Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Aga :bye:

No cudnie u Ciebie.. :rolleyes: wszystko tak dopracowane w najmniejszych szczegolach :yes:

Kuchnia petarda :D Okap wyglada rewelacyjnie i ekstra sie wpasowal w calosc :)

 

Mam pytanie..

Co to za material, ten szary?? gdzie mozna cos takiego na zywo zobaczyc?? szukam juz cale wieki czegos na zaslony do salonu i jeszcze nie znalazlam nic, co by mnie urzeklo i nie zwalilo cena na kolana.. kolor wydaje sie byc do nas idealny..

http://i1.fmix.pl/fmi2681/579987330029811f51685b69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki mam pytanko :rolleyes:

Wymysliłam sobie w garderobie szafeczkę na buty(2 półki) z tapicerowanym siedziskiem.

Drzwiczki przeszklone co by buciki były wyeksponowane i łatwiejsze w odnalezieniu :lol:

 

Nie mam żadnej inspiracji i póki co pomysłu na kolor tapicerki ;)

Nad szafką ma być dość spore lustro w ramie.

 

To ostatnie pomieszczenie(po sypialni gdzie mogę zaszaleć z jakimś kolorem nie patrząc na związek z innymi pomieszczeniami)

 

Nie macie w swoich zasobach/inspiracjach tego typu szafeczki?

 

Cała zabudowa w garderobie będzie biała.

 

Na podłogę chcę dać jakiś fajny dywan.

Także może od niego wypadało by zacząć rozważania i poszukiwania?http://mp3car.pl/forum/images/smilies/mysli.gif

 

Tapicerkę muszę wybrać jak najszybciej...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga :bye:

No cudnie u Ciebie.. :rolleyes: wszystko tak dopracowane w najmniejszych szczegolach :yes:

Kuchnia petarda :D Okap wyglada rewelacyjnie i ekstra sie wpasowal w calosc :)

 

Mam pytanie..

Co to za material, ten szary?? gdzie mozna cos takiego na zywo zobaczyc?? szukam juz cale wieki czegos na zaslony do salonu i jeszcze nie znalazlam nic, co by mnie urzeklo i nie zwalilo cena na kolana.. kolor wydaje sie byc do nas idealny..

http://i1.fmix.pl/fmi2681/579987330029811f51685b69

 

Obydwa materiały, ten gładki i pasy są firmy A-decor - polecam, bo materiały są fantastyczne :yes:

Ta gładka seria LIDO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cudne wnętrze!!!!! ja jaka podłoga i okna:yes:

 

Kurcze na początku myślałam, ze to moje kafle :-)

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=183268&d=1365793402

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=173797&d=1356001199

 

Admete witam sie po raz pierwszy .Bardzo elegancko u Ciebie. I mimo, że styltrochę odbiegający od mojego to widzę elementy wspólne.Zaglądam co jakiś czas tylko się nie ujawniałam ;-) Jeśli zaśmieciłam to powiedz to skasuję zdjęcia mojej podłogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje slicznie :hug:

 

Proszę bardzo :lol:

 

Kurcze na początku myślałam, ze to moje kafle :-)

 

 

 

 

Bardzo podobne :o

 

Admete witam sie po raz pierwszy .Bardzo elegancko u Ciebie. I mimo, że styltrochę odbiegający od mojego to widzę elementy wspólne.Zaglądam co jakiś czas tylko się nie ujawniałam ;-) Jeśli zaśmieciłam to powiedz to skasuję zdjęcia mojej podłogi...

 

Witam serdecznie :welcome: :)

Zdjatka zostaw, może komuś się przydadzą? :rolleyes:

 

Zapraszam jak najczęściej :lol: :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga zobaczyłam Wasz okap i pozbierać się nie mogę:wtf: Obłędny jest, idealnie pasuje do kuchni:jawdrop::jawdrop::jawdrop:przemysl sprawę TV ja Cię proszę:hug: Czerwony blat w łazience nad pralką jest git, ja bym zostawiła. Cała reszta też mi się podoba. Aga ja wiem, że juz po ptakach ale z tą zamykaną pralką nie miałaś wątpliwości? ja mam w pralni zabudowę do sufitu ale pralki nie zabudowałam bo u mnie wiecznie otwarte w niej drzwi, jak zamknę i niedoschnie to ten zapach dla mnie jest obrzydliwy....nie boisz się tego smrodku?

Z ciśnieniem żartów nie ma więc nie bagatelizuj ale faktycznie może się okazać , że najzwyczajniej w świecie Przemęczona Jesteś - wykończeniówka, przeprowadzka, wstawanie po nocach no i przesilenie wiosenne....dużo sił życzę. Napisz jeszcze jak u Was ogrodowe prace:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś KOCHAM GABINET TWOJEGO J. :yes::yes::yes:

Jest piękny... niestandardowy, nie oklepany no dla mnie wszytko zgrane idealnie :yes:

Cegła miodzio :)

 

 

łóżko zapaowiada się super :D

 

Szafeczka świetnie wygląda i czerwony blacik pasuje jak najbardziej :yes:

 

A jak tam z łóżkiem do Igiego ??? Drgneło coś ???

 

 

Aga dbaj o siebie, proszę!!! Odpocznij chociaż troszę i zwolni, bo się zamęczysz i nie bedziesz miała sił by się cieszyc wiosną ;)

 

 

Nie wiem, zcy pisałam juz po sesji domku którą zamieściłaś, bo oglądałam juz wczęsniej KOCHNIA JEST OBŁĘDNA !!!!!! :yes:

 

Buziaki z cudownie ciepłego i słonecznego Lublina :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga zobaczyłam Wasz okap i pozbierać się nie mogę:wtf: Obłędny jest, idealnie pasuje do kuchni:jawdrop::jawdrop::jawdrop:przemysl sprawę TV ja Cię proszę:hug:

 

Anetko bardzo dziękuję za okap :hug:.

Tv na razie nie odpuszczę :p

 

Czerwony blat w łazience nad pralką jest git, ja bym zostawiła. Cała reszta też mi się podoba. Aga ja wiem, że juz po ptakach ale z tą zamykaną pralką nie miałaś wątpliwości? ja mam w pralni zabudowę do sufitu ale pralki nie zabudowałam bo u mnie wiecznie otwarte w niej drzwi, jak zamknę i niedoschnie to ten zapach dla mnie jest obrzydliwy....nie boisz się tego smrodku?

 

Anetko ja po praniu każdym praniu zostawiam otwarte drzwiczki :yes:

Jak obsycha zamykam.

Drzwiczki otwierają się na ścinę więc mam pewność że dziciaki na nie nie wpadną :lol2:

A jak przyjda goście wszystko jest eligancko schowane za zamkniętymi drzwiczkami :lol:

 

Z ciśnieniem żartów nie ma więc nie bagatelizuj ale faktycznie może się okazać , że najzwyczajniej w świecie Przemęczona Jesteś - wykończeniówka, przeprowadzka, wstawanie po nocach no i przesilenie wiosenne....dużo sił życzę. Napisz jeszcze jak u Was ogrodowe prace:hug:

 

 

U mnie to pewnie mega przemęczenie :bash: - ale jak tu wypocząć gdy tyle na głowie?

Ale spróbuję coś zmienić bo dłużej tak się nie da ;)

 

Ogród - czekamy aż troche podeschnie, wtedy panowie wchodza na działkę robią odwodnienie - praktycznie wszędzie i od nowa zakładają trawnik :sick:

Potem po kolei będziemy się brać za rabaty :)

 

Aguś KOCHAM GABINET TWOJEGO J. :yes::yes::yes:

Jest piękny... niestandardowy, nie oklepany no dla mnie wszytko zgrane idealnie :yes:

Cegła miodzio :)

 

 

łóżko zapaowiada się super :D

 

Szafeczka świetnie wygląda i czerwony blacik pasuje jak najbardziej :yes:

 

 

 

 

Karola strasznie mi miło czytać o gabinecie :hug: - naprawdę tak Ci się podoba ?:hug:

Ja tez lubię ten pokój :yes: ale jest jeszcze pusty, jak dojda wszystkie brakujące meble

stanie się chyba też jednym z moich ulubionych miejsc w domku :lol:

 

 

A jak tam z łóżkiem do Igiego ??? Drgneło coś ???

 

 

 

 

Czekam na wycene od męża p. Joli i zobaczymy..................

Od ceny dużo zależy :(

 

Aga dbaj o siebie, proszę!!! Odpocznij chociaż troszę i zwolni, bo się zamęczysz i nie bedziesz miała sił by się cieszyc wiosną ;)

 

 

Nie wiem, zcy pisałam juz po sesji domku którą zamieściłaś, bo oglądałam juz wczęsniej KOCHNIA JEST OBŁĘDNA !!!!!! :yes:

 

Buziaki z cudownie ciepłego i słonecznego Lublina :bye:

 

Karola wiem że muszę coś zrobić :yes: bo tak się nie da funkcjonować, wezmę gdzie zemdleję i narobię bigosu ;)

Sama sobie i wszystkim dookoła obiecałam że biorę się z wszystkie badania i coś tam gdzieś spróbuję odpoczać ;)

 

 

U nas też popołudniu wyszło słoneczko :wiggle:

Ja dzisiaj po odebraniu Oskara z przedszkola zaliczyłam z nimi godzinkę na wesołym miasteczku, spacerek po centrum lody i fryteczki, potem godzinkę przed domem - to chyba najlepsza część dnia :rolleyes:

 

Nóg nie czuję ale fajnie było :lol:

 

 

 

Gabinet super, żałuję że nigdzie u siebie nie zrobiłam ceglanej ściany; łóżko synka zapowiada się czadowo:yes::yes: Czekam na efekt końcowy:yes:

 

Dzięki Madziu :)

Myślę że ta cegła nadała całemu pomieszczeniu klimatu :yes:

 

Aguś, okap cudowny. :-) Napisz mi proszę jak w środku wygląda szafa w gabinecie i czy tylko te środkowe drzwiczki się otwierają.

 

Cześć Madziu :bye:

Chyba Cię przyciągnęłam myślami :p

Miałam dzisiaj wieczorkiem pisać privka co u Ciebie i jak meble????????

 

W środku jest tylko stojąca na podłodze szafka bo to takie przedłużenie pokoju pod skosami zamknięte tylko tymi drzwiami.

Co do otwierania to jest tak jak piszesz :yes: - ruchoma/otwierana jest tylko środkowa część :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu pisać o zachwytach jak słów brak - okap jest mega elegancki, zderzak od łóżka wymiata, cała reszta konsekwentnie zresztą też. W kwestii tv to też uważam, że w końcu to dom do mieszkania i fajnego spędzania czasu :) Tv zawsze można jakoś sprytnie zamaskować albo obrobić odpowiednio w razie czego - jakąś ramą czy cuś :D

Jedno mnie zastanawia - bo moje próby z sadzonkowaniem dyni i słoneczników i i m podobnych roślin zawsze kończyły się fiaskiem, dlatego sieje zawsze wprost do gruntu. Ale może coś nie tak robiłam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admete, wracaj do zdrowia szybko :hug:

Z szafką na buty nie jest łatwo :no: albo dopasuj tapicerkę do dywanu, albo może zrób białą, i do dywanu dobierz kolorystycznie jakaś dizajnerską lampę? ^^ inspiracji e necie albo nie ma, albo ja nie umiem szukać (bardziej prawdopodobne ;)) jeszcze buty w tej przeszklonej szafeczce musisz kolorystycznie zgrać z dywanem, chyba, że masz same czarne i białe i szare, jak tu: ;)

http://amg24.civ.pl/vsilver2013/%C5%82awka%20na%20buty.jpg

Ach, i gabinet - jest cudny :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...