Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Justynko all nie przeglądałam w poszukiwaniu lamp :no: - wczoraj zaczęłam oglądać ramy do obrazów i z lustrami :lol:

Ta lampa taka jak Ola U wstawiała :o

 

-----------------------------------

 

U nas nocka lepsza :)

Udało mi się zrobić inhalacje małemu i spał bez kaszlu z przerwą na soczek do 4 :)

Wypił mleko i kaszel się zaczął od nowa - ale już zmienia się w mokry więc powinno być już tylko lepiej.

Nie mniej jestem przerażona że z Igim będziemy walczyć z kaszlem alergicznym już w tym wieku :cry:

 

Do tej pory spędzaliśmy wiosnę/lato w mieście w otoczeniu "asfaltu" teraz będziemy mieli las za oknami i morze łąk z trawami - trochę się boję :(.

Czekamy na tą wiosnę i zabawy na dworze a to dla nas może nie być tak wesoły okres jak myślałam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Agusia :hug:

Co ja czytam? U Igiego też kaszel?

Może to tylko przeziębienie.

Bo jak inaczej żyć wśród drzew i traw?

 

Odnośnie ram, to wybierz się do ramiarza. Macie chyba jakiegoś?

Na Allegro jest tego, owszem, sporo, ale może być problem z dobraniem kolorystyki.

 

PS. Jakub już zainaugurował sezon :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, a może zamiast mleka z kaszą (bo to mu dajesz, tak?) dawaj mu sinlac? Może być lekko posłodzony, żeby lepiej smakował. Też gęste i zapychające.

Z sokami też bym uważała.

No, ale ja trochę przewrażliwiona jestem, bo Jakub miał dodatkowo refluks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - mój tata ostatnio robi my wykłady o wyższości mleka koziego nad krowim.

W czasie, gdy karmiłam Jakuba, to próbowałam się do koziego przekonać.

Matko, ależ mi to śmierdziało :sick:

Wolałam już nutramigen pić, który na marginesie starą ścierką było czuć :p

Jaki pech, że Jakuba i kozie produkty uczulały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloł :bye::D

W czasie, gdy karmiłam Jakuba, to próbowałam się do koziego przekonać.

Matko, ależ mi to śmierdziało :sick:

Wolałam już nutramigen pić, który na marginesie starą ścierką było czuć :p

Jaki pech, że Jakuba i kozie produkty uczulały.

Piłaś nutramigen???? Przecież to obrzydliwe jest :sick:

Edytowane przez Nesska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłaś nutramigen???? Przecież to obrzydliwe jest :sick:

Przy diecie złożonej z ryżu, ziemniaków, marchewki, ogórka i dżemu porzeczkowego stanowił miłą odmianę :rotfl:

A tak na serio, to Jakub nie chciał tego cholerstwa początkowo tknąć, więc to była forma przyzwyczajania małego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ja tak jakoś późno dotarłam do Twojej łazienki... ale trudno przejść obojętnie ...

zresztą jaka łazienka... toż to salon kąpielowy :) kolor ścian cudny ... już wiem na co podmienię jak mi się moja szarość znudzi :)

pewnie masz dość tych pytań ale przypomnij co to za białe kwadraciki na ścianie ? i skąd takie piękne cokoły (listwy podłogowe) ?

to z jednej kolekcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - mój tata ostatnio robi my wykłady o wyższości mleka koziego nad krowim. Podejrzewam że ma to związek z faktem, że u wujka ostatnio cztery kózki się urodziły i trzeba je rozdysponować;)

 

Nie potrzebujecie darmowej kosiarki przypadkiem?:)

 

Asiu a wiesz że by się przydała :lol2:

Tylko gdzie ją trzymać :p

 

Aga, a może zamiast mleka z kaszą (bo to mu dajesz, tak?) dawaj mu sinlac? Może być lekko posłodzony, żeby lepiej smakował. Też gęste i zapychające.

Z sokami też bym uważała.

No, ale ja trochę przewrażliwiona jestem, bo Jakub miał dodatkowo refluks.

 

Aniu spróbuję jak dzisiaj się nie uda zastąpić piciem.

Bo wypił mleko o 4 i od tej godziny ja już nie śpię :bash:.

Próbowałam robić inhalacje, ale nad ranem to on śpi już bardzo niespokojnie i zaraz wstał - przez kaszel właśnie :(

 

Przy diecie złożonej z ryżu, ziemniaków, marchewki, ogórka i dżemu porzeczkowego stanowił miłą odmianę :rotfl:

A tak na serio, to Jakub nie chciał tego cholerstwa początkowo tknąć, więc to była forma przyzwyczajania małego.

 

Aniu ja znalazłam mleko ryżowe i dodawałam prawie do wszystkiego - do inki, do płatków owsianych do herbaty a potem mleko bananowe robiłam :lol2:

Nutramigen wąchałam - podziwiam, Oskar był na belilonie pepti

 

Aga ja tak jakoś późno dotarłam do Twojej łazienki... ale trudno przejść obojętnie ...

zresztą jaka łazienka... toż to salon kąpielowy :) kolor ścian cudny ... już wiem na co podmienię jak mi się moja szarość znudzi :)

pewnie masz dość tych pytań ale przypomnij co to za białe kwadraciki na ścianie ? i skąd takie piękne cokoły (listwy podłogowe) ?

to z jednej kolekcji ?

 

Ciesze się że i Tobie kolorek się podoba :)

 

Płytki są firmy dunin z tej serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aguś,

 

co ja czytam- tym razem alergie...:bash::confused: Wymęczą się te Twoje chłopaki, a Ty razem z nimi...:hug:

Faktycznie z wiosną może być tylko gorzej. Może będziesz musiała wdrożyć jakieś leki antyalergiczne dla dzieci?

Moja siostra cioteczna od dzieciństwa jest alergiczką i na wiosnę nie ma życia... bez leków nie dałaby rady:(

Kinkiecik z amplexu śliczny- delikatny i elegancki- jestem za:)

Buziaki i trzymajcie się :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga a ty dajesz im coś przeciwalergicznego? mój Starszak tez miał straszne tendencje do kaszlu ale zimą i wiosną przy każdej infekcji dostawał albo clemastin albo zyrtec aaa i jemu w niekasłaniu pomagał tylko zwykły panadol albo inny przeciwgorączkowy podany na noc, żaden syrop ani krople...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde bele napisałam rano tego posta i mi komputer się wyłączył :bash:

Pisze już szybciachem bo mam za niedługo gościa:rolleyes:

 

Czekam na naszą Hazel :)

 

 

 

Hej Aguś,

 

co ja czytam- tym razem alergie...:bash::confused: Wymęczą się te Twoje chłopaki, a Ty razem z nimi...:hug:

Faktycznie z wiosną może być tylko gorzej. Może będziesz musiała wdrożyć jakieś leki antyalergiczne dla dzieci?

Moja siostra cioteczna od dzieciństwa jest alergiczką i na wiosnę nie ma życia... bez leków nie dałaby rady:(

 

hej Aguś :bye:

Oskar jest stale na lekach przeciwalergicznych już chyba 3 lata :o -a nie ma 5 :(

 

Kinkiecik z amplexu śliczny- delikatny i elegancki- jestem za:)

Buziaki i trzymajcie się :hug:

 

Bardzo się cieszę że jest Pani za :lol:

:hug:

 

Aguś z dużym opóźnieniem :jawdrop::jawdrop::jawdrop: genialnie wyszła łazienka. Kolorek nadał jej charrrrakterku. Jak ją wykończysz to będzie najpiękniejsza łazienka na forum.

 

Śliczna tkanina na zasłony, wygląda na mięsistą i ładnie układającą się :wiggle:

 

Zdrówka chłopakom życzę :hug: Dobrej nocki :bye:

 

Cieszę się że dała Pani znak życia :hug:

 

Dziękuję za łazienkę :rolleyes:

 

Tkanina świetna :yes: - szkoda że ma tak mało kolorków na próbniku - bo jest naprawdę godna polecenia :)

 

:hug:

 

 

Aga a ty dajesz im coś przeciwalergicznego? mój Starszak tez miał straszne tendencje do kaszlu ale zimą i wiosną przy każdej infekcji dostawał albo clemastin albo zyrtec aaa i jemu w niekasłaniu pomagał tylko zwykły panadol albo inny przeciwgorączkowy podany na noc, żaden syrop ani krople...

 

Hej :bye:

 

Oskar bierze na stałe xyzal/auerius i od jakiegoś czasu singulair.

do tego wziewy i nebulizacje :(

 

Igorowi daję od 3 dni zyrtec - dzisiejsza noc nie była za ciekawa :( - ale kaszel się zmienia na mokry więc idziemy w dobrym kierunku

Wisiałam wczoraj z inhalatorem nad łóżeczkiem jak spał, chyba z pół godziny, najpierw lek a później sama woda.

Nawilżacz chodzi całą noc ;)

 

 

 

Łazienka boska Aga :)

 

Dzieki Mirelko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...