mnie ciekawość zżera :lol2:

 

Super fotki, pięknych, niebanalnych wnętrz! :yes:

 

:hug:

 

Aga zdrówka dla maluszków !!! :hug:

Sciskam i przesyłam duużo pozytywnej energi :*

 

Dzięki Karola :hug:

 

Agus, Ty Choljerko do mnie nie zaglądasz :mad

 

Jak u Ciebie napisałam, myślałam że Ty tak cięzko pracująca kobitka jesteś ostatnio że na fm nie zaglądasz :p :hug:

I czekam na spotkanie w realu :cool::stirthepot:

Wczoraj o Tobie myślałam :rolleyes: kiedy na kawkę przyjedzisz :)

 

:to se mysle, zobaczę what's going on u Ciebie i sie na fotki załapałam:wiggle: Jest tak, jak pisza Dziewczyny-ćęka opada:jawdrop:

Czytam, ze Chlopcy chorzy:( u nas tez drugi tydzien choroba nie odpuszcza:( Zycze zdrówka:hug: i zobaczymy sie, jak juz uda sie przegonic choróbska.

 

Dzieki za fotki :)

 

Choroby - sama mam dość :(

Moja dzisiejsza diagnoza - u Oskara yo nie wirus czy coś tylko znowu ten kaszel alergiczny :sick:

Umęczyliśmy się wczoraj do 23 w nocy, w końcu przeszło po tym pomarańczowym wziewie ;)

 

 

 

 

He, he mówiłam, ze tak będzie:lol2:

/QUOTE]

 

Wiem wiem Aguś :yes:

Czytałam u Was o wycenach u nich :mad:

 

Trzymam kciuki za dobre wyceny :hug: Wycena od Pani Kasi na pewni nie zwali Cię z nóg:no:

 

Aguś zdjątka śliczne- bardzo przyjemnie się ogląda-robi się coraz bardziej domowo i pięknie:D

[

 

Dzięki :hug:

Następny krok żyrandole i zasłony :wiggle: - wtedy to już zrobi się mega domowo :lol: - nie mogę się doczekać :yes:

 

Zdrówka dla Was chorowitki biedne:( Mam nadzieję, ze imprezka się udała:cool:

Buziaki wieczorne zostawiam:hug:

 

Choroby :bash:

Imprezka :cool:

:hug:

 

=============================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga dawno nie zaglądałam a tu takie postępy .

Totalny brak czasu ;)

 

Drzwi piękne :) Dlaczego ja nie zrobiłam prześwietleń ???:lol2:

 

Donoszę ,że zakończyłam temat kuchnia !!!

Ciężko było cały piątek i sobota K. walczył z kuchnia . A ja stałam i pilnowałam żeby w końcu skończył:sick:

 

Napiszę szczegóły na pv w wolnej chwili :yes:

 

 

 

Miłego dnia :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś

,pięknie jest :yes::cool:.Wiesz ,że to nie mój styl ,ale jestem pod wielkim wrażeniem :yes:

 

 

Dziekuję Olu :hug:

 

Wycena rolet mnie nie zdziwiła :no:,dostałam taką samą (za część dzienną ):lol2::lol2::lol2:

 

Kto u nich kupuje :o

 

Aga dawno nie zaglądałam a tu takie postępy .

Totalny brak czasu ;)

 

Drzwi piękne :) Dlaczego ja nie zrobiłam prześwietleń ???:lol2:

 

Donoszę ,że zakończyłam temat kuchnia !!!

Ciężko było cały piątek i sobota K. walczył z kuchnia . A ja stałam i pilnowałam żeby w końcu skończył:sick:

 

Napiszę szczegóły na pv w wolnej chwili :yes:

 

 

 

Miłego dnia :hug:

 

 

Joanko napisz koniecznie co i jak bo jestem ciekawa jak nie wiem :)

I najważniejsze czy Ty ostatecznie jesteś zadowolona????

 

=======================

 

Dzwoniłam do lekarza i moja diagnoza się potwierdziła :(

Moje dzieci nie są chore mają tylko alergię :sick:

 

Lekarz mnie uświadomił że już drzewa zaczynają pylić :o :bash: :cry:

 

edit i druga rzecz kaszel mógł się nasilić po wstawieniu świeżo pomalowanych drzwi :bash:. Ola mnie własnie uświadomiła :hug:

plus domalowywanie przez M ścian :bash:

 

Hazelko kochana dzieki za telefon :hug:

Edytowane przez admete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...