Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agnes bosko :yes:

 

Słoneczko ginie :( myślałam, że jest większe. Ono by chyba lepiej wyglądało w jakiejś galerii zdjęć :yes:

 

Okap bomba :wiggle: jak pokazałaś go na podłodze to z grzeczności napisałam, że mało widać a widziałam potwora :lol2: ale odszczekuję :yes: boski jest. Niestety tv zepsuje cały efekt :( przynajmniej w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj też się martwię o umieszczenie tam telewizora. Pamiętam, że na wizkach nie przeszkadzało mi to jakoś bardzo, ale tam kuchnia była w wersji surowej - bez dodatków. Teraz, gdy na blacie już się trochę dzieje - stoją dodatki i sprzęty (a i buźki też robią swoje;)), górną część zdecydowanie widziałabym w wersji spokojniejszej, z jednym centralnym punktem właśnie w formie okapu :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki wpadłam na chwilę, bo mam sporo rzeczy do poszukania w necie.

 

Proszę zostawić mój biedny telewizorek w spokoju :p - mam już gniazdka - więc i tak coś tam musi być, jak nie tv to obraz którego z kolei ja tam nie widzę ;), a że od zawsze chciałam mieć tv w kuchni - wizja mnie na hokerku, dzień dobry tvn, laptop or gazeta i kawka http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/coffee/smileys-coffee-876033.gif

 

Jesli na rynku nie ma jeszcze ładnego tv które zgra mi się z moją kuchnią - to ja na niego poczekam albo zrobię na zamówienie - a co :rotfl:

 

 

I o zegarku - chyba musicie przyjechać i same się przekonać że pasuje jak ulał :yes: :yes: :yes:

 

Zajrzę później i wczytam się w pościki :yes:

 

Szukam chwostów do zasłon - marna kolorystyka :(, chyba wybiorę szare? - co Wy na to? :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiczny czy kosmiczny ?

No chyba, że kossssssssmiczny :lol2:Tylko że mi "s" w lapku nie działa :lol2: Normalnie jak tylko odpale kompa, muszę znaleźć gdzies słowo z "s" i robię ctrl+c, a później za każdym razem ctrl+v :lol2: firefoxowa poprawiarka błędów nie miała szans zauważyć tego błędu :bash:

Materiał bardzo mi sie podoba, ale cena jednak jest nie do przeskoczenia

Ten gładki 80, a ten z paskiem 100 więcej

180? :eek: :eek::eek:

Na symetrii w ogóle mi tam nie zależy

No tak, ładne zdjęcia na forum pokazane, można zepsuc efekt :lol2: ;) :joke:

Wczoraj zauważyłam że z kwadratowych rabat gdzie posadziłam dziesiątki tulipanów i narcyzów wyszły dwie cebulki

:lol2::lol2: szaleństwo, spiew i taniec :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że kossssssssmiczny :lol2:Tylko że mi "s" w lapku nie działa :lol2: Normalnie jak tylko odpale kompa, muszę znaleźć gdzies słowo z "s" i robię ctrl+c, a później za każdym razem ctrl+v :lol2: firefoxowa poprawiarka błędów nie miała szans zauważyć tego błędu :bash:

 

 

Wybaczam :p

 

180? :eek: :eek::eek:

 

 

:yes: :bash:

już zamówiona ta tańsza ;)

 

No tak, ładne zdjęcia na forum pokazane, można zepsuc efekt :lol2: ;) :joke:

 

 

:p :lol:

 

:lol2::lol2: szaleństwo, spiew i taniec :wave:

 

Nie nabijać mi się tu :mad: - człowiek miał wizję, marzenia - a tu 2 marne kikuciki wystają :p

 

Własnymi ręcami wsadzane, utopione przez szanownych panów ogrodowych :bash:

 

Ale dzisiaj jest lepiej - woda wsiąkła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, hej!

 

wpadlam zameldowac, ze plafon zakupiony. drozszy, ale to nieistotne. nie mam czasu, checi latac z alka, wiec machnelam szybko, zeby nie zmienic zdania ;)

 

czekam teraz na przesylke.

 

jeszcze raz dziekuje za szybki odzew.

 

ps jeszcze Twojego kowala kiedys zbombarduje :D Twój okap sni mi sie po nocach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga i co dziś więcej kwiatuszków wyszło:) wczoraj było ciepło i ciut popadało. nawet moja trawa padalcowata wydaje mi się zielona:D

 

Jeszcze nic nowego nie widać :(, a szkoda by było cebulek i mojego czasu of course ;)

 

Moja trawa brzydka jak wczoraj - a wręcz śmierdzi bo gnije :mad:

 

Dzień dobry :bye:

Również jestem za zasłonami w jadalni :yes:

 

:bye:

dziekuję za głosik, zamówienie już złożone :lol:

 

ja tez :yes::yes: :hug:

 

:yes: :hug:

 

 

 

Aga,

masz fenomenalne drzwi wewnętrzne (chyba to już pisałam:D) -wzór przepiękny, kolor też - to jest jakaś złamana szarość?

 

tzw szaro-beż :)

to kolor z fluggera

 

Aga a już się nie wypowiadam na temat Twojej rezydencji bo jest po prostu pięknie :yes: Kuchnia niezmiennie jest moim faworytem i wciąż nie mogę się na nią napatrzeć :D

 

Dziękuję za pw :hug:

 

Dzięki za kuchnię :hug:

Mam nadzieję że namiar się przyda :)

 

Agus okap robi niesamowite wrazenie :jawdrop: w ogole cala kuchnia mi sie bardzo podoba :yes:

 

Dziękuję Kasiu :hug:

 

Aga,

 

Okap jest rewelacyjny. :yes:

 

Wpasował się w kuchnię wspaniale. Doskonały wybór.

 

Spiżarki zazdroszczę, strasznie przydałoby mi się takie pomieszczenie :D

 

Ilu również dziękuję :)

 

Ja też tak myślę :rolleyes: zegar ok. , ale tv w tak dostojnej, eleganckiej kuchni nijak mi się widzi i boję się, ze zepsuje cały efekt który do tej pory osiągnęłaś....

 

Nie bój sia :no: :)

 

 

Aga na szybko - okap jest genialny !!

 

p.s. składu kropelek niestety nie znam - na recepcie było zapisane

 

Dzięki za okap :),

szkoda z kropelkami - bo przyznam że nie słyszałam o takich :o

 

Agnes bosko :yes:

 

Słoneczko ginie :( myślałam, że jest większe. Ono by chyba lepiej wyglądało w jakiejś galerii zdjęć :yes:

 

 

I do galerii było kupione :yes: - w sypialni czy w lazience - do tego czasu poczeka sobie na ścianie na holu :lol:

Także myślę że jak Wam wpadnie przypadkiem większe słoneczko w oczki to z chęcią przygarnę :cool:

 

Okap bomba :wiggle: jak pokazałaś go na podłodze to z grzeczności napisałam, że mało widać a widziałam potwora :lol2: ale odszczekuję :yes: boski jest. Niestety tv zepsuje cały efekt :( przynajmniej w tym miejscu.

 

Za okap dziękuję, o tv nie piszę :p

ps nie mam innego miejsca na niego ;)

 

 

 

Agazegar przy okapie mnie też się nie widzi. rozpatrz to... nie pisalam wcześniej, bo ty jesteś w swoim domu :cool:

ale Tv na ścianie przy okapie:stirthepot: nigdy:offtopic:

 

Zegara nie zdejmę :no:

ale się uparłyście :lol2:

Nic przez Was nie robię tylko gapię się na tą pustą ścianę ;)

 

 

 

Oj też się martwię o umieszczenie tam telewizora. Pamiętam, że na wizkach nie przeszkadzało mi to jakoś bardzo, ale tam kuchnia była w wersji surowej - bez dodatków. Teraz, gdy na blacie już się trochę dzieje - stoją dodatki i sprzęty (a i buźki też robią swoje;)), górną część zdecydowanie widziałabym w wersji spokojniejszej, z jednym centralnym punktem właśnie w formie okapu :yes:

 

Drop ja do wszystkiego w kuchni już się tak przyzwyczaiłam że wydaje mi się spokojna i normalna :lol2:

Może dlatego nie widzę problemu ;) - chyba że go nie ma :p

Ty masz blisko do mnie może podjedziesz( - nie będziesz może w okolycy przejazdem? :popcorn:) :stirthepot: :lol: i przy kawce ocenimy :cool:

 

A Ja tam jestem za porożem jelenia lub głową dzika ;)

W tym zestawieniu to nikt słowa nie powie.

Szczęki z ziemi będa zbierać ;)

 

http://www.polishbikers.com/images/smilies/podstawowe/lol.gif

 

witam:) okap przepiękny, idealny do waszej kuchni! ale zegara i tv już tam nie widzę( pozdrawiam

 

Dziękuję za okapik

również pozdrawiam :bye: :)

 

nieeeeeee!!!!!!!!!!!

Wielkie NIE dla tv przy okapie, Aga!!!!

 

Masz elegancką, dopracowaną kuchnię- chcesz wszystko zepsuć???

 

I Ty przeciwko mojemu małemu chciejstwu ? :lol2:

Okap dopracowałam to czemu tv nie mogę? - czy jak będę kłuć w ścianie to mi płytki podpadają http://mp3car.pl/forum/images/smilies/mysli.gif:rotfl:

 

Aga ja też niestety przyłączę się do grupy przeciwniczek Tv w Twojej stylowej kuchni:D:D

Masz już radyjko- nie wystarczy:D?

 

:no:

mimo że je koooooooooocham

 

 

 

 

Aga wiem coś o tv w kuchni( bo sama mam):D ale na ścianie pustej :yes:

 

Nie posiadam pustych ścian :p, za duzo sobie okien wprawiłam :p

 

Agus od kiedy zaczynaja dzialac ogrodnicy?

 

Jak tylko przeschnie na tyle żeby dało się wejść na działkę ;)

Mamy nadzieję że za tydzień

 

Także ja modlę się o słoneczko.......a tu coś wspominają w prognozach o deszczu :bash:

 

----------------------------

 

Kupiłam sobie 4 paczuszki nowych nasionek - tym razem kwiatuchów wieloletnich - nie zdążyłam kupić ich w zeszłym roku i wsadzić w ziemię.

Może uda się coś wyhodować i zaoszczędzić na gotowych sadzonkach :cool:.

Mam kawał pomieszczenia - sypialnię - więc trzeba korzystać póki nic tam nie ma :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, hej!

 

wpadlam zameldowac, ze plafon zakupiony. drozszy, ale to nieistotne. nie mam czasu, checi latac z alka, wiec machnelam szybko, zeby nie zmienic zdania ;)

 

czekam teraz na przesylke.

 

 

:bye:

 

to super :yes: :wiggle: - będzie Pani zadowolona :yes:

 

jeszcze raz dziekuje za szybki odzew.

 

ps jeszcze Twojego kowala kiedys zbombarduje :D Twój okap sni mi sie po nocach :)

 

:lol: :rolleyes:

 

Boziu musze do Ciebie zajrzeć , sto lat nie byłam we watku :oops: :o

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...