Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie kupowałam ale wiem, że wiem Beauty ma od nich latarnie - trzeba by jej pytać :no: Też się tam czaje na różne takie...:rolleyes:

Kupowałam indywidualnie..wysyłka poprzez sklep zrujnowałaby mnie finansowo ,a tak znajomy kupił i wysłał drogą morską .Zapłaciłam za dwa duże pudła chyba 120zł ,o ile dobrze pamiętam.

Aga zobacz tutaj ...mają świetne belgijskie dywany ...wydaje mi się w rozsądnych cenach .Mnie spodobał sie taki różowiasty:lol2:

 

http://carpetsandmore.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wsadziłam na słońce na Twoją odpowiedzialność :p

żartuję :hug:.

 

Aga a kiedy trzeba tym nawozem sypnąć?

 

Ja Ci dam na moją odpowiedzialność:mad::lol2::hug: Będą rosły, zobaczysz- tylko pamiętaj o częstym podlewaniu. Liście rodo powinny być skierowane w górę- jeżeli są opadające to znaczy, ze mają za sucho.

 

Aguś, co do nawożenia- już powinnaś podsypać- za chwilkę po przekwitnięciu będą miały fazę wzrostu. Ilości i częstotliwość są zależne od rodzaju zakupionego nawozu- szczegółowe instrukcje są zawsze na opakowaniu.

Podrzucam Ci kilka propozycji:

1, 2, 3

 

Dywany mega oryginalne- wyobrażam sobie ich cenę:sick: U mnie ze względu na podłogówkę wszelakie dywany są zakazane i mam święty spokój:lol2:

 

Miłego popołudnia kochana:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty a pamiętasz z jakiego przewoźnika drogą morską (firmy) korzystał znajomy? Bo ja też tak chciałam zrobić ale usłyszałam od znajmej, że to się może drogą morską potłuc itd. Lotnicza przesyłka (nawet prywatnie wysyłana) za 3 latarnie to wychodzi 200$ :sick:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty a pamiętasz z jakiego przewoźnika drogą morską (firmy) korzystał znajomy? Bo ja też tak chciałam zrobić ale usłyszałam od znajmej, że to się może drogą morską potłuc itd. Lotnicza przesyłka (nawet prywatnie wysyłana) za 3 latarnie to wychodzi 200$ :sick:

 

Niestey nie...nie zwracałam na to uwagi...wszystko dotarło bez najmniejszego uszczerbku..Może wyślę mu zapytanie:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś cieszę się, że już za 3 dni się widzimy :wiggle:

 

:wiggle: http://forum.barcis.pl/images/smilies/yahoo.gif http://forum.barcis.pl/images/smilies/bigsm.gif

 

A gdzie macie ten melanżyk Aga ?

 

W Piotrkowie :)

 

Adamte zobacz sobie tutaj dywany :)

 

Tutli dzięki, przejżę :yes:.

Zapomniałam że oni mają tam wszystko - jakoś z lampami ich tylko kojarzyłam :lol2:

 

A propo lamp moje będą u mnie za 7-10 dni :wiggle:

 

 

 

Adme,

wiesz, ja tu zaglądam do Cię tylko nie komentuję, bo mnie zazdrość zżera, na ten Twój ogród:P

 

:p:)

 

Bo pokazuję tylko dobre strony ;)

Koszmarnego trawnika nie pokazałam, rabat zarastających chwastami też nie - trochę mnie bierze przerażenie jak ja to ogarnę :o.

A gdzie walka z chwastami na trawniku :o :o :o

Rozmawiałam wczoraj z Mirelką i ona mnie uświadomiła o pojedynczych opryskach na poszczególne chwasty,.

Przeca mi miesiąc zejdzie zanim to opryskam :o

 

Także są plusy i są minusy ;)

 

 

 

Kupowałam indywidualnie..wysyłka poprzez sklep zrujnowałaby mnie finansowo ,a tak znajomy kupił i wysłał drogą morską .Zapłaciłam za dwa duże pudła chyba 120zł ,o ile dobrze pamiętam.

Aga zobacz tutaj ...mają świetne belgijskie dywany ...wydaje mi się w rozsądnych cenach .Mnie spodobał sie taki różowiasty:lol2:

 

http://carpetsandmore.pl/

 

 

Beatko bardzo dziękuję zaraz sobie przepatrzę :yes: :hug:

 

 

 

Ja Ci dam na moją odpowiedzialność:mad::lol2::hug: Będą rosły, zobaczysz- tylko pamiętaj o częstym podlewaniu.

 

Pamiętam :yes:.

Od dwóch dni mam labę bo leje jaz z cebra :p

 

Liście rodo powinny być skierowane w górę- jeżeli są opadające to znaczy, ze mają za sucho.

 

 

Ooooooooooooo nie wiedziałam :o

Dzięki :hug:

 

Aguś, co do nawożenia- już powinnaś podsypać- za chwilkę po przekwitnięciu będą miały fazę wzrostu. Ilości i częstotliwość są zależne od rodzaju zakupionego nawozu- szczegółowe instrukcje są zawsze na opakowaniu.

Podrzucam Ci kilka propozycji:

1, 2, 3

 

 

Aga dzięki :)

Zobaczę co tam podesłałaś i jak tylko będę w ogrodniczym to raz dwa kupuję - będę o nie dbać :yes:

 

Dywany mega oryginalne- wyobrażam sobie ich cenę:sick: U mnie ze względu na podłogówkę wszelakie dywany są zakazane i mam święty spokój:lol2:

 

Miłego popołudnia kochana:hug:

 

My też podłogówka, ale w garderobie ogrzewanie jest najmniejsze także mogę sobie pozwolić :rolleyes:

I u chłopaków planuję malutkie dywaniki - mam już typy, ale pokażę jak już będa finanse to pomożecie cuś wybrać :)

 

:hug:

 

 

--------------------------------------------------

 

Dzień wypełniony na maksa ;)

Kupiłam wszystko na czwartkową imprezkę.

Tort ze statkiem kosmicznym zamówiony :cool:

 

Dostałam pieniążki od Warty za płaszcz, byłam w pralni odebrać resztę.

Nie robili problemów ale powiedzieli że jak chcę płaszcz to oni odejmą mi z wypłacanych pieniędzy 500 zł :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Byłam i jestem w szoku bo nie spodziewałam się tego ;)

Pan powiedział że wszystko jest w regulaminie - nie miałam czasu czytać wielkiej kartki napisanej drobnym druczkiem, wzięłam nr telefonu do pana i siadłam do regulaminu w domu - ale tam nie ma żadnej wzmianki o tego typu sytuacji ;)

 

I nie wiem co teraz :sick:.

Napisałam meila do pana z Warty ale nie wiem czy on ma obowiązek mi teraz pomóc - mam nadzieję że jest w stanie udzielić mi chociaż informacji.

 

Nie będę brać rozdartej kurtki za 500 zł :o

Czyli i tak jestem stratna, bo zostaję z niczym tylko zapłaciłam 200 zł za noszenie płaszcza przez 3 miesiące :sick: i umycie w nim okien w domu :lol2:

I straciłam jeszcze mnóstwo czasu na pisanie pism, wysyłanie, telefony maile :bash:

 

Z załatwionych spraw, miałam w domku moją ukochaną fryzjerkę - wreszcie wyglądam jak ludź :p i moje chłopaki nie wyglądają jak agresty :lol2:

 

 

Widziałam też na żywo mój obraz - jest świetny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - trochę go jeszcze trzeba podretuszować - ale efekt na żywo jest fajny - mnie się bardzo podoba :yes: i chyba będę z tym obrazem żyła w zgodzie jak zawiśnie na ścianie :rolleyes:.

 

 

Jutro pełen dzień roboty więc ja zaraz zmykam spać.

Moje dziecię wprawdzie śpi dobrze - wstaję góra dwa razy - ale ostatnio znowu wstaje o 5 :bash:

 

Dobrej nocki :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus nadrobilam zaleglosci :rolleyes: jestem ciekawa jak Twoje odwodnienie po tych deszczach?

 

Działa jako tako, ale w jednym miejscu jest masakra :bash:.

Moje kwadraty stoją zalane wodą :sick: - a mówiła żeby każdy z nich odwodnić :mad:

 

Najważniejsze że pod placem zabaw jest sucho :yes:

 

Czeka Cie szalony tydzien ale Ty chyba nie mozesz pracowac na mniejszych obrotach :lol2: napisz co bierzesz to kupie to samo :lol2: potrzebuje powera :lol2:

 

:lol2:

Przesyłam moc energii http://gify.magazynek.org/pictures/Emotikony/Szklana%20kula/016.gif

 

 

edit wyszłam na dwór sprawdzić tą wodę - koło piaskownicy i przy schodkach jest wielka kałuża wody :bash:

Edytowane przez admete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję otworzenie pływalni lub ewentualnie ring do zapasów w błocie ;)

:lol2: śmieszne ale jest to jakiś pomysł ;) Moi rodzice wykopali sobie małe oczko wodne z fontanną, które zbiera im całą wodę z działki. Mają sucho ale dla odmiany mają też komary :sick:

Eh, nic Cie nie słuchają ci ogrodnicy :( jakoś od początku im nie idzie. Ale z kwitnącymi cebulkami ogród wyglądał pięknie :rolleyes: jeszcze chwilka i kolejne roślinki zaczną rozkwitać. Sadziłaś peonie? u mojej mamy na mokrej glebie bardzo im dobrze i właśnie zaczynają kwitnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, to może jak nie kijem go to pałą.

Proponuję otworzenie pływalni lub ewentualnie ring do zapasów w błocie ;)

Masz tak wiele możliwości :lol2:

 

Aniu Ty to potrafisz podnieść człowieka na duchu :p

 

:lol2: śmieszne ale jest to jakiś pomysł ;) Moi rodzice wykopali sobie małe oczko wodne z fontanną, które zbiera im całą wodę z działki. Mają sucho ale dla odmiany mają też komary :sick:

.

 

 

Małgosiu ale ja nie muszę robić żadnych oczek wodnych - ja już mam 4 gotowe :rotfl:

 

http://i1.fmix.pl/fmi2706/56a5b1f000213acc51a5c40c

 

I jak się ładnie chmurki odbijają :p

 

 

Eh, nic Cie nie słuchają ci ogrodnicy :( jakoś od początku im nie idzie. Ale z kwitnącymi cebulkami ogród wyglądał pięknie :rolleyes: jeszcze chwilka i kolejne roślinki zaczną rozkwitać. Sadziłaś peonie? u mojej mamy na mokrej glebie bardzo im dobrze i właśnie zaczynają kwitnąć

 

Nie nie słuchają sie i znowu będą mi rozbabrywać trawnik :mad:

 

Peoni jeszcze nie sadziłam, ale chyba mama ma to przewieziemy :cool:

 

---------------------------------

 

Jeszcze w sprawie płaszcza-dałam sobie spokój, kazałam panu przesłać pieniądze i pożegnałam się z kurtką :(

Został mi z niej przypinany lis na pamiątkę ;)

Płaszcz ponoć zostanie zutylizowany---tiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Zakupy wędlinowo-pieczywowe poczynione, Igi śpi idę sprzątać..................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus masz cierpliwosc do tych ogrodnikow :sick: ja bym ich chyba wystrzelala :evil: jak mozna tyle razy zawalic odwodnienie:evil:

Zabieram moc energii :lol2: i uciekam :D

 

Za każdym razem jak zabieram się do dzwonienia do pana mam zamiar go opierdzielić, ale jak rozmawiamy nie mam serca - taki ze mnie wojownik.

I tak nas robią w bambuko :sick:.

Jeszcze jedno rozkopanie działki i ścieżki - bo odprowadzimy kwadraty i jeden peszel wzdłuż ściezki do odwodnienia domu i może będziemy mieć spokój ;)

 

Energię ślę cały czas :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no kochana !!!

Masz jedyna i niepowtarzalna okazję zaskoczyć wszystkich na forum.

Nikt jeszcze nie uprawiał w ogrodzie .....ryżu ! :rotfl:

 

To by dopiero był odjechany pomysł !

Kij z okiem do kiblowej inwigilacji to pikuś !

Musisz tylko zainwestować w garderobę.

 

Proponuję :)

 

Na wypadek zorganizowania ringu...zdjęcie na baner reklamowy.

 

http://img.interia.pl/biznes/nimg/Farmerki_2650611.jpg

 

Gdyby jednak, pomysł z ryżem przeszedł pozytywnie to....mała inspiracja :)

 

http://www.kompas.pl/Uploads/rolnik4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...