Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

Tapeta numer dwa !!! Bez dwóch zdań !

Rewela !

Gdzie można je obejrzeć i nabyć ?

 

Aga, w sprawie łóżka erotycznego :)

Dzwoniłam dzis do Stolwitu...18265246378 razy i nikt nie odbierał :mad:

Zadzwoniłam więc do Kielc i miła Pani, przełączyła mnie na 3 piętro. Po przełączeniu...cisza.

Spróbuj tam zadzwonić. Jestem pewna, że będzie duzo taniej, niż to co napisałaś i materiały możesz sobie dobrać. Wielka kanapa z ecoskóry kosztuje u nich 1800 zł.

Może nie warto spinac się na jakiś design za koszmarna kasę. To jeszcze mali chłopcy. Zasikają, opluja, obgryzą a jak beda starsi to potną, porąbią i polepią. Wrzuć na luz i kup piekne lampy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Aguś,

ja króciutko- tapeta jest śliczna, ale nie powinna mieć kaflowego wzoru. obawiam się, że po położeniu na ścianie efekt będzie taki sobie...:(

moja dzisiaj doszła- miałam fart, bo akurat zamówili jej więcej dla poprzedniego klienta i 2 rolki były jeszcze dostępne- inaczej musiałabym czekać 3 tyg:eek:

Powiem Ci, ze fajowe są te paseczki- ciekawa jestem jak będą reprezentować się na ścianie:D

 

Migrena Cię dopadła?:( mam nadzieję, ze do jutra przejdzie:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, pokaż lusterko!

Czuję się dumną matką chrzestną :lol2:

 

 

Aniu pokażę dzisiaj, jak się obudzę(piję podwójną kawę), i opaska z głowy zejdzie :bash:

Noc była ciężka :sick:.

Jadę z Igim do lekarza ustalić leki przeciwalergiczne na stałe :(

 

PS. Ja od niedzieli z bólem głowy walczę :(

Mam nadzieję, że to na wiosnę tak boli.

 

Aniu na wiosnę :hug:

Moja mama też w weekend walczyła z migreną :bash:

 

tapeta ładna, ale chyba nie do Ciebie :( przynajmniej nie ten wzór kaflowy

 

Zgadzam sie z Venus... tapeta bardzo mi sie podoba ale nie widze jej u Ciebie:(

 

Tak czułam że te kwadraty będą ee :no:

Ale te przecierki i kolory i lekki połysk - bardzo mi się podobają :( no cóż http://forum.barcis.pl/images/smilies/niemoc.gif

 

W sprawie głosowania - oddaję swój na faworyta... czyli Igiego :lol2:

 

 

:) :hug:

 

tapety bosskie,szczególnie ta 1

 

No śliczne :rolleyes:, ale co do kwadratów chyba dziewczyny mają rację ;)

 

Tapeta numer dwa !!! Bez dwóch zdań !

Rewela !

Gdzie można je obejrzeć i nabyć ?

 

 

U mnie na monitorze kolor zajebisty :yes:

 

tutaj link

 

Aga, w sprawie łóżka erotycznego :)

Dzwoniłam dzis do Stolwitu...18265246378 razy i nikt nie odbierał :mad:

Zadzwoniłam więc do Kielc i miła Pani, przełączyła mnie na 3 piętro. Po przełączeniu...cisza.

Spróbuj tam zadzwonić. Jestem pewna, że będzie duzo taniej, niż to co napisałaś i materiały możesz sobie dobrać. Wielka kanapa z ecoskóry kosztuje u nich 1800 zł.

Może nie warto spinac się na jakiś design za koszmarna kasę. To jeszcze mali chłopcy. Zasikają, opluja, obgryzą a jak beda starsi to potną, porąbią i polepią. Wrzuć na luz i kup piekne lampy :)

 

Aniu nie wiedziałam że są u mnie.

a byłam wczoraj w galerii ;) - podjadę w czwartek i dopytam, jak mówisz że dodzwonić się nie da :sick:

 

Hej Aguś,

ja króciutko- tapeta jest śliczna, ale nie powinna mieć kaflowego wzoru. obawiam się, że po położeniu na ścianie efekt będzie taki sobie...:(

 

:yes: :(

 

moja dzisiaj doszła- miałam fart, bo akurat zamówili jej więcej dla poprzedniego klienta i 2 rolki były jeszcze dostępne- inaczej musiałabym czekać 3 tyg:eek:

Powiem Ci, ze fajowe są te paseczki- ciekawa jestem jak będą reprezentować się na ścianie:D

 

 

Aga widać że była Ci pisana :wiggle:

Będzie pięknie się prezentować :yes:, czekam na efekt na ścianie :lol:

 

Migrena Cię dopadła?:( mam nadzieję, ze do jutra przejdzie:hug:

 

No niestety reaguję coraz bardziej na huśtawki pogodowe :(

A z tego co mówią szykuje się naprawdę duży skok temperatur :sick:

 

Z jednej strony super - bo wreszcie będzie wiosna, a z drugiej ludzie będa się przewracać :sick:, a alergicy będą mieć niewesoło - a my razem z nimi :bash:

 

------------------------

 

Kupiłam wczoraj kolejne gadżety do górnej łazienki - byłam tylko oddać ramki i miałam się pożegnać z tikejem - no ale nie mogłam przejść obojętnie koło paru rzeczy :lol2:

 

Żeby Wam je pokazać muszę posprzątać i wypucować łazienkę - nie wiem czy mi się to dzisiaj uda ;)

 

Mam nadzieję że lekarz przyjmie mnie i Igiego przed jego drzemką, teraz jego męczy kaszel :cry:, nie da się inhalować bo płacze i ucieka.

Dzisiaj czekałam 1,5 h w nocy na to żeby usnął a i tak nie wiem ile tego leku powdychał :bash:

 

 

-------------------------

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aguś :hug:

Troche wsoka ta wycena łóżka :sick:

Poszukaj jeszcze moze znajdziesz wykonawcę tańszego :yes:

Najważniejsze,ze masz juz konkretne wzory łóżczek, to łątwiej bedzie wykonawcy wszytko wytłumaczyć :yes:

 

Ja tapetki nie czuję, wiec się nie wypowiadam ;)

 

 

Współczuję przeżyc alergicznych i wszystkiego co z tym zwiazane :hug:

My nie jestesmy alergikami (odpukać!!! ) i przynajmniej w tej kwestii na razie mamy spokój....

 

Aga mam nadzije,ze odpowiednio ustalone leczenie pomoże Igiemu i przejdziecie przez to jak najłatwiej :yes:

 

Buziaki zostawiam i czekam na foteczki jak już będziesz miała na nie siły ;) :popcorn:

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, wzór na tapecie jest cudny. Gdyby jeszcze tych kafelków się pozbyć :rolleyes:

Szukaj czegoś w ten deseń. Jestem prawie pewna, że coś takiego istnieje. Nie wiem, czy wyanna czegoś podobnego do sypialni nie planowała.

Poszperam.

 

Dobry lek antyalergiczny nie jest zły. Na pewno lekarz coś dobierze i będzie git.

My też na etapie wizyty u lekarza. Na razie jest łagodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aguś :hug:

 

:bye:

 

Troche wsoka ta wycena łóżka :sick:

Poszukaj jeszcze moze znajdziesz wykonawcę tańszego :yes:

Najważniejsze,ze masz juz konkretne wzory łóżczek, to łątwiej bedzie wykonawcy wszytko wytłumaczyć :yes:

 

 

Coś czuję że cena u innych też bedzie podobna :cry:

A w takim wypadku nie mam pomysła jakie łózko tam dać :(

 

Ja tapetki nie czuję, wiec się nie wypowiadam ;)

 

 

 

Widzisz ja też mam problem ;)

Wiem że coś z tą ścianą muszę zrobić,ale poki co to szukanie igły w stogu siana ;)

 

Współczuję przeżyc alergicznych i wszystkiego co z tym zwiazane :hug:

My nie jestesmy alergikami (odpukać!!! ) i przynajmniej w tej kwestii na razie mamy spokój....

 

Aga mam nadzije,ze odpowiednio ustalone leczenie pomoże Igiemu i przejdziecie przez to jak najłatwiej :yes:

 

 

Już jesteśmy po wizycie.

Tak jak myślałam, osłuchowo nic nie ma - czyli alergia :bash:

Dostaliśmy leki, zobaczymy jak szybko zaczną działać.

Najgorzej z tymi wziewami i inhalacjami - one są najlepsze a ta mała cholerka nie chce ich brać :(

 

Mnie też zaczyna dusić - a nigdy do tej pory nie miałam objawów tego typu - tylko alergia skórna, ropiejące oczy i katar - sama musze poszukać alergologa dla mnie ;)

 

Buziaki zostawiam i czekam na foteczki jak już będziesz miała na nie siły ;) :popcorn:

 

:bye:

 

Sprzątam pomału i coś obfocę :yes:

:hug:

 

 

 

Aguś, wzór na tapecie jest cudny. Gdyby jeszcze tych kafelków się pozbyć :rolleyes:

Szukaj czegoś w ten deseń. Jestem prawie pewna, że coś takiego istnieje. Nie wiem, czy wyanna czegoś podobnego do sypialni nie planowała.

Poszperam.

 

 

Czyli wiemy co mniej więcej to ma być - teraz tylko znaleźć wśród miliona tapet :lol2:

Aniu będe wdzięczna jak będziesz mieć te tapety na oku :hug:

 

Dobry lek antyalergiczny nie jest zły. Na pewno lekarz coś dobierze i będzie git.

My też na etapie wizyty u lekarza. Na razie jest łagodnie.

 

Zbieram się na pogadankę alergiczną z Tobą :)

Zadzwonię wieczorkiem, jak będziesz mieć chwilę to Cię wypytam o parę rzeczy :hug:

 

------------------------------

 

U nas wreszcie temperatura na plusie i przebija się słoneczko :wiggle:.

Mamy kupę śniegu do roztopienia na działce, woda stoi :sick:, ale wreszcie coś się ruszyło.

Po południu mamy spotkanie z panem od placu zabaw.

Mam nadzieję że pan weźmie gumowce bo inaczej nici z oględzin terenu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tapecie już zostało dużo powiedziane, ale jeszcze wtrącę swoje trzy grosze - wszystko ładnie, slicznie, tylko...nie przepadam za wzorami typu kafelki czy cegiełki :no: Takie trochę udawanie jak dla mnie ;)

Cena łoża powalająca :eek: Z alergią współczuję :hug: Ja nie mam żadnej, ale wiem jaki to koszar - mój Miły ma na mleko, pyłki traw, truskawki, pomidory i roztocza :sick: Najbardziej męczące są pyłki, a najbardziej pomaga - zdrowa dieta, mało stresów, nadmorskie powietrze, no i stosowne leki ;) Ale nadmorskie powietrze jest super :yes:

Lustro jest efektowne, ale nie w moim stylu, więc się więcej na jego temat nie będę wypowiadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga współczuję alergii:hug: A co dajecie przez inhalator? u nas był cyrk z inhalacjami więc młoda jest tylko na tubie bo tubę jestem w stanie nawet na siłę przytrzymać z inhalacjami gorzej...u nas Singular non stop, flixotide i doraźnie ventolin. Testy wyszły ujemne ale jak tylko leki odstawiamy zaraz zmiany w oskrzelach są:bash::bash::bash: a u mnie z wiekiem i po każdej ciąży coraz gorzej i z jednej strony czekam na wiosnę a z drugiej na samą myśl robi mi się słabo:mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga wspołczuję alergicznych przejść ! u nas też sa, ale sporo lżejszy przebieg - leków typowo alergicznych nie mamy póki co. A na inhalacje oglądanie bajki nie pomaga? u nas działało. Alergia Igiego pokarmowa też czy na pyłki? z pokarmową łatwiej walczyć - bo chociaz wymaga zmian w diecie to jednak MOZNA - pyłków czy roztoczy wyeliminowac się nie da. Najważniejsze, ze masz lekarza, który nie działa wg schematu kaszel=na pewno oskrzela albo zaraz beda oskrzela=antybiotyk.

 

Słoneczko super :)

Tapeta - bez kafelkowania- ornamenty lubię bardzo, do Ciebie pasuja i przetarcia tez super.

łóżko - nie moją sprawa jest zaglądanie w Wasz budżet więc powiem tylko - jak koniecznie musisz je mieć i nie znajdziesz tańszego i możesz kupić, to kupuj. A to, czy dla mnie drogie czy nie to istotne nie jest w tej sytuacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś,

lustereczko cudne:jawdrop::jawdrop:Pasuje do Twoich klimatów jak ulał:yes:

Współczuję alergii- w tym roku mają być ciężkie czasy dla alergików, bo wszystko będzie kwitło na raz z racji spóźnionej wiosny.

Mam nadzieję,że laki pomogą Wam przetrwać ten koszmar :hug:

 

Dobrej nocki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tapecie już zostało dużo powiedziane, ale jeszcze wtrącę swoje trzy grosze - wszystko ładnie, slicznie, tylko...nie przepadam za wzorami typu kafelki czy cegiełki :no: Takie trochę udawanie jak dla mnie ;)

 

Przekonałyście mnie co do tych kwadratów :lol2:

Mnie najbardziej chyba spodobały się te pzecierane ornamenty :)

Ale czy znajdę cos podobnego? ;)

 

Cena łoża powalająca :eek: Z alergią współczuję :hug: Ja nie mam żadnej, ale wiem jaki to koszar - mój Miły ma na mleko, pyłki traw, truskawki, pomidory i roztocza :sick: Najbardziej męczące są pyłki, a najbardziej pomaga - zdrowa dieta, mało stresów, nadmorskie powietrze, no i stosowne leki ;) Ale nadmorskie powietrze jest super :yes:

 

Dlatego jeden wyjazd nad morze mamy już zaplanowany :yes:

 

Jesli w maju/czerwcu będzie u nas bardzo źle z kaszlem to nie wiem czy nie pojedziemy jeszcze raz wcześniej ;)

 

 

 

 

 

Aga współczuję alergii:hug: A co dajecie przez inhalator? u nas był cyrk z inhalacjami więc młoda jest tylko na tubie bo tubę jestem w stanie nawet na siłę przytrzymać z inhalacjami gorzej...u nas Singular non stop, flixotide i doraźnie ventolin. Testy wyszły ujemne ale jak tylko leki odstawiamy zaraz zmiany w oskrzelach są:bash::bash::bash: a u mnie z wiekiem i po każdej ciąży coraz gorzej i z jednej strony czekam na wiosnę a z drugiej na samą myśl robi mi się słabo:mad:

 

Anetko wiem że dla Was to tez cięzki okres :( :hug:

 

Oskar w najgorszych momentach dostaje pulmikort z berodualem - wydaje mi się że to lepiej działa niż wziewy - mamy jeden i drugi wymieniony przez Ciebie ;)

 

Oskar na stałe też singular i auerius.

Teraz jak przeszedł ostry kaszel, daję mu tubę 2 razy dziennie.

My do tego mamy jeszcze mniejszy lub większy katar przez powiększony migdał - więc jeszcze spraje do nosa - steryd i nasivim.

Wczoraj rozmawiałam a Narendilka :hug: i dodam do tego na katar inhalacje z samej wody - nawilży przy okazji oskrzela.

Kupiłam też ten nawilżacz co Ty masz :) :hug:

 

Także zabawa z lekami na 102 ;)

 

Igor ma ketotifen i tez inhalacje - ale robię je tylko przez sen, od tuby mi ucieka :bash: .

Dzisiaj będę próbowac inhalacji przy bajce ;)

 

Ale leki zadziałały i już dzisiejsza noc była bez kaszlu, rano kaszel mokry - czyli szybka poprawa na lepsze :yes:

 

Czyli jest nadzieja że uda nam się z tym walczyć :yes:

 

Aga, jak Ci mówiłam, w sprawie lustra chyba mogę odetchnąć z ulgą ;)

 

:lol: :hug:

Nie mogłam usnąc po naszej rozmowie, bo robiłam plany związane z naszą rozmową :lol2:

Rozmarzyłam się :cool: - ale wiem że wszystko wprowadzimy w życie :wiggle:

 

Zdjęcie z odbijającą się tapetą rewelka :yes: a samo lustro bajka, idealne do was :rolleyes:

 

Justynko dziekuję za docenienie starań fotograficznych :lol2:

:hug:

 

Aga wspołczuję alergicznych przejść ! u nas też sa, ale sporo lżejszy przebieg - leków typowo alergicznych nie mamy póki co. A na inhalacje oglądanie bajki nie pomaga? u nas działało. Alergia Igiego pokarmowa też czy na pyłki? z pokarmową łatwiej walczyć - bo chociaz wymaga zmian w diecie to jednak MOZNA - pyłków czy roztoczy wyeliminowac się nie da. Najważniejsze, ze masz lekarza, który nie działa wg schematu kaszel=na pewno oskrzela albo zaraz beda oskrzela=antybiotyk.

 

 

Igor nie ma objawów pokarmowych :no:

Czeka nas walka z pyłkami :bash:.

Dzisiaj spróbujemy z bajką :yes: - ale twardy zawodnik z niego :lol2:

 

Słoneczko super :)

Tapeta - bez kafelkowania- ornamenty lubię bardzo, do Ciebie pasuja i przetarcia tez super.

 

:yes:

tylko że to zdjęcie to zbliżenie tej tapety z kafelkami :bash:

muszę szukać czegoś podobnego ;)

 

łóżko - nie moją sprawa jest zaglądanie w Wasz budżet więc powiem tylko - jak koniecznie musisz je mieć i nie znajdziesz tańszego i możesz kupić, to kupuj. A to, czy dla mnie drogie czy nie to istotne nie jest w tej sytuacji ;)

 

Ta cena to kosmos :sick:, wyceniam w innym miejscu, także na razie czekam...............ale nie spieszy się z tym tematem bo Igi śpi jeszcze w łóżeczku :)

 

Aguś,

lustereczko cudne:jawdrop::jawdrop:Pasuje do Twoich klimatów jak ulał:yes:

 

Dzięki :)

Myślę że na holu wpasuje się idealnie rozjaśni go :cool:

 

Współczuję alergii- w tym roku mają być ciężkie czasy dla alergików, bo wszystko będzie kwitło na raz z racji spóźnionej wiosny.

Mam nadzieję,że laki pomogą Wam przetrwać ten koszmar :hug:

 

Dobrej nocki:hug:

 

Wiem :cry:

Ja sama na sobie to odczuwam :bash:

Najważniejsze że już widać że leki działają :yes:

 

:hug:

 

-----------------------------------

 

Miłego poranka, ja zmykam szykować siebie i ferajnę na wycieczkę do przedszkola ;)

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...