Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

Ach, jak ja lubię oglądać fotki Twojego domku :wiggle:.Cegła w gabinecie rewelacyjna :cool:

Zdrówka życzę i odpocznij kochana :hug::hug:

 

Dziekuję Olu :hug:

 

Co tu pisać o zachwytach jak słów brak - okap jest mega elegancki, zderzak od łóżka wymiata, cała reszta konsekwentnie zresztą też. W kwestii tv to też uważam, że w końcu to dom do mieszkania i fajnego spędzania czasu :) Tv zawsze można jakoś sprytnie zamaskować albo obrobić odpowiednio w razie czego - jakąś ramą czy cuś :D

Jedno mnie zastanawia - bo moje próby z sadzonkowaniem dyni i słoneczników i i m podobnych roślin zawsze kończyły się fiaskiem, dlatego sieje zawsze wprost do gruntu. Ale może coś nie tak robiłam;)

 

Dziękować za kuchnię :)

 

Co do nasionek - sama byłam w szoku że mi tak urosły :o :o :o

Posadziłam je w takie mini szklarnie, pod przykryciem - może dlatego tak szybko urosły?

To moje pierwsze sadzonki w życiu. zrobię Wam dzisiaj zdjęcie cebulek pod domem :lol:

 

Aguś

Na Weście jest takie lustereczko. Pomyslałam o granatowej łazience :)

 

http://static.westwing.pl/i/FR-JO269WW40XXJFR-1.jpg

 

O śliczne, zaraz sprawdze cenę :yes:

Dzieki :hug:

 

admete, wracaj do zdrowia szybko :hug:

 

:hug:

 

Z szafką na buty nie jest łatwo :no: albo dopasuj tapicerkę do dywanu, albo może zrób białą, i do dywanu dobierz kolorystycznie jakaś dizajnerską lampę? ^^ inspiracji e necie albo nie ma, albo ja nie umiem szukać (bardziej prawdopodobne ;))

 

Wiesz co ja też sprawdzałam i chyba nie ma nic takiego :(

Podejrzewam że tylko na inspiracjach można by coś takiego znaleźć.

 

Także muszę opierać się tylko na tym co mam w głowie i mieć nadzieję że pan to przeniesie w rzeczywistość ;)

 

jeszcze buty w tej przeszklonej szafeczce musisz kolorystycznie zgrać z dywanem, chyba, że masz same czarne i białe i szare, jak tu: ;)

http://amg24.civ.pl/vsilver2013/%C5%82awka%20na%20buty.jpg

Ach, i gabinet - jest cudny :yes:

 

Z tym jednym kolorem może być problem - ja z tych co mają buty we wszystkich kolorach :lol2:

 

Dziękuję za pokój J :)

 

mam takie w pokoju goscinnym:yes: i nad toaletką podobne:yes:

 

Aga zdrówka

 

Też bym z chęcią obejrzała :yes: :popcorn:

 

-----------------------------------

 

U nas zapowiada się kolejny piękny dzień :wiggle:

Oby to trwało i trwało :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

rany tutaj coraz piekniej - o ile to mozliwe :)

nie moge czesto zagladac, bo zawalu dostane :rolleyes:

 

choc ja urzadzam w innym stylu (i duzo skromniej), to na Twoje wnetrza patrze z zachwytem :) niesamowite wyczucie smaku i konsekwencji stylu :)

kuchnia robi takie wrazenie, ze usiadlabym zaraz na tej pieknej wersalce :)

okap - czad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś dawno nic nie pisałam,ale melduje,że podczytuje regularnie:)jak chce sobie wypić kawkę w przyjemnym miejscu to wchodzę na Twój wątek i siup prosto do kuchni:lol2: uwielbiam ją poprostu,okap wymiata,możesz być dumna z siebie,materiał na zasłony i rolety super,będzie uwieńczeniem Twojego dzieła,na początku myślałam po co Ci w tej kuchni tv,ale skoro to Twoje marzenie i Ty masz się tam dobrze czuć to jestem jak najbardziej za:)a tak poza tym to do gabinetu i łazienek też wzdycham nocami:):rolleyes: niech Cię przesilenie nie bierze,trzymaj się,buziaki miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga witaj:p u nas też piknie:p wczoraj podcielam krzaczkie i trawy w ogródku ( w ilości mikro). pod koniec tygodnia ma się trawa robić:p

 

 

:wiggle:

Ja musze wsadzić moje "świąteczne" bukszpany ze stroików - bo kisza się do tej pory w domu :bash:.

Ale pogoda dzisiaj jest wprost idealna do wsztstkiego - mycia okien, mysia parapetów zewnętrznych - także zaraz uciekam działać :yes:

 

już szukam fotek,

mam tylko sypialniane.jest ciut inne .Dolne ( czyli w gościnnym jest identyczne)

pokaże z sypialni[ATTACH=CONFIG]184387[/ATTACH]

 

Monia świetne to lustro :jawdrop:

I masz genialne kolory na ścianach :yes:

 

Tez mnie podłoga zaciekawiał :popcorn: ale nie mogę zgadnąć co to :lol2:

 

 

rany tutaj coraz piekniej - o ile to mozliwe :)

nie moge czesto zagladac, bo zawalu dostane :rolleyes:

 

choc ja urzadzam w innym stylu (i duzo skromniej), to na Twoje wnetrza patrze z zachwytem :) niesamowite wyczucie smaku i konsekwencji stylu :)

kuchnia robi takie wrazenie, ze usiadlabym zaraz na tej pieknej wersalce :)

okap - czad :)

 

Strasznie mi miło http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif

 

Dziękuję http://www.picgifs.com/smileys/thanks/smileys-thanks-733951-936017/

 

 

Aguś dawno nic nie pisałam,ale melduje,że podczytuje regularnie:)jak chce sobie wypić kawkę w przyjemnym miejscu to wchodzę na Twój wątek i siup prosto do kuchni:lol2: uwielbiam ją poprostu,okap wymiata,możesz być dumna z siebie,materiał na zasłony i rolety super,będzie uwieńczeniem Twojego dzieła,na początku myślałam po co Ci w tej kuchni tv,ale skoro to Twoje marzenie i Ty masz się tam dobrze czuć to jestem jak najbardziej za:)a tak poza tym to do gabinetu i łazienek też wzdycham nocami:):rolleyes: niech Cię przesilenie nie bierze,trzymaj się,buziaki miłego dnia

 

Aniu ciesze się że mój domek i wąteczek są miłym dodatkiem do kawki :wiggle:

Zamachaj od czasu do czasu :)

 

Z przesileniem walczę z całych sił, piję kawę i idę walczyć z oknami

Wstyd przyznac , ale mam jeszcze brud budowlany w zakamarkach, bo pogoda nie nastrajała żeby je dokładnie umyć :oops::oops::oops:

 

 

Marimag :bye:

 

-------------------------

 

Kupiłam duże plastikowe donice - takie długie plastikowe balkonowe - będe przesadząc to co mu już urosło z nasionek a do mini szklarni wsadzać nowe nasionka - jednym słowem rozpoczynam hodowlę na dużą skalę :lol2:

 

Tyle mam na dziś w planach - a czasu tak mało :bash:.

 

Zmykam :bye:..........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie podłoga zaciekawiał ale nie mogę zgadnąć co to :wiggle::wiggle::wiggle: no co ty - wykładzinka :p

a za kolorki dziękuję . To moj ulubiony kolor z magnata - ONYX. I tylko sypialnia jest kolorowa:p( czytaj brązowo- czarna). reszta scian - białe:p

 

 

 

Dziaj Aga. ja lenię sie . Kawka i ksiązka na tarasie. Obiad i potem spacer albo rower:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga wpadam się przywitać :) ja na razie obsiewam tylko w głowie - nie mam czasu ogarnąc tego wszystkiego, poczytac - więc pewnie warzywnika w tym roku nie bedzie :( może sie uda chociaż dynie i cukinie wsadzić ;) no i kwiateczki jakieś - ale to tarasowo czyli w donicach. Planuje zacząć w weekend, ciekawe, jak wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa skrzynka, proszę Pani :lol2:

 

Człowiek uczy się całe życie :rotfl:

 

Aga wpadam się przywitać :) ja na razie obsiewam tylko w głowie - nie mam czasu ogarnąc tego wszystkiego, poczytac - więc pewnie warzywnika w tym roku nie bedzie :( może sie uda chociaż dynie i cukinie wsadzić ;) no i kwiateczki jakieś - ale to tarasowo czyli w donicach. Planuje zacząć w weekend, ciekawe, jak wyjdzie.

 

 

Kamilko trzymam kciuki w takim razie :hug:

 

Ja wczoraj wieczorem zdążyłam już tylko rozsadzić dynie - mam prawdziwą hodowlę - wykiełkowały praktycznie wszystkie :o

Jakby wszystkie się przyjęły i dały owoce, moge spokojnie na targu na jesieni stać :lol2:

 

Słoneczników olbrzymów mam 14 sztuk.

 

Dzisiaj będe rozsiewać te wieloletnie.

--------------------

 

Zaczęłam grabienie trawnika ;) - biorąc pod uwagę m2 powinnam skończyć w lipcu :lol2:

A tak na serio, zostawiam tą robotę dla panów - bo to ich wina że to tak wygląda :bash:.

Chciałam zrobić coś z frontem bo tam zalegała największa góra śniegu, z tym co J zgarnął w zimę z podjazdu więc na trawie zrobiła się skorupa :o z piachu, syfu spod kół i suchej trawy :bash:. - ale po grabieniu pojawiają się jakieś ździebełka więc już lepiej to wygląda :wiggle:

 

 

Miłego poranka wszystkim życzę :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus na westwing sa dzisiaj lusterka -sloneczka moze Ci sie spodoba ktores :hug:

 

No Właśnie !

Orgia lusterek !!!!!!!!!!!!!!!!!

Karta w dłoń i kupuj ! Może kupisz z zapasem a potem odsprzedasz np. mi :cool: :lol2:

 

Słoneczka, łezki, kółka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, przynoszę Ci zdjęcie.

http://www.weranda.pl/images/articles/big/14130_1336981788.jpg

 

Nie pamiętam, co planujesz nad kominkiem.

Obraz?

A może lustro i zegar w jednym?

Nie powinno być trudne do zrobienia :D

 

I nawiązując do luster, o których dziewczyny piszą.

Jak zrobić lustro słońce.

Lustrzane DYI.

Może zasiądziemy razem w lipcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obrazy.widi.pl/img/p/216-1109-thickbox.jpg

 

Aguś .nie będę mogła złożyć Ci życzeń jutro:(zatem czynię to dzisiaj

W Dniu Imienin spełnienia wszystkich marzeń ,tych najskrytszych ...zdrowia ,zadowolenia z każdego mijającego dnia i realizacji szalonych wnętrzarskich pomysłów:hug::hug::hug::hug:

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajowe latarenki w dobrej cenie znalazłaś Venusko :)

 

i fajne lustrzane DIY - szczególnie wersja biała mi podpasowała ;)

 

Aga nie wiem jak jutro u mnie z kompem będzie - to dziś niewielki falstart ;) Wszystkiego naj, naj - oby urządzanie dalej sprawiało ci tyle przyjemności a pasja stała sie sposobem na zycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aguś,

 

wpadłam tylko na momencik pomiędzy robieniem tortu bezowego, a rogalikami:lol2:

Wszystko nadrobię u Ciebie po weekendzie, bo teraz czasu brak.:(

 

 

Kochana imienniczko życzę Ci samych szczęśliwych dni, dużo uśmiechu, zdrówka i miłości oraz pociechy

z 3 urwisów (w tym 2 małych:lol2:) :hug:http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/flower-smiley.gif

 

http://www.jollyflowers.de/media/catalog/product/cache/2/image/600x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/B/u/Bundware-Tulpen-orange_30.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...