Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pieknie wyszło z tym okapem:p

 

a spiżarnia się przydaje, wiem , :p bo mam:p co prawda chyba mniej półek. Po co ci pawlacze. masz dużo pólek i jeszcze szafki kuchenne. u mnie na te wyższe daje rzeczy rzadko używane . I nie chce mi się po taboret biegać . a jeszcze malej drabinki kuchennej się nie dorobiłam:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A NIE MÓWIŁAM !!!!!

Zawisł i cieszy ! Super grat ;) Jak dla mnie to on nawet jest za mały ! Widziałabym go az do górnej krawędzi kafelków i ciut szerzej niz teraz.

Powiedz Panom, że powinni zająć sie produkcją okapów na zamówienie.

Ale macie zdolnych facetów w tem Kieleckiem !

 

Aga, szacuneczek za podjęcie ryzyka. Zamówiłaś nie wiedząc co wyjdzie...Wyszło cudo !

Gdyby więcej, takich fachowców matka ojczyzna nam dawała, to to forum przestało by istnieć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu Edi Nessko Sharlot Monia Vesi Karolinko Mari Madziu dziękuję Wam za pochwały mojego małego :lol2: okapu http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/thanks/smileys-thanks-771216.gif http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/thanks/smileys-thanks-771216.gif http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/thanks/smileys-thanks-771216.gif

 

Ja od wczoraj przechodząc koło kuchenki, czy gotując coś, odsuwam głowę, myśląc że się o niego zawadzę :lol2:

Na żywo naprawdę fajnie wypełnił przestrzeń :yes:, jak dojdą rolety to będzie już naprawdę milusio :cool::rolleyes:

 

 

 

Asiu a Ty nie masz w tych planach przebudowy właśnie zrobienia spiżarni?

A jak decyzja w sprawie MM, rozmawialiście?

 

Z kowala jestem dumna :yes:, ze stolarza mniej bo mi go zarysowali :mad:, na szczęście od spodu - pewnie nie da się z tym nić zrobić na miejscu skoro był malowany jak maska samochodu :lol2:

 

Edi - mam nadzieję że znajdziesz w tej cenie co mówiłam :hug:

 

Nessko przedzwonię, zapytam :yes:

 

Sharlot obawiam się że to pierwszy i ostatni okap wykonany przez pana kowala - ponoć urobił się niemiłosiernie przy nim, okap jest zrobiony w całości, wszystko jest razem połączone, potem lakierowanie.

Stolarze też mówią że nie robią już nic z blachy :rotfl:

 

No ale jakbyś była naprawdę zainteresowana to dam Ci namiar :yes:, może coś wskórasz :lol:

 

Monia dlatego nie będę już nic dorabiać, zajęłam wczoraj jakąś 1.3 półek, więc na jakieś letnie przetwory spokojnie starczy miejsca :yes:

Już na górze leży jakiś koszyk, pudełko, na które nie ma innego miejsca - a tu w sam raz :)

 

Vesi ze spiżarnią super sprawa :wiggle: - chyba bardziej się z niej cieszę niż z okapu - mam wreszcie porządek i wiem co mam :wiggle:

J wczoraj powiedział że poukładane jak w sklepie :rotfl:

 

Karola :hug:

 

Mari jak wyżej napisałam - panowie mówili że już nigdy więcej okapów z blachy :rotfl:

Nie wiem jak wyglądał cały proces produkcyjny -ale widac że było ciężko ;)

Może sama znajdę kowala i zacznę produkować :lol2:

 

Ryzyko - lubię je :lol: http://forum.barcis.pl/images/smilies/chytry.gif http://forum.barcis.pl/images/smilies/chytry.gif

 

Madziu, może i miałam nosa, ale największe ryzyko było w tym co uda się zmajstrować kowalowi :yes: - nie znam człowieka i nawet z nim nie rozmawiałam :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kasiu gdzieś mi umknęło ;)

Dzięki za linki :hug:

 

Zegary zapisuję :yes: - ceny fajne :yes: i w ogóle mają duży wybór :)

 

Co do lampecek - ta biała fajna - ale będę szukać o średnicy góra 30 cm - chyba najlepsza by była 25 cm :yes:

 

W moim sklepie ponoć robią coś na zamówienie - chyba podjadę i dopytam do czego są zdolni, jakie kombinacje mogą przejść - jeśli wszystkie będziemy projektować lampy do jadalni :lol2:

Lampy na zamówienie - tego jeszcze tutaj nie było :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okap cudowny pasuje idealnie, spiżarni zazdroszcze a co do rolet to hmmm chyba jednak gładkie, a do kuchni materiał na rolety świetny z tym paskiem

 

Diano dziekuję za okap i głos w sprawie tkanin :)

 

agaokap na zamowienie. No może zrob z tego biznes jak Hazelka:D bo fajnie wyszedł:D

 

Miłej niedzieli:D

 

Monia oj przydałby się ten "jakiś" interes :yes:

Ale sam okap to za mało :( - i kowal nie jest chętny :rotfl:

 

A jaki to interes ma Hazelka ? Może skorzystam ? :D

 

Interes drewniany :lol2:

Mebelki przez komody, póleczki, stoliki po stoły i teraz już chyba nawet drzwi :lol:

 

Aga ALLLLE OKAP ! :jawdrop:

Wpisał się u Ciebie doskonale ...

Zaglądam często, rzadko piszę ale musiałam tym razem wyrazić swój zachwyt, bo efekt SUPCIO... tak jak napisałaś... doskonale wypełnił przestrzeń ...

Miłej niedzieli :)

 

Mugatko dziękuję za okap http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/thanks/smileys-thanks-460145.gif

kamień spadł mi z serca że wszystko wyszło dobrze :)

 

Aga znowu Ci się udało ;):D okap wyszedł rewelacyjnie no to teraz czekam na tkaniny :yes:

 

Dzięki Pasiu :hug:

Oj czekam na te tkaniny razem z Wami :lol:

J przeniósł termin realizacji na czerwiec :( - ale szybko zleci ;) - chyba że w totka wygramy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, okap jest naprawdę imponujący. Przepiękny! :o Wygląda też na solidną robotę, właściwie niczym nie ustępuje temu z inspiracji :yes:

 

Tak się tylko zastanawiam czy nie prezentowałby się jeszcze lepiej bez konkurencji w postaci zegara ;) Oba przedmioty są bardzo ładne, ale w tak bliskiej odległości, że trudno zdecydować na czym skupić wzrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga okap wyszedł genialnie :jawdrop: piękny jest :rolleyes: a kowal się spisał :) nic dziwnego, że dumny ze swojego dzieła ;)

Z zegarem brakuje mi symetrii :lol2:;) Tak jak Dropka uważam, że trochę odciąga uwagę od pięknego okapu.

 

Nowy materiał na kuchenne rolety bardzo fajny, będzie świetnie pasował do Twojego wnętrza :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, okap jest naprawdę imponujący. Przepiękny! :o Wygląda też na solidną robotę, właściwie niczym nie ustępuje temu z inspiracji :yes:

 

Tak się tylko zastanawiam czy nie prezentowałby się jeszcze lepiej bez konkurencji w postaci zegara ;) Oba przedmioty są bardzo ładne, ale w tak bliskiej odległości, że trudno zdecydować na czym skupić wzrok.

 

Dropku i po to właśnie mamy dwa oka !

W przypadku macania, powyższy schemat również się sprawdza. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...