Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oj, Aguś - pięknie tam u Ciebie:yes:

 

Lustro w łazience - zwykle im większe lustro, tym mniejsza rama, ale znalazłam też jedną inspirację, w której jest duże, pałacowe lustro powieszone poziomo:

 

http://media-cache-is0.pinimg.com/550x/55/19/5d/55195d98c89fe5fdb10f46bb3f511099.jpg

http://www.desiretoinspire.net/blog/2012/11/15/atelier-dartiste.html

 

Myślę że nie miałabyś problemu ze znalezieniem czegoś podobnego na allegro. przemyśl jeszcze tylko kwestię dodatków - bo jeżeli będziesz chciała zrobić jakąś zarąbistą galerię, to może takie ozdobne lustro to już będzie za dużo?

 

Sypialnia - wiesz że ja też pamiętam tą sypialnię, która jest Twoją inspiracją do szafy? A to jakieś strasznie stare zdjęcie jest:lol2:

ten złoty brąz, który planujesz to bardzo ciekawy pomysł - i bardzo ryzykowny :lol2:. Strasznie trudno będzie Ci kupić taką farbę, która da efekt luksusu, a nie tandety;)

Ale jeśli by się udało - będzie jeszcze większe WOW niż przy łazience:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga....muszę ci powiedzieć, że i ja mam takie zwierzątka pod nosem:) Sarny podchodzą bardzo blisko....nie boją się nawet mojego wściekle ujadającego na nich piesa:):)

Łazienka wyszła pięknie....ależ ona wielka!!!!!

I synuś cudny!!!! Model....pierwsza klasa!!!

Pięknego dnia życzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aguś,

 

fajne zwierzątka:wiggle: oprócz tych obrzydliwych nornic oczywiście:bash:

W zeszłym roku mojej mamie nornica zeżarła korzenie hortensji:mad::mad:

Nam ostatnio przed maskę samochodu też wyskoczyły dwa jelonki 200m od domu:eek: a parę dni temu dzik poboczem wędrował:eek:

Normalnie zoo:rotfl:

Jak tam materiały już zaklepałaś, czy do kuchni nadal szukasz?:popcorn:

Aaa zapomniałam napisać, ze ten miętowy kolorek, to chyba nie dla Ciebie- musiałabyś mieć kilka takich akcentów, żeby to miało ręce i nogi.;)

 

Miłego dzionka:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki odpisze na pościki jutro :hug:

Umordował mnie jakoś bardzo ten dzisiejszy dzień ;)

 

Wzięłam się w końcu za porządki w szafie w wiatrołapie...tony butów, część poprana...tony czapek i szalików tez poprana :wiggle:

Poukładane inne pierdolety :p

 

Wiem że dorobię jeden drążek na krótkie kurtki, 2 szuflady i jedną na buty.

 

Zamówiłam 3 komplety pościeli :cool:

jedną do pary do tej co już kupiłam i 2 kolejne - bo są z świetnego materiału także polecam :yes:

 

o takie

 

Zamówiłam książki dla Oskara - jeszcze raz dziekuję za propozycje :hug:

 

Komplet 3 Martynek :)

jedną część Julki i Julka

opowiadania dla przedszkolaków

i miasteczko mamoko

 

Jak przeczytamy będę dokupywać kolejne części - w zależności co nam się spodoba

i kupię jeszcze inne polecane przez Was książki - uwielbiam takie książkowe zakupy :lol:

 

Do naszego zoo dołączyło kolejne zwierzę :lol2:

Pod same drzwi przyszedł kotek :)

Mama z Igorem widzieli go z okna u góry :).....

 

Znalazłam fajne radyjko - ale cena okazała się kosmiczna - ja znalazłam go w gazecie sprzed 4 lat i miałam nadzieję że cena po tym czasie już zmalała.

Ponoć sa jeszcze w sprzedaży starsze modele - tansze - jutro mam się dowiedzieć czy mają jeszcze czarny

 

http://i1.fmix.pl/fmi2674/b20723a4000bf89e5147649c

 

 

zmykam :goodnight::goodnight::goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpiszę dziś szybciachem, bo od 3 walczyłam dla odmiany z kaszlem u Igora :(

Nie wiem co jest grane.

Ropieją mu oczy więc nie wiem czy to już nie reakcja na pylenie drzew :bash:

 

 

 

Dzień dobry w słoneczny poniedziałek :hug:

 

Ależ masz zwierzątka za oknem. Prywatne zoo :lol2:

 

PS. Skończyłam sypialnię ;)

 

Byłam jest fantastico :lol:

U nas od wczoraj brzydko jak nie wiem a dzisiaj śnieg na oknach :sick:

 

Aga, a może słabo karmiłaś tych swoich M&M-sów ? ;)

 

Aniu ja znowu nie zakumałam o co cho - o moich Marcinów? :p

 

Oj, Aguś - pięknie tam u Ciebie:yes:

 

Lustro w łazience - zwykle im większe lustro, tym mniejsza rama, ale znalazłam też jedną inspirację, w której jest duże, pałacowe lustro powieszone poziomo:

 

http://media-cache-is0.pinimg.com/550x/55/19/5d/55195d98c89fe5fdb10f46bb3f511099.jpg

http://www.desiretoinspire.net/blog/2012/11/15/atelier-dartiste.html

 

Myślę że nie miałabyś problemu ze znalezieniem czegoś podobnego na allegro. przemyśl jeszcze tylko kwestię dodatków - bo jeżeli będziesz chciała zrobić jakąś zarąbistą galerię, to może takie ozdobne lustro to już będzie za dużo?

 

Sypialnia - wiesz że ja też pamiętam tą sypialnię, która jest Twoją inspiracją do szafy? A to jakieś strasznie stare zdjęcie jest:lol2:

ten złoty brąz, który planujesz to bardzo ciekawy pomysł - i bardzo ryzykowny :lol2:. Strasznie trudno będzie Ci kupić taką farbę, która da efekt luksusu, a nie tandety;)

Ale jeśli by się udało - będzie jeszcze większe WOW niż przy łazience:D

 

Asiu dziekuję za inspirację :hug:

Ramę będe musiała zrobić dokładnie na wymiar - myślisz że znalazłabym na all coś odpowiedniego? - nawet nie pomyślalam żeby tam szukać.

Chciałam iść gdzieś do jakiegoś punktu oprawiającego obrazy i tam coś wyszlerać.............

 

Będę szukać tego złota - bo strasznie podoba mi się ten pomysł...jeszcze po Twoim opisie tego koloru jeszcze bardziej mnie to kręci :lol2:

 

 

 

Hej Aga ,pamiętaj ,ze jak zwierzęta pod dom przychodzą to szczęście przynoszą ...:)

 

Oby oby :lol:

 

Ale nornice to paskudztwo i ciężko ich się pozbyć ...

 

Wiem :bash:

 

Hej Aga....muszę ci powiedzieć, że i ja mam takie zwierzątka pod nosem:) Sarny podchodzą bardzo blisko....nie boją się nawet mojego wściekle ujadającego na nich piesa:):)

Łazienka wyszła pięknie....ależ ona wielka!!!!!

I synuś cudny!!!! Model....pierwsza klasa!!!

Pięknego dnia życzę:)

 

Dziekuję Beatko za modela i łazienkę :hug:

 

Ja praktycznie całe życie w bloku mieszkałam, więc jestem zauroczona lasem i moimi gośćmi :)

 

 

 

sarenki......... juz też mają dośc zimy:)

 

:(

 

Ja też mam takich gości :D:D:D

 

:)

 

Ojej, ale masz uroczych gości :o

 

Łazienka już jest cudna, jestem nieustannie zakochana w ścianach :D

Muszę Ci się przyznać, że na początku nie byłam fanką tego wnętrza, a teraz stało się jednym z moich ulubionych :) Bardzo jestem ciekawa finału :wiggle:

 

Jak M kładł płytki to praktycznie tam nie wchodziłam - może raz na tydzień? - - tak mi się nie podobało :lol2:

Nie cieszyły mnie tam żadne postępy - a tu taka niespodzianka z kolorem :rolleyes:

 

Hej Aguś,

 

fajne zwierzątka:wiggle: oprócz tych obrzydliwych nornic oczywiście:bash:

W zeszłym roku mojej mamie nornica zeżarła korzenie hortensji:mad::mad:

Nam ostatnio przed maskę samochodu też wyskoczyły dwa jelonki 200m od domu:eek: a parę dni temu dzik poboczem wędrował:eek:

Normalnie zoo:rotfl:

Jak tam materiały już zaklepałaś, czy do kuchni nadal szukasz?:popcorn:

Aaa zapomniałam napisać, ze ten miętowy kolorek, to chyba nie dla Ciebie- musiałabyś mieć kilka takich akcentów, żeby to miało ręce i nogi.;)

 

Miłego dzionka:hug:

 

Materiały są w trakcie poszukiwań przez pana - ale nie śpieszymy się :no:

powiedziałam że zajmiemy się tym porządnie po świętach - on ma tez jakieś roboty, a nam się nie śpieszy(nie ma kaski ;))

Planuję wycieczkę do niego, więc jeszcze może coś wpadnie mi w oko :)

 

:hug:

 

 

 

Hej Aguśka ...

 

Ups chyba mnie tu dawno nie było ...

 

 

Ale podejrzałam śliczną łazienkę, piękny materiał na zasłony i małe zoo za oknem :)

 

 

Mam nadzieję, że teraz już będę na bieżąco ...

 

 

Buziaki zostawiam :hug:

 

Maju bardzo się cieszę że wróciłaś :hug:

Brakowało Cię :)

Chociaż wszyscy ostatnio bardziej zalatani i zabiegani :rolleyes:

 

Aguś plis wstaw fotki swoich drzwi wewnętrznych, bo nie mogę znaleźć a na dniach będę zamawiać i chyba bezczelnie skopiuję :rotfl:

 

Wysłałam privka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aguś :hug:

 

Łazienka jest CUUUUDOWNA!!!!!!!!!! :jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

Nie wyobrażam sobie juz tam innego koloru na ścianie :no:

 

Jest idealny i od pierwszej chwili kiedy pojawiła się ta propozycja, wiedziałam ,ze to strzał w 10! :D

 

 

Ostatnia inspiracja sypialniana, którą wklejałaś podoba mi się chyba najbardzije... klimat sypialni taki,ze nie chce się z niej wychodzić ;)

 

 

Agusia zdróka życze dla Was wszytkich, a szczególnie dla Igorka :hug:

 

Buziaki ogromne!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu jest jeszcze jedne problem ja chciałam jeszcze żeby kinkiety wychodziły z lustra - wtedy ta rama nie może być już chyba taka strojna - bo się kociołek zrobi :lol2:

 

Oj tak, faktycznie :yes: :(

 

A masz już wybrane kinkiety?

 

Widzę, że zaczynamy stąpać po cienkim lodzie - bo najbezpieczniej byłoby zrobić zwykłe, fazowane lustro na całą ścianę ale it's sooo 90's :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karola :bye:

 

Dzięki za łazienkę :lol: .....teraz tylko resztą nie popsuć :lol2:

 

Co do naszego zdrówka - Oskar też chyrla - więc niestety zaczynamy ciężki okres dla alergików :(

Miałam nadzieję że z Igorem nas to ominie :bash: - inhalacje tylko przez sen :sick:.

No nic zobaczymy jak to będzie................

 

Asiu myślałam dać te plazy amplexu

 

http://i2.fmix.pl/fmi2893/4ac29d260004676d51116254

 

A marzył mi sie ten :)

 

http://i3.fmix.pl/fmi2455/7c371099002b94ed4fbbdef2

 

 

 

Ale teraz jak patrzę na dwa to chyba wolę amplexu - jest delikatniejszy i tym krysztalkiem nawiąże do żyrandola który kiedyś tam :lol2: wybiorę i do oczek halogenowych które będa dookoła na zabudowie sufitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...