Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczynki :bye: :hug:

 

Ale mi Was brakowało!!!!!!!

Cieszę się że zaglądacie :hug:.

 

Zrobiłam właśnie obchód po ogrodzie z aparatem i nie wiem czy płakać, śmiać się czy załamać :bash: - chwasty opanowały wszystko :cry:.

Nie wiem czy dam sama radę :bash:, nie wiem od której strony zacząć :o :o :o

 

Te dwa tygodnie były wyjątkowo korzystne do wzrostu roślinek, niestety chwasty też to wykorzystały :mad:.

 

Zostawiłam moje wysiane roslinki na zewnątrz i nie poznałam donic takie giganty porosły, słoneczniki są do połowy siatki :o :jawdrop:

Zakwitło sporo kwiatuszków, ale dopatrzeć je między chwastami :sick:.

 

Zrobiłam zdjęcia , pokaże Wam parę to same zobaczycie że można się załamać :(

Trzeba to wyrywać ręcznie bo przecież są tam byliny.............wyrywać i szybko zasypywać korą/żwirem - szukam kamyków w tym tygodniu i trzeba się za to brać.

 

Dzisiaj odpuszczam jakiekolwiek roboty ;) , bo wczoraj trochę poprocentowaliśmy %%%%% :p a że zmęczenie z drogi daje jeszcze o sobie znać, mam siłę na to żeby siedzieć tylko przy komputerku i karmić dzieci żeby nie umarły z głodu.

Ledwo żyję ;)

Za wszechogarniający burdelik w domu wezmę się jutro i pomału trzeba zacząć walczyć z chwastami :bash:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesele fajne bo w nowym dopiero co otworzonym hotelu................urządzone jak lubię - klasyka w nowoczesnym wydaniu :D

 

Zakupy ubraniowe poszły naprawdę sprawnie :o.

Po godzinie miałam już sukienkę, pasek, torebkę, kurtkę wszystko kupione w różnych sklepach :o

Dobierałam do moich granatowych butów.

Wiem że teraz się już tak nie dobiera, torebka, pasek, buty w tym samym kolorze ale na szybko nic innego nie znalazłam.

W sukience czułam się bardzo dobrze :)

 

Kazałam J zrobić dla Ws zdjęcia :p:cool:

 

ciach :) :p

 

Kurtka fajna, sportowa i ciepła - wczoraj było 12 stopni na dworze :sick: i najważniejsze przyda mi się na co dzień :wiggle:

 

Zaciągnęłam jeszcze wczoraj J do Pandory i kupilismy bransoletkę :D.

Zgłupiałam na ich punkcie jak zobaczyłam reklamę w gazecie nad morzem.

Mamy punkt u nas więc wybrałam sobie pierwszy koralik pasujący do sukienki :rolleyes:.

J ma z głowy prezenty dla mnie na najbliższe kilka lat :lol2:.

 

Mam zdjęcie z wesela wkleję później bo z telefonu J :p

 

 

 

Aaaaaaaaaaaaaa i zapomniałam napisac kocham mój domek :)

Edytowane przez admete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga jaka elegancka!!!!!

super- widzę ,że oszlałaś na punkcie niebieskiego;)

 

Kutka odjazdowa????? gdzie kupiłas>>???? Granatowa?????

 

 

 

Znalazłam kurtkę w necie o tu

Sukienka też z tego sklepu :)

 

a pandorki uwielbiam. Mają teraz 50procentową promocję na rożne charmsy, wziłaś coś z promocji??????

 

Niestety nic z promocji nie wybrałam :(

Wzięłam tego koralika żeby do sukienki pasował :)

 

Promocja jest na wybrane produkty a wybór niestety kiepski :(

 

Wow!!! Laseczka jak sie patrzy, kurtkę uwielbiam- super! I butki :) lubię takie obcasy, nie za wysokie i grubość odpowiednia :) a zdjecie na tle tapety boskie :)

 

Dzięki Emilko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga dawaj jakieś zdjecia na wieczór :) czy jeszcze drinkujesz ;)

 

Wczoraj umierałam, nie miała siły na nic....starość nie radość, regeneracja po takiej imprezie będzie trwała chyba do środy :lol2:

J zgrał zdjęcia do siebie, muszę je zgrać i przejrzeć - jakieś 1600 zdjęć :o i coś wybrać :rolleyes:

 

 

Aga, świetnie wyglądasz!!!! Zresztą...co tu pisać???!!!! Lasce we wszystkim pięknie!!!!

 

Wyglądasz jak milion dolców :wiggle::wiggle::wiggle:

 

Dzięki dziewczynki :hug:.

 

 

 

 

 

Pani pokazywała mi promocje :yes:, a że wybrałam ten szafirowy koralik, więcej koralików nie szukałam, tylko dwie zapinki były mi jeszcze potrzebne......sprzedawczyni miała na ręce bransoletkę z takimi zapinkami

 

http://i1.fmix.pl/fmi2296/b820ca89001bb9e351e385a3

 

 

Ja trochę sroka i wzięłam takie i z gwiazdką - wiem cena :sick:

Ale..........ale............mam 2 tygodnie na wymianę....może coś zakombinuję jednak z t tymi promocyjnymi????

 

2 pary kolczyków mi się spodobaly i jeden charms z wiszącą perełką o taki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś,cieszę się ,że już jesteś :hug::hug: i że wypoczeliście :):cool:.Zdjęcia cudooooowne :),czekam na więcej :yes:

Współczuję bardzo z powodu koleżanki :( :hug:.Rak to okrutna choroba :(.W tamtym roku zmarła żona mojego kuzyna :(,2,5 roku po ślubie ,ich córeczka miała wtedy 7 miesięcy :(

Ściskam mocno :hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu :hug:

Trudne są takie historie, cięż ko się z takimi sytuacjami pogodzić.

Moja koleżanka zostawiła dwóch synów :(

 

--------------------

 

Próbuję zgrać zdjęcia ogrodowe... ale znów mi internet szwankuje :mad:.

Fm też nie współpracuje...nie wiem czy ja to wina, mojego lapka, netu czy czego tam jeszcze :bash:.

 

Zaczynam od zresetowania, już 3 raz od wczoraj :bash:.

 

 

-----------------------

 

Pogoda u nas barowa - leje od rana, a mieli przyjechać goście do skoszenia trawy - bo sami fizycznie nie damy rady tego zrobic.

A ja zmuszam się już od godziny żeby wziąć się za chałpę - szok jaki mamy bałagan :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga....:) u nas też okropnie.. wyjęłaś mi z ust - barowa pogoda. w nocy było oberwanie chmury. takiej ulewy dawno nie było. ale tym sposobem jeszcze w tym roku nie podlewalam trawy ;)

 

Pandorki - sśliczne. a dostalaś coś za darmo po zakupie bransoletki????czyli masz już 3 czarmsy :D podokupuj srebne , trochęmurano i będzie super:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zmuszam się już od godziny żeby wziąć się za chałpę - szok jaki mamy bałagan :bash:

Nie zaczynaj nawet :lol2:

Przyjedziemy z Jakubem, to szybko nie poznasz domu.

I nie mam tu na myśli, że będziemy sprzątać :rotfl:

 

Ślicznie wyglądałaś :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...