Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczynki baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dziękuję za życzenia :hug: :hug: :hug:

Gdyby nie Beatka Kamilka i Aga wczoraj i Wy dzisiaj dziewczynki - Ilu Maju :hug: to zapomniałabym o moich imieninach :o

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, ale Wy macie życie ! Co weekend to melanżyk.

Zazdroszczę sprawnej wątroby ! :lol2:

 

W związku z kolejna okazja na wypitkę, życzę:

radości

szczęścia

miłości

optymizmu

spełnienia marzeń i siebie !

 

No i wypijmy za wątrobę. Niech Ci służy 100 lat :lol2:

 

Wszystkiego najlepszego kochana :)

 

http://www.rossnet.pl/GalleryImages/Photos2/21-12-12/thumb31_9200736.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wreszcie chwilkę z kawką to odpisze na wczorajsze i dzisiejsze pościki.

Rano byłam na badaniach - mam znajomą w laboratorium, więc przynajmniej uniknęłam stania w kolejce na tygodniu :wiggle:

Nie móc wypić rano kawy to prawdziwy horror :rotfl:

 

Wczoraj byłam w Obi rzucili peeeeeeeeeeeeeełno sadzonek na ogród :wiggle:

Jak tam poszłam to nie chciałam wychodzić :p

Kupiłam wierzbę iva - o taką i jednego różanecznika - nie chcący kupiłam sobie kwiaty na imieniny :lol:

 

-----------------------------------

 

Monia trawa chyba ma jednak szanse na przeżycie :wiggle:.

Na tygodniu mają się pojawić panowie z glebogryzarką i wertykulatorem ;)

Ja jak będę miała chwilę to podziałam z grabiami - bo ten kawałek co zrobiłam przed domem momentalnie odżył :o

 

Kasiu byłam wczoraj oglądać lusterka - ale większość już wyprzedana :( - faktycznie ładne okazy żucili :yes:

(dziwny zbieg okoliczności po tym moim lusterku http://forum.barcis.pl/images/smilies/chytry.gif )

 

Aniu machałaś ? :wiggle: :hug:

Aniu lustro z inspiracji :jawdrop:

A te do zrobienia jestem za :cool:

Jak tylko w lipcu znajdziemy na to czas :stirthepot: to będziemy działać :lol:

 

Justynko dzięki za latarenki :hug:,

u mnie w sklepie mam na nie dobrą cenę :yes: - bossssssskie - może takie za niedługo zobaczymy na westwing :cool:

 

tylko czekają na liście do kupienia później ;)

 

Mari Karola Beatko dziekuję za życzenia :hug: :hug: :hug:

 

Aniu życzenia wątrobowe najlepsze :rotfl:

 

Beatko pięęęęęękne krokusiki - przy moich to prawdziwe olbrzymy :cool: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguśka, samych najlepszości, spełnienia marzeń, zdrowia i dużo kasy :hug:

 

PS. Machałam, machałam. Tylko nie wiem czy w dobrym kierunku :rolleyes:

Mam nadzieję, że wystarczy nam czasu na dużo rzeczy. Chętnie bym sobie podłubała w towarzystwie ;)

Wszystko zależy od tego, jak długo nas zniesiecie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu Aniu Justynko Madziu Kasiu baaaaaaaaaaaaaaardzo dziekuję za życzenia :hug: :hug: :hug:

 

Aniu nawet nie wiz jak się ciesze na nasze spotkanie :wiggle: i mam nadzieję że będzie jak najdłuższe :lol:

Dzisiaj wymyśliłam zagłówek do przyszłego łóżka Oskara - oczywiście Ty pomogłabyś mi go dopracować :rotfl:

 

Justynko mam nadzieję że będzie z czego zgapiać :lol2:

Ale niestety musimy poczekać, pieniądze na zasłony pójdą teraz w ziemię na rury do odwodnienia :bash:

 

---------------------------

 

My wczoraj mimo że nie planowaliśmy troszkę sie pogościliśmy.

Ja i 6 chłopa :lol2: żeńskie połówki nie mogły akurat wczoraj przyjść :(

Ale posiedzieliśmy, pogadaliśmy, pojedlismy, podrinkowaliśmy :cool:

Główka trochę boli ;) a jak wiadomo że na takie zmęczenie najlepsza praca :lol:

Zagrabiłam rano moja rabatę z cebulkami, powybierałam kamienie i wyplewiłam co tam już narosło.

Rabatka będzie czekać do jesieni na obsadzenie jej bukszpanami i wsadzenie wieloletnich które będą się hodowały póki co w sypialni :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś 100 lat i spełnienia marzeń:hug:

Jeśli chodzi o zakupy w Obi to raczej bym zrezygnowała...ja kupiłam kilka roślin, w tym piękny różanecznik - ogromny , ogrodnik od razu mi powiedział, że te rośliny u nich często są sprowadzane z Holandii (w innych marketach też) no i marne szanse, że przetrwają zimę, ta zima była łagodna a u mnie straty w roślinach to właśnie te z Obi niestety....różanecznik zrobił się czerwony tzn liście - myslałam, że taki gatunek, że liście wiosną czerwienieją ale jak je dotknęłam to się posypały:( łysy nie jest ale dużo liści stracił, na razie go nie wykopuję zobaczę co będzie dalej...magnolia , andromeda, wrzośce, wrzosy i kilka innych nie dało rady. Będę kupować rośliny jedynie w szkółkach bo te mają większe szanse na przezimowanie w naszych warunkach:yes:

Coraz piękniejszy ten Wasz ogród:yes::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś 100 lat i spełnienia marzeń:hug:

Jeśli chodzi o zakupy w Obi to raczej bym zrezygnowała...ja kupiłam kilka roślin, w tym piękny różanecznik - ogromny , ogrodnik od razu mi powiedział, że te rośliny u nich często są sprowadzane z Holandii (w innych marketach też) no i marne szanse, że przetrwają zimę, ta zima była łagodna a u mnie straty w roślinach to właśnie te z Obi niestety....różanecznik zrobił się czerwony tzn liście - myslałam, że taki gatunek, że liście wiosną czerwienieją ale jak je dotknęłam to się posypały:( łysy nie jest ale dużo liści stracił, na razie go nie wykopuję zobaczę co będzie dalej...magnolia , andromeda, wrzośce, wrzosy i kilka innych nie dało rady. Będę kupować rośliny jedynie w szkółkach bo te mają większe szanse na przezimowanie w naszych warunkach:yes:

Coraz piękniejszy ten Wasz ogród:yes::hug:

 

właśnie miałam to samo pisać - nie ryzykuję roślinek z marketów - o ile jeszcze jakieś drobinki taniutkie można przezyc, to większe okazy - szkoda bardzo :(

 

p.s. nie to, zerbym ja jakas ogrodniczka była - dopiero razkuję ! dziś pierwsze drobiazgi kupiłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga zazdroszczę kwiatków w ogródku.... u nas stoi pełen kontener gruzu i czeka na odbiór w poniedziałek:yes: Jeden miej, jeszcze tylko kilka:sick:

 

Madziu małymi kroczkami i Ty doczekasz się pierwszych kwiatuchów :hug: :yes:

Wspaniałym rozwiązaniem są donice, w których możesz póki co zaszaleć,a potem przestawiać je i tworzyć kompozycje przy wejściu czy tarasie :)

 

Wszystkiego najlepszego! :)

http://progiftnet.com/images/07-M4_c.jpg

 

Ogródek coraz piękniejszy :yes:

 

Dziękuję Panno Z :hug:

 

Aguś 100 lat i spełnienia marzeń:hug:

Jeśli chodzi o zakupy w Obi to raczej bym zrezygnowała...ja kupiłam kilka roślin, w tym piękny różanecznik - ogromny , ogrodnik od razu mi powiedział, że te rośliny u nich często są sprowadzane z Holandii (w innych marketach też) no i marne szanse, że przetrwają zimę, ta zima była łagodna a u mnie straty w roślinach to właśnie te z Obi niestety....różanecznik zrobił się czerwony tzn liście - myslałam, że taki gatunek, że liście wiosną czerwienieją ale jak je dotknęłam to się posypały:( łysy nie jest ale dużo liści stracił, na razie go nie wykopuję zobaczę co będzie dalej...magnolia , andromeda, wrzośce, wrzosy i kilka innych nie dało rady. Będę kupować rośliny jedynie w szkółkach bo te mają większe szanse na przezimowanie w naszych warunkach:yes:

Coraz piękniejszy ten Wasz ogród:yes::hug:

 

właśnie miałam to samo pisać - nie ryzykuję roślinek z marketów - o ile jeszcze jakieś drobinki taniutkie można przezyc, to większe okazy - szkoda bardzo :(

 

p.s. nie to, zerbym ja jakas ogrodniczka była - dopiero razkuję ! dziś pierwsze drobiazgi kupiłam

 

Dziewczynki to trochę mnie zmartwiłyście :(

W takim razie to moje pierwsze i ostatnie zakupy.........i musze mieć nadzieję że roślinki się przyjmą :(

 

Postawiłam ta moją wierzbę przy wejściu i widze że fantastycznie tam wygląda.

Dlatego będzie tam w przyszłości kącik doniczkowy - ze 2 duże i jedna niższa.

Czyli donice dochodzą do listy do kupienia później ;)

 

Takie dzisiaj wyszperałam :)

 

http://i2.fmix.pl/fmi2929/f9f61459001187605174bfe7

 

http://i3.fmix.pl/fmi1672/0b1854f2002a19a35174c01e

 

http://i2.fmix.pl/fmi1056/509341c0001363345174c04a

 

stąd

 

A teeeeeeeeeeeeee przygarnęłabym od razu :lol2:

 

------------------------

 

U nas piękne słoneczko od rana :wiggle:

Jest bezwietrznie więc zapowiada się fantastyczny dzień spędzony na dworze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga nie załamuj się na zapas - może bedziesz miała szczęście :) albo co się da wsadź w donice na taras i na zimę schowasz :)

 

super wyszperałas donice - ja na razie nabyłam jedną sztukę, ale to inna liga - bo zwyczajnie w Jysku ;) U nas tez dziś słoneczko, więc będzie przesadzanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...