Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odkurzanie - poziom hard :lol2:

 

W wersji skórzanej nie tak bardzo :p :lol2:

 

Aga...wypij ciepłe mleczko, obejrzyj smurfy i grzecznie do łóżeczka.

Psychiatryk urządzasz ??? :lol2::lol2::lol2:

 

Wypiłam herbatę z miodem, zamknęłam lapka, poukładałam puzzle, odcinek dextera może być zamiast smerfów??? :p

 

Psychiatryk był prawie w dolnej łazience - więc będę się wzbraniać :lol2:

 

Aga, a nie jest tak, że rama powinna grać z obrazem?

Może poczekaj, aż będzie miała płótna w domu :)

 

Powinna :yes:

A jak ja wiem, JAK obraz będzie wyglądać - i narzucam swoją kolorystykę???

Mnie chodziło też o wymiary, znać ramę, jej grubość żeby - mówmy malarzowi Karol :)- mógł sobie wszystko dokładnie po rozmierzać :rolleyes:.

 

Wymierzyliśmy obrazy z ramami na ścianie - jak mogę wybrać rozmiar to trzeba z tego korzystać :lol:

 

 

Aga chce sobie chyba wyciszyc sypialnie :p

 

:p

cześć Małgosiu :)

 

a wiecie gdzie najczęściej trafiałam z google po wpisaniu tapicerowane ściany - na rosyjskie strony

 

zobaczcie na jaki dom trafiłam :jawdrop:

 

Dzień dobry :hug:

Śpicie jeszcze, czy co? :rotfl:

 

 

Jak zdrówko chłopców?

 

Aniu dopiero co wstaliśmy :cool:

Ale to dlatego że się zbuntowałam i nie reagowałam na wymuszanie wstania Igiego o 5.45 - spał do tej pory ale płakał co 20 minut i usypiał z powrotem :bash:.

Ale przynajmniej poleżałam sobie i podrzemałam do ludzkiej godziny :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna :yes:

A jak ja wiem, JAK obraz będzie wyglądać - i narzucam swoją kolorystykę???

Mnie chodziło też o wymiary, znać ramę, jej grubość żeby - mówmy malarzowi Karol :)- mógł sobie wszystko dokładnie po rozmierzać :rolleyes:.

Aga, ale do końca nie wiesz, jak obraz będzie wyglądać.

Ja bym orientacyjnie określiła co najwyżej rozmiar.

A kolorystykę i styl ramy wybrała do gotowego już obrazu.

 

Aniu dopiero co wstaliśmy :cool:

Ale to dlatego że się zbuntowałam i nie reagowałam na wymuszanie wstania Igiego o 5.45 - spał do tej pory ale płakał co 20 minut i usypiał z powrotem :bash:.

Ale przynajmniej poleżałam sobie i podrzemałam do ludzkiej godziny :rolleyes:

I obyś wytrwała w takiej postawie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ale do końca nie wiesz, jak obraz będzie wyglądać.

Ja bym orientacyjnie określiła co najwyżej rozmiar.

A kolorystykę i styl ramy wybrała do gotowego już obrazu.

 

 

 

No dobzie dobzie :p

Poczekam co tam mój "malarz" stworzy ;)

 

I obyś wytrwała w takiej postawie :hug:

 

:yes: :)

 

właśnie:yes: kobieto musisz jeżeli nie pospać to chociaż poleżeć, ja reaguję tylko na hardcorowe miauknięcia Prinsia rano. Fakt, że zazwyczaj trzeba iść mu pomóc, ale wiele razy po prostu wymusza żeby już wstać i się z nim bawić ;)

 

No to masz przedsmak przed dzieciami :lol2:

Chociaż mnie trafiły się wyjątkowo nieospałe egzemplarze :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie na jaki dom trafiłam

 

Aga, to zachwyt czy wręcz przeciwnie ?

 

Mnie urzekły te markowe plastikowe doniczki na marmurowych podłogach, okrętowa figura zatopiona w złocie kontra pies z gipsu i jakże ludwikowskie robótki ręczne. Jakie poszanowanie dla dywanów i lśniących carskich posadzek...

Włoskie freski w piwnicy wymiatają.

Jestem pewna, że we wsi juz ich nie lubią :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie kobieto musisz jeżeli nie pospać to chociaż poleżeć, ja reaguję tylko na hardcorowe miauknięcia Prinsia rano. Fakt, że zazwyczaj trzeba iść mu pomóc, ale wiele razy po prostu wymusza żeby już wstać i się z nim bawić

Ja nie reaguję na miauknięcia, ani nawet na koncerty urządzane od 5.00 rano, czyli od godziny, o której wielce szanowne kocisko domaga się sniadania. Po prostu nawet salwy armatnie by mnie nie obudziły, więc po kilku minutach zmarnowanych na próby odpędzenia kota mój szanowny ukochany wstaje i ją karmi :lol2:

 

Mnie urzekły te markowe plastikowe doniczki na marmurowych podłogach, okrętowa figura zatopiona w złocie kontra pies z gipsu i jakże ludwikowskie robótki ręczne. Jakie poszanowanie dla dywanów i lśniących carskich posadzek...

Mnie najbardziej zachwyciły kwiaty w tradycyjnej, szeleszczącej folii wstawione do szklanki stojącej na podłodze :p Pies z gipsu wymiata - przynajmniej nie rozrzuca wszędzie sierści ;) Ach, i jeszcze o portrecie przodka bym zapomniała :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a wiecie gdzie najczęściej trafiałam z google po wpisaniu tapicerowane ściany - na rosyjskie strony

 

zobaczcie na jaki dom trafiłam :jawdrop:

 

mamusiu kochana http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/e015.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c020.gif

przesyt taki że oczy bolą, za duzo wszystkiego.....masakra... juz kiedyś oglądałam w tv podobne domy i apartamenty bogaczy rosyjskich, i jeszcze chwalili sie ile wydali na te koszmarki:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamusiu kochana http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/e015.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c020.gif

przesyt taki że oczy bolą, za duzo wszystkiego.....masakra... juz kiedyś oglądałam w tv podobne domy i apartamenty bogaczy rosyjskich, i jeszcze chwalili sie ile wydali na te koszmarki:sick:

 

A najgorsze, że to wszystko tanie i tandetne:sick: Ewidentnie stawiają na ilość, nie na jakość. No i totalny przerost formy nad treścią:sick: W skrócie - badziewiarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, to zachwyt czy wręcz przeciwnie ?

 

 

Mari to zachwyt nad konsekwencją w urządzaniu :rotfl:

 

Ja nie reaguję na miauknięcia, ani nawet na koncerty urządzane od 5.00 rano, czyli od godziny, o której wielce szanowne kocisko domaga się sniadania. Po prostu nawet salwy armatnie by mnie nie obudziły, więc po kilku minutach zmarnowanych na próby odpędzenia kota mój szanowny ukochany wstaje i ją karmi :lol2:

 

To zazdroszczę, tak głębokiego snu :yes:.

Moje niewysypianie się jest głównie z tego, że budzi mnie każdy szelest, każde słowo zawołane przez sen.

Mały zaczyna coś gadać, śmiać się nawet :o - Oskarowi rzadko się to zdarzało ;)

 

 

Aguś ,przynoszę namiar na Pana ,który wykonuje okrągłe łóżka :)

 

O rany Olu dzięki :hug:.

Jeszcze nie znalazłam modelu dla moich tapicerów, miałam prosić Olę o rysunki, a tu może jest szansa na łóżko u kogoś innego? :cool:

Zamawiałaś coś u nich?

 

 

 

mamusiu kochana http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/e015.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c020.gif

przesyt taki że oczy bolą, za duzo wszystkiego.....masakra... juz kiedyś oglądałam w tv podobne domy i apartamenty bogaczy rosyjskich, i jeszcze chwalili sie ile wydali na te koszmarki:sick:

 

A najgorsze, że to wszystko tanie i tandetne:sick: Ewidentnie stawiają na ilość, nie na jakość. No i totalny przerost formy nad treścią:sick: W skrócie - badziewiarze

 

Ja nie wiem jak można otaczać się takimi rzeczami, jak można odpocząć w takich pomieszczeniach :o :o :o

 

--------------------------------------------------

 

Szukam i szukam tej tapety i już sama nie wiem co tam dać, nic mi sie nie podoba ;)

 

 

Melduję że u nas SŁONECZKO!!!!!!!!! :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś,mam zamiar u niego zamawiać łóżko :yes:.Zamawiała już u niego MarJel-ka i Mirela :)

 

Olu rany te łózka są super!!!!!

Czekam do 8 i dzwonię :cool::cool::cool:

Chciałabym oczywiście je trochę zmodyfikować, ale jak facet robi takie łóżka to mogę być spokojna że dobrze zrobi i nie będe się martwić że coś wyjdzie nie tak ;)

I jak do tego piszesz że dziewczyny już u nich zamawiały i Ty to rewela :wiggle:

 

Ja z kawą i ciachem miłego dnia życzę, u nas piękne słońce :)

 

Wzajemnie :hug:

 

Słońce na niebie i od razu człowiek w innym humorze i z siłą do działania :stirthepot:

 

Wyciągnęłam nawet torebeczki z nasionkami słoneczników i dyni do wysiewu - które sobie kiedyś tam kupiłam i będę robić siewki :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga i jak rozmowa z gościem od łóżek ? Jak cenowo ?

Mam w linkach firmę STOLWIT, która robi takie łóżko. Dowiedz się jak cenowo bo wiem, że są tani i robią ładnie. Wiem, widziałam, siedziałam :)

 

http://www.stolwit.com.pl/pl/catalog/lozka/2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aguś,

 

co ja czytam- będzie okrągłe łóżko?:wave: Myślałam, ze już je dawno zamówiłaś:lol2:

 

U nas również cudnie świeci od wczoraj:D i jest ciepło:cool:

 

Też zamierzam wysiać do skrzynek cynie- kupiłam 2 opakowania:D

 

Miłego i wiosennego dzionka Ci życzę:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamierzam wysiać do skrzynek cynie- kupiłam 2 opakowania

Ja też posiałam, nawet już jakis czas temu - pomimo tego, że czytałam, jakoby wysiane do gruntu w połowie maja rosły lepiej niż w doniczce i naprawdę zdążały z kwitnięciem :p Już mają po 20 cm, tylko... nie wiem w jakim kolorze :eek: Do jednej doniczki dałam czerwone, do drugiej białe - no i w jednej wzeszły wszystkie, a w drugiej jedna (ma 5 cm, więc nie rokuje dobrze). Ale doniczki ie podpisane oczywiscie :lol2:

 

I u nas też słonecznie i cieplutko ^^

 

A co do okrągłego łóżka, to mam głupie pytanie, tylko się ze mnie nie śmiejcie - czy do niego się używa zwykłej prostokątnej poscieli? :bash::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aguś :hug:

Fajnie, że istnieje ktoś, kto zrobi wymarzone łóżko!

 

 

Rozmawiałam z panem i mam dobre przeczucia :wiggle:

 

Mam nadzieję, że wszędzie świeci takie słońce jak u mnie.

 

Cały dzień ślicznie świeciło :cool: :lol:

 

Aga i jak rozmowa z gościem od łóżek ? Jak cenowo ?

Mam w linkach firmę STOLWIT, która robi takie łóżko. Dowiedz się jak cenowo bo wiem, że są tani i robią ładnie. Wiem, widziałam, siedziałam :)

 

http://www.stolwit.com.pl/pl/catalog/lozka/2.jpg

 

Cenowo jeszcze nie wiem, jutro się dowiem bo mam podac dokładny wymiar.

Dzisiaj rozmawialiśmy o kształcie i szczegółach budowy, ale pan ma doświadczenie więc jestem dobrej myśli :)

 

Dzięki za namiar, jutro się zorientuję :yes:

 

Aguś już nie pamiętam czy pisałam czy nie ale kolorek w łazience wyszedł

s z a ł o w y :jawdrop:

 

Chyba tak :)

Dzięki :hug:

 

Ciekawa jestem tego lustra/słoneczka :wiggle: widziałam ostatnio kilka na allegro.

 

O no właśnie powinno być chyba w tym tygodniu :lol:

 

Hej Aguś,

 

co ja czytam- będzie okrągłe łóżko?:wave: Myślałam, ze już je dawno zamówiłaś:lol2:

 

 

Ano tak mi zeszło :lol2:

 

Miałam zamawiać u p. Joli, ale miałam im dać rysunek,

nie znalazłam do tej pory nikogo kto by mi to narysował już miałam wysyłać wymiary do Hazelki i prosić o rysunek gdy Ola dzisiaj podesłała mi ten świetny link :wiggle:

 

Wiem że robią takie łóżka, więc mają doświadczenie, a tam byłoby troszku w ciemno bo mają specjalizację w czym innym :lol2:

 

U nas również cudnie świeci od wczoraj:D i jest ciepło:cool:

 

Też zamierzam wysiać do skrzynek cynie- kupiłam 2 opakowania:D

 

Miłego i wiosennego dzionka Ci życzę:hug:

 

Aga wiosna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wiggle:

Dziś nie zdążyłam z dyniami ale jutro będę działać :lol:

Nie mogę się doczekać wyjścia na dwór i siedzenia godzinami na świeżym powietrzu :)

 

:hug:

 

Ja też posiałam, nawet już jakis czas temu - pomimo tego, że czytałam, jakoby wysiane do gruntu w połowie maja rosły lepiej niż w doniczce i naprawdę zdążały z kwitnięciem :p Już mają po 20 cm, tylko... nie wiem w jakim kolorze :eek: Do jednej doniczki dałam czerwone, do drugiej białe - no i w jednej wzeszły wszystkie, a w drugiej jedna (ma 5 cm, więc nie rokuje dobrze). Ale doniczki ie podpisane oczywiscie :lol2:

 

I u nas też słonecznie i cieplutko ^^

 

 

Prognozy są świetne :wave:

Chyba wszyscy wreszcie odżyjemy :lol:

 

A co do okrągłego łóżka, to mam głupie pytanie, tylko się ze mnie nie śmiejcie - czy do niego się używa zwykłej prostokątnej poscieli? :bash::D

 

Pościel to chyba nie :rotfl:

chociaż kto wie, teraz to wszystko można kupić :p ;)

 

Ale kapę będę na 100% szyła :yes: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...