Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hi Aga

Obie lamy fajne (szkoda, że nie mam nigdzie miejsca :D:D)

Biała bardziej elegancka, choć ta w chromie też fajnie by pasowała :yes::yes: Pomogłam co:D

Szkoda, że nie możesz ich zobaczyć na żywo, bo wtedy mogłabys się przekonać co do odcienia tej bieli i gdyby była ok to ja bym raczej wzięła białą do Ciebie:yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, dobrze, że wkleiłaś zdjęcia kuchni.

Nie wiem jak na zywo ale na zdjęciach, fronty szafek wydają się być kremowymi. Lampy, te własnie kremowe niby pasują idealnie ale by zniknęły w tej bieli.

Kupuj srebrne. Odetną się.

Pasują przecież do armatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie byłabym sobą jakbym tej średnicy nie sprawdziła :p

 

Te 40 cm mnie najbardziej męczyło ;)

 

Zdjęcia robione na szybko, bo wyciągam pizze z piekarnika i wychodzimy więc nie ma czasu na sprzatanie burdella bum bum :p

 

Tortownica o średnicy 30 cm - myślę jednak że wszystko o większej średnicy będzie za duże :(

 

Na stole ruszt 42 cm - rusztu nie wieszałam :p

 

http://i3.fmix.pl/fmi58/5ea84e9700052bd45183ca2b

 

 

http://i2.fmix.pl/fmi986/669387ca00262a8d5183ca3d

 

http://i3.fmix.pl/fmi793/3d8d07be001ca3c65183ca8b

 

http://i2.fmix.pl/fmi1686/82ac28dc00158fb65183cabd

 

http://i1.fmix.pl/fmi2374/76cfdef100034ce15183cb8f

 

 

i CO MYŚLICIE?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki plac zabaw! :o Pewnie często będziecie mieć najazdy kolegów :yes:

 

Co do lamp bardziej podoba mi się srebrna. Biała może trochę zginąć na białym tle ścian i mebli.

Myślę, że te 40 cm to nie będzie za dużo, ale na pewno nie przy tak małym rozstawie kabli jak masz teraz. Co innego gdyby były ustawione tak jak na ispiracji (czyt. bliżej brzegów wyspy).

Na Westwingu w razie czego można bezpłatnie zwracać rzeczy :)

 

A! Mogę spróbować Ci je wkleić w zdjęcie jeśli chcesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, lampy z inspiracji są z pewnościa mniejsze niż 40 ale niewiele. Nie wiadomo jaka jest wyspa. Nie sugeruj się tym zdjęciem.

Popatrzyłam na Twoją kombinację ze sprzętami kuchennymi ( masz pomysły kobieto ! z tą wiszącą tortownicą no nie wpadłabym ! :lol2: ) i jest dobrze.

Większe lampy wypełnia przestrzeń. Mimo dodatków, nadal jest pustawo.

Bierz 2 srebrne.

Trzeba by tylko trochę kabelki na boki czyli na zewnętrzną stronę wyspy przesunąć. Ciut.

Nie wiem czy wyrażam się jasno.

Lampy tzn, ruszt i tortownica zbyt blisko siebie a zbyt duzy margines względem wyspy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, moja odpowiedź jako cichego podczytywacza się pewnie nie liczy :oops:, ale uważam, że te srebrne będą do Ciebie idealne, nawet 40-tki, tylko przy większym rozstawie. Poza tym jak dziewczyny pisały - na west możesz oddać, więc trzeba wziąć i przymierzyć :). Uwielbiam Twoją łazienkę :cool::yes::D, zresztą w ogóle wątek jest baaardzo inspirujący :yes: p.s. nie mogę poprawić tego wytłuszczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy. Wnętrza piękne. Widać tu smak i wyrafinowanie właścicielki. Na lampy nawet nie zwróciłabym uwagi, gdyby nie Twoja kuchnia. Tu dopiero dostrzegłam ich piękno. Ale faktycznie, jeżeli rozmiar na wizualce odpowiada rzeczywistości, to są sporawe i trochę przytłaczają. Zdecydowanie konkurują z okapem a tu konkurencja nie jest potrzebna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki wpadłam tylko na chwilkę, dopiero co wróciliśmy od gościów ;)

Głowa mi coś pęka więc dzisiaj tak na szybko odpisze zbiorowo, a jutro na spokojnie podpisuję każdej z osobna :hug:

Witam też dwie nowe duszyczki :welcome: i napisze że każdy głos i wypowiedź jest dla mnie ważna :yes: :hug:

 

Wyspa ma 185 cm

Zgadzam się że kable są do przesunięcia :yes:

 

Na wizualkach od Drop (której baaaaaaaaaaaaaaaardzo dziękuję :hug: :hug: :hug:) chyba jednak nie wyglądają na tak duże :o

 

Może faktycznie nie ma się co bać tego rozmiaru :o

 

Mamy problem z pieniąchami :(, lamp nie da się kupić za pobraniem :( - mimo że mają taką opcję, ale do tych lamp akurat nie :(.

Spróbujemy chyba innej formy płatniczej :cool: i chyba zaryzykuję :rolleyes: a jak będą za duże oddam.................

 

Zmykam do jutra :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga te srebrne faktycznie wyglądałyby super, może nawet lepiej niż białe, bo tak jak piszą dziewczyny nie wtopiłyby się w resztę kuchni....ale .....te 40 ki to chyba jednak za dużo szczęścia, przynajmniej tak to wygląda na wizce . Najlepiej przymierzyć na żywo żeby potem nie żałować :yes::yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...