Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

Dzień dobry :)

U nas na razie nie sypie.

 

 

U nas teraz przestało ;)

To dobrze bo mam dzieciaki wpakować do samochodu i po mamę jechać

 

Aga, widzę, że się ramkowo rozkręcasz :lol2:

 

:lol:

 

A pasujące pudełka zamknięte w szafie to podstawa :)

 

 

 

Mam dobrego nauczyciela :rotfl:

 

Tylko nic nic nierozumiejący brutal mógłby taki zakaz wymyślić :rotfl:

 

:lol2:

dobrze że jeden z zakupów dla brutala był i do tego pasuje jak ulał :cool:

przestawiliśmy wczoraj lampkę

zaświeciliśmy wieczorem - bajka jest.

świeci idealnie, nie razi po oczkach jest w sam raz :wiggle:

 

pięknie oświetla cegiełkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobrze że jeden z zakupów dla brutala był i do tego pasuje jak ulał :cool:

przestawiliśmy wczoraj lampkę

zaświeciliśmy wieczorem - bajka jest.

świeci idealnie, nie razi po oczkach jest w sam raz :wiggle:

 

pięknie oświetla cegiełkę :lol:

To może brutal przemyśli swoje słowa i zdejmie embargo tikejowe :lol2:

Bo nie wierzę, że ma już wszystko i niczego mu więcej nie potrzeba.

 

Aga, tapeta może być fajnym rozwiązaniem. Tylko koniecznie pooglądaj na żywo, bo zdjęcia często oszukują, niestety.

Granat to dobry pomysł. Ogólnie jakiś ciemny kolorek.

 

A ja tapetowa :lol: i zdecydowanie za dużo fajnych tapet a za mało ścian w domu :lol2:

No coś Ty? Serio? :rotfl:

U mnie z kolei za mało podłóg i sufitów na krzesła i lampy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Aguś, znowu mieszasz! uwielbiam to :lol2:

 

Czy dobrze rozumiem że chcesz dać granat na ścianę telewizyjną i na komodę w jadalni?

 

W kwestii komody na razie nie mam zdania - może na razie zostawimy ten temat? Głowa mnie i tak dzisiaj boli:D

 

A co do ciemnej ściany mam ambiwalentny stosunek (co za słownictwo!:lol2:):

z jednej strony wolałabym żeby kominek stanowił główny punkt ciężkości w pokoju (ścianę kominkową przemaluj koniecznie! :hug:))

z drugiej - sama tez wolę telewizor na ciemniejszej ścianie, bo wtedy się tak nie rzuca w oczy;

 

zakładając, że zdecydujesz się jednak na tą ciemną ścianę, to z tych granatów które pokazałaś, zdecydowanie i jedynie tylko teal:

 

http://i3.fmix.pl/fmi993/064b3f73002591e3515c5a78

 

bezpieczniejszą opcją wydają mi się złamane szarości i taupe, jak tu:

 

http://i2.fmix.pl/fmi1089/10f8214d00245856515c5caa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebałam za inspiracjami kolorystycznymi, tylko mnie ta wizka od Eoli trochę zmyliła.

 

Najpierw szukałam pod hasłem "aubergine" a potem się zorientowałam że przecież ten ciemny kolor to na razie tylko wirtualnie, a w rzeczywistości masz meble w kolorze "mauve" (Aguś - mam nadzieję że pilnie notujesz :lol2:)

 

tak czy inaczej, jakkolwiek by ten fiolet nie nazwać, z granatem mu nie bardzo po drodze - najwyżej z turkusem. i w ogóle zieleń będzie dużo lepsza.

 

tutaj masz kolory najbliższe swojej tapicerce:

 

http://media-cache-ec5.pinterest.com/550x/21/aa/bc/21aabcfaa97db95a1bb41a747183359c.jpg

 

a tutaj zielenie w zestawie z oberżyną:

 

http://media-cache-ec4.pinterest.com/550x/36/b2/b6/36b2b6e108aaad76a89a408898ab90e7.jpg

 

http://media-cache-lt0.pinterest.com/550x/75/fe/6d/75fe6de6e9556b86d2bd898d0b204a63.jpg

 

Podsumowując:

 

Ścianę kominkową przemalowałabym na pierwszy kolor zaproponowany przez Eolę, na ścianę telewizyjną dałabym tą tapetę z ciemnym turkusem a w dodatkach przemyciłabym takiej bardzo jasnej, wiosennej zieleni:yes:

uff..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam na imię Ewa i pracuje w Westwing w Dziale Obsługi Klienta. Dziękuję za informację dotyczące różnicy w cenach wspomnianego modelu lampy. Nasze produkty *zamawiane są od producentów/dystrybutorów, którzy wskazują nam cenę detaliczną jaką sami ustalają. My natomiast negocjujemy najniższą możliwą stawkę. Nie możemy jednak zagwarantować, że jakikolwiek inny sklep zaoferuje promocję w późniejszym okresie.

 

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do kontaktu z nami pod numerem telefonu (22) 29 3000 bądź drogą mailową na adres [email protected]

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie że mimo kiepskich początków zaglądasz do mnie

Jakich tam kiepskich początków :p po prostu pochłonęły mnie inne wątki (Darcy albo MagdaZZZ, albo obie ;)), wówczas już solidnie rozbudowane i wymagające przeczytania kilkuset stron :p

Co do granatowych tapet - jedna wygląda jak jeans :lol2: Ta ostatnia granatowa, fioletowa jest też w stylu jakiegoś materiału obiciowego.

Agaz tapetą dobry pomysl, tylko weż mało wzorzystą . Raczej taką stonowaną ,żeby nie rozpraszalo przy oglądaniu tv

Tak, bo jak zaczniesz podziwiać tapetę, to ani się obejrzysz, a już będą napisy końcowe po filmie ;)

Salonikowa wizka podoba mi się, tylko jeszcze wyobraziłam sobie kilka dodatków w ciemniejszych kolorkach, po stronie przeciwnej niż zatapetowana ściana- poduszki, ramki, takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aguś

dziękuję za privka:hug:

Piękne te kubaski- może któreś kupię- oby mnie tylko luby z domu nie wyrzucił, bo kubków ci u nas dostatek:lol2::lol2:

 

Kochana pomysł z ciemną tapetą bardzo mi się podoba:cool: Jestem za ciemnym granatem z pazurem, turkusu troszkę się obawiam, bo masz już sporo dodatków w fiolecie i może wyjść pstrokato...:( Albo pozostań w kolorystyce i zrób tapetę w kolorze ciemnej oberżyny. Też by było pięknie:yes:

A znasz ten sklepik?

http://www.tapety-sklep.com/

 

Mają przeogromny wybór :yes:

 

Miłego wieczorku:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może brutal przemyśli swoje słowa i zdejmie embargo tikejowe :lol2:

Bo nie wierzę, że ma już wszystko i niczego mu więcej nie potrzeba.

 

 

Większość rzeczy które chcę jeszcze kupić J spokojnie uzna jako nie niezbędne do życia :rotfl:

 

Aga, tapeta może być fajnym rozwiązaniem. Tylko koniecznie pooglądaj na żywo, bo zdjęcia często oszukują, niestety.

Granat to dobry pomysł. Ogólnie jakiś ciemny kolorek.

 

 

 

Tapetę do salonu musze zobaczyć koniecznie na żywo :yes:

Tu kolor i odcień jest bardzo ważny :)

 

No coś Ty? Serio? :rotfl:

U mnie z kolei za mało podłóg i sufitów na krzesła i lampy :lol2:

 

No jak widać ja z lampami nie mam na szczęście problemu - żarówki mi wystarczają :lol2:

 

Szukałam dla Szocika sypialni i wpadło mi w oczy coś z granatem

http://img52.imageshack.us/img52/680/granw.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

O dziekować :)

 

 

Agaz tapetą dobry pomysl, tylko weż mało wzorzystą . Raczej taką stonowaną ,żeby nie rozpraszalo przy oglądaniu tv:D

 

Tez uważam że duża ilość wzorów odpada :yes:

Nie mniej jednak cuś ta tapeta musi mieć :rolleyes:

 

Oj, Aguś, znowu mieszasz! uwielbiam to :lol2:

 

 

:lol2:

 

Czy dobrze rozumiem że chcesz dać granat na ścianę telewizyjną i na komodę w jadalni?

 

 

:yes:

tylko kodę naprawdę czarną - czyli navy :lol:

 

W kwestii komody na razie nie mam zdania - może na razie zostawimy ten temat? Głowa mnie i tak dzisiaj boli:D

 

 

:lol2:

:hug:

 

A co do ciemnej ściany mam ambiwalentny stosunek (co za słownictwo!:lol2:):

z jednej strony wolałabym żeby kominek stanowił główny punkt ciężkości w pokoju (ścianę kominkową przemaluj koniecznie! :hug:))

z drugiej - sama tez wolę telewizor na ciemniejszej ścianie, bo wtedy się tak nie rzuca w oczy;

 

zakładając, że zdecydujesz się jednak na tą ciemną ścianę, to z tych granatów które pokazałaś, zdecydowanie i jedynie tylko teal:

 

http://i3.fmix.pl/fmi993/064b3f73002591e3515c5a78

 

bezpieczniejszą opcją wydają mi się złamane szarości i taupe, jak tu:

 

http://i2.fmix.pl/fmi1089/10f8214d00245856515c5caa

 

I te dwie tapety po całodniowym zastanawianiu są na prowadzeniu :yes:

A jaki kolor wtedy na kominek:confused:

Mimo że mi ten mój wybór póki co nie przeszkadza :p - nie wiem jak przyjdzie tapeta - jak to będzie wtedy wyglądać ;)

 

 

Tapeta :yes: ale wzór delikatny, te romby z kółkami dobre, ale nie wiem czy granat to dobry pomysł :confused:

 

A ja czuję do granatu jakieś ciągotki :cool:

I nie chodzi o dolną łazienkę - po prostu jakoś mi do tego mojego brudnego fioletu pasuje :)

 

Pogrzebałam za inspiracjami kolorystycznymi, tylko mnie ta wizka od Eoli trochę zmyliła.

 

Najpierw szukałam pod hasłem "aubergine" a potem się zorientowałam że przecież ten ciemny kolor to na razie tylko wirtualnie, a w rzeczywistości masz meble w kolorze "mauve" (Aguś - mam nadzieję że pilnie notujesz :lol2:)

 

 

Notuję, zapamiętuję i chyba ze słownika muszę skorzystać :rotfl:

 

tak czy inaczej, jakkolwiek by ten fiolet nie nazwać, z granatem mu nie bardzo po drodze - najwyżej z turkusem. i w ogóle zieleń będzie dużo lepsza.

 

 

Jak wyżej napisałam - mnie się wydaje że ten granat by pasował :o :(

Mówisz że nie? :(

 

Chociaz jak tak patrzę to ta druga tapeta ze wzorkiem chyba bardziej pasuje - ale trzeba te tapety na żywo zobaczyć i wtedy wszystko będzie jasne :)

 

tutaj masz kolory najbliższe swojej tapicerce:

 

http://media-cache-ec5.pinterest.com/550x/21/aa/bc/21aabcfaa97db95a1bb41a747183359c.jpg

 

 

 

To chyba jest mój kolorek.

Ale tej zieleni nie widzę :no:

Tzn widzę że pasuje :yes: :p

ale ja jej u siebie nie widzę - jakoś ten kolorek mnie nie ciągnie, nie bije mi do niego serducho ;)

 

Podsumowując:

 

Ścianę kominkową przemalowałabym na pierwszy kolor zaproponowany przez Eolę, na ścianę telewizyjną dałabym tą tapetę z ciemnym turkusem a w dodatkach przemyciłabym takiej bardzo jasnej, wiosennej zieleni:yes:

uff..:D

 

Już mam odp w sprawie ściany kominkowej :).

Turkus jw

 

dzieki Asiu :hug:

 

Witam,mam na imię Ewa i pracuje w Westwing w Dziale Obsługi Klienta. Dziękuję za informację dotyczące różnicy w cenach wspomnianego modelu lampy. Nasze produkty *zamawiane są od producentów/dystrybutorów, którzy wskazują nam cenę detaliczną jaką sami ustalają. My natomiast negocjujemy najniższą możliwą stawkę. Nie możemy jednak zagwarantować, że jakikolwiek inny sklep zaoferuje promocję w późniejszym okresie.

 

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do kontaktu z nami pod numerem telefonu (22) 29 3000 bądź drogą mailową na adres [email protected]

Ewa

 

Witaj Ewo dziękujemy za wyjaśnienia :)

 

Jakich tam kiepskich początków :p po prostu pochłonęły mnie inne wątki (Darcy albo MagdaZZZ, albo obie ;)), wówczas już solidnie rozbudowane i wymagające przeczytania kilkuset stron :p

 

Coś o tym wiem, sama starałam sie być na bieżąco :lol2:

 

Co do granatowych tapet - jedna wygląda jak jeans :lol2: Ta ostatnia granatowa, fioletowa jest też w stylu jakiegoś materiału obiciowego.

 

 

Dlatego mus zobaczyć je na żywo ;)

 

Tak, bo jak zaczniesz podziwiać tapetę, to ani się obejrzysz, a już będą napisy końcowe po filmie ;)

Salonikowa wizka podoba mi się, tylko jeszcze wyobraziłam sobie kilka dodatków w ciemniejszych kolorkach, po stronie przeciwnej niż zatapetowana ściana- poduszki, ramki, takie rzeczy.

 

Jeśli będzie ciemna tapeta na pewno wprowadzę ten kolor w dodatkach :yes:

Brakuje mi tego na kanapach ;)

 

Chciałam tez kroplę w tym kolorze na obrazie - jutro mam spotkanie z moim potencjalnym malarzem :cool:

i już będziemy omawiać szczegóły, więc dobrze by było żeby kolor był wybrany :lol2:

 

 

Hej Aguś

dziękuję za privka:hug:

Piękne te kubaski- może któreś kupię- oby mnie tylko luby z domu nie wyrzucił, bo kubków ci u nas dostatek:lol2::lol2:

 

 

Cieszę się że link się przyda :lol: - jal luby przyjmie kolejne zdobycze kubkowe :lol2:

 

Kochana pomysł z ciemną tapetą bardzo mi się podoba:cool: Jestem za ciemnym granatem z pazurem, turkusu troszkę się obawiam, bo masz już sporo dodatków w fiolecie i może wyjść pstrokato...:( Albo pozostań w kolorystyce i zrób tapetę w kolorze ciemnej oberżyny. Też by było pięknie:yes:

A znasz ten sklepik?

http://www.tapety-sklep.com/

 

Mają przeogromny wybór :yes:

 

Miłego wieczorku:hug:

 

Aguś dzięki za głosik w sprawie :)

i za linka - już przepadłam :mad: jak do lipca nie wybiorę tapety to będzie na Was :rotfl:

 

 

O o i kolejny link :p

:hug:

no nic tapeta na tapecie :p to zawsze miła odmiana w trakcie poszukiwania lamp - prawda? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość rzeczy które chcę jeszcze kupić J spokojnie uzna jako nie niezbędne do życia :rotfl:

No widzisz, a mój mąż mówi: liczę na Twój rozsądek :rotfl:

Nie wiem co gorsze.

Szlag :bash:

A potem tydzień myślę nad zegarkiem albo dywanikiem do łazienki.

Ech, ci faceci...

 

No jak widać ja z lampami nie mam na szczęście problemu - żarówki mi wystarczają :lol2:

U mnie też jeszcze żarówki.

Bo nie umiem się zdecydować :bash:

 

no nic tapeta na tapecie :p to zawsze miła odmiana w trakcie poszukiwania lamp - prawda? :lol2:

Hmm, może i ja się za tapetami rozejrzę :rolleyes:

Nie, wróć.

Nie mam ścian :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam napisać ;)

Kupiłam dzisiaj w Lidlu uchwyciki na ręczniki do łazienki - okrągłe - planowałam tam kwadratowe - ale cena 18 zł za 3 sztuki mnie przekonała że okrągle też pasują :lol2:

 

Pisze bo może komuś się przydadzą :rolleyes: - srebrne błyscące

 

Znalazłam też sklep w Wawie w którym mogę obejrzeć tapety - J jak zwykle" bliżej się nie dało?" :lol2:

Mam jeszcze jeden namiar do Krakowa może tam będą ;)

 

Zasłony będą klepnięte w przyszłym tygodniu - mamy podjechać do pana, dobrać do zasłon materiał na rolety i zamawiamy :iggle:

Nie mogę się doczekać :rolleyes:

 

Dobrej nocki :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a mój mąż mówi: liczę na Twój rozsądek :rotfl:

Nie wiem co gorsze.

Szlag :bash:

A potem tydzień myślę nad zegarkiem albo dywanikiem do łazienki.

Ech, ci faceci...

 

 

 

liczę na Twój rozsądek - chyba gorsze :rotfl: -ja bym dumała dłużej niż chwilowy zakaz na zakupy :lol2:

 

U mnie też jeszcze żarówki.

Bo nie umiem się zdecydować :bash:

 

 

A ja myślałam że już Ci nie dużo zostało :o :)

 

Hmm, może i ja się za tapetami rozejrzę :rolleyes:

Nie, wróć.

Nie mam ścian :lol2:

 

Chyba że meble wytapetować :lol2:

 

 

 

Aguś piękne nabytki:yes::)

 

Dzięki Anetko :)

 

Nadrobilam :D

Zakupy super :yes: sciane popieram ciemna :yes: ale komody navy nie moge sobie wyobrazic :( dlatego czekam na efekt I wtedy ocenie :D

 

Komoda to jeszcze odległy temat więc podumamy później :lol:

 

 

Proszę :)

 

[ATTACH=CONFIG]181462[/ATTACH]

 

Edit: Ten kolor ładniejszy:

 

[ATTACH=CONFIG]181463[/ATTACH]

 

Dzięki Madziu :hug:

Widzę że jednak chyba za ciemno - będę szukać czegoś jaśniejszego ;)

 

Te dwa kolory mi najbardziej podchodzą

 

http://i2.fmix.pl/fmi1089/10f8214d00245856515c5caa

 

http://i3.fmix.pl/fmi1515/2b0f0e3c00299eda515c5cb8

 

-------------------------

 

Dzisiaj mam spotkanie z moim "malarzem" :lol:

Muszę się przygotować ;)

Będziemy już mierzyć ściany pod obrazy i wybierać jakieś przykłady...............

Ciekawa jestem co tam razem uda nam się ustalić :rolleyes:

 

--------------------------

 

Dziewczynki a mam jeszcze takie pytanko.

Nie widziałam tych tapet Elitis na żywo, ale kojarzę że niektóre z nich są z lekką fakturą - te "zwierzęce np" - wyczytałam to w jakiejś gazecie

 

np z tej kolekcji

 

ale nie jestem pewna ;)

 

Czy znacie/kojarzycie takie tapety innych firm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...