Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

Dopiero jutro pójdzie zamówienie z moskitierami, mam nadzieję że szybko się uwiną

Brat mi własnie powiedział, że posmarował ramy okienne olejkiem waniliowym, takim do ciasta, i nie ma już problemów z komarami :) Też dzisiaj smaruję :yes:

Żyrandolik - brałabym, do łazieneczki navy. Ten wieszaczek na papier też, a mydelniczka jakas taka... nachalnie bazarowa :p :lol2::lol2:

A kwiatki - ochy i achy :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Aga :) Gadżety do navy-łazienki super, żyrandol będzie idealny! :D A roślinki masz przecudnej urody, a zdjęcia jeszcze piękniejsze :jawdrop:Powinnaś się zawodowo zająć tworzeniem albumów ze zdjęciami roślin :yes: P.S. Mogłabyś mi na privka skrobnąć w wolnej chwili jak u Was wygląda kwestia odwodnienia ogrodu, tak od strony technicznej, bo chyba muszę zmierzyć się z tematem - mamy 8m gliny wgłąb, więc marnie widzę ogród po ulewnych deszczach :bash:

 

Dziekuję za zdjatka :rolleyes:

Privek poleciał :)

 

Aga żyrandol bardzo fajny tylko cena też pewnie powalająca :rolleyes: Podeślij namiar ;) A powiedz mi ile kosztowały te lampy co masz nad wyspą i czy wiesz gdzie można je kupić (wiem, Ty kupowałaś na west) Czy one nadają się do kuchni jako główne oświetlenie? Ja potrzebuję jedną tylko nie wiem czy ona daje wystarczająco dużo i czy dobrze rozprasza światło tak żeby oświetlała całą kuchnię (niedużą)?

 

Na razie zdradzam cenę - 2 tysiące :o.

Dlatego czekam na ceny żyrandoli z mniejsza ilością żarówek.......jak się czegoś więcej dowiem dam znać :yes:

 

Tu link do lampy nad wyspą.....już ktoś kiedyś pytał..........ale zapomniałam wkleić :oops: :oops: :oops:

 

Jak świecą powiem dopiero po 15 sierpnia.wtedy mam wreszcie Marcina i chyba zaczniemy właśnie od lamp :)

 

 

 

 

 

 

Aga, baaardzo podoba mi się uchwyt na papier, ale ten drugi (z białą podstawką) jakoś mniej. To komplet? Bo pierwszy (na papier) ma zdecydowanie ładniejszy kolor i zdobienia też znacznie szlachetniejsze.

 

 

To chyba nie jest komplet ;).

Były u jednego sprzedawcy i wrzuciłam jak leci :p

 

Ale postałam sobie dziś w łazience i chyba to nie je to , poza tym u mnie nie sprawdzi się taki wieszak na papier bo nie mam gdzie go przymocować - u mnie sprawdzi się tylko stojak - więc problem chyba rozwiązał się sam ;)

 

Żyrandol bardziej widziałabym w garderobie niż w łazience navy. Tam chyba jednak poszłabym w coś bardziej klasycznego i nie w bieli :)

 

Dziękuję za opinię :).

Wiemy jak wygląda u mnie temat wyboru lamp :bash:.

 

Ale do garderoby mnie ciągnie....zrobiło by się tak ciut glamour :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Czyli obrazki zakupione :hug:

Super!

 

 

:wiggle:

 

Nikt nie skomentował ani maszyny, ani obrazków ;), czyżby tylko nam się podobały :o........wkleję może zebrę :rotfl:

 

 

 

Mąż postawił kotu weto. No, nie zna się :p

Na zebrę spojrzał, wzniósł oczy ku górze i skwitował: a, to tym się zajmowałyście :rotfl:

 

 

:lol2:

Potrzebuje jak mój J %%%%% żeby to zrozumieć :lol2:

 

Maszyna dotarła do kamieniarza?

 

 

:yes:

ale dopiero po 12 i nie miałam jak już podjechać, po to za miastem......pojadę dopiero w czwartek - chyba mnie skręci do tego czasu :p

 

Maluję dziś nóżki stolika tarasowego farbą w sprayu.

Kiepsko idzie.

Wniosek: za gorąco.

 

I jak poszło????Kończyłaś malowanie?

U nas ochłodziło się do 20 st i do 15 padał deszcz..także wreszcie dało się oddychać :)

 

:hug:

 

 

Brat mi własnie powiedział, że posmarował ramy okienne olejkiem waniliowym, takim do ciasta, i nie ma już problemów z komarami :) Też dzisiaj smaruję :yes:

Żyrandolik - brałabym, do łazieneczki navy. Ten wieszaczek na papier też, a mydelniczka jakas taka... nachalnie bazarowa :p :lol2::lol2:

A kwiatki - ochy i achy :yes:

 

Hej :bye:

 

O olejku słyszałam :yes:, ale nie na oknach tylko na ciele :)

Mówisz że żyrandol do navy.........to mam 1 głos na navy i jeden garderoba ;)

 

A wiesz ile to bazarowe cudo kosztuje? ponad 200 zł :jawdrop: - wniosek trzeba szukać jakichś ładnych chromowanych stojących na blacie :p

 

Za kwiatuchy dziekuję :).

Jak mi się uda..wkleję resztę :).

 

---------------------------------

 

Dzisiaj zrobiłam napad na 2 empiki i przytachałam 2 reklamówy ramek - będę tworzyć galerie u chłopaków na ścianach :wiggle:.

W końcu był u mnie mistrz galeryjek - to jakieś natchnienie musiał zostawić :D.

 

Jak zgram to pokażę.........tylko jeden mały szkopuł zapomniałam :o :o :o że ściana u Igiego jest lekko niebieska i kupiłam 3 ramki tylko ciut ciemniejsze niż ściana-----------ale może nie będzie aż tak wielkiej tragedii ? :p

 

 

Jeżdziłam też po szkółkach i miejscach z kamieniem ogrodowym.

Przywiozłam trochę roślinek na próby rabatowe, z kamieniem wiem że nic nie wiem...........to co mi się podoba drogie, a jak tanie to już jakieś resztki :bash:.

Mam zdjęcia to może coś doradzicie...................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,podpisuję się obiema rencami pod tym co napisały dziewczyny... zdjęcia pełna profeska,kwiatuchy przecudnej urody ,,takie delikatne i zwiewne...super!!co do żyrandola ,,to chyba bardziej pasuje do łazienki ,ale wtedy nie wchodziłabym w te ozdobne akcesoria ( albo jedno albo drugie) ..zresztą nie bardzo jakoś mi pasują do tej baterii...

a poza tym piękna trawka ,,,masz tam jakieś chwasty? bo u mnie trochę wyrosło miedzy źdźbłami,nie wiem czy już reagować czy poczekać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko dziękuję za zdjęcia :hug:

 

Dzięki za głosik bateriowy i lampowy.....chyba mnie poniosło z tymi akcesoriami :lol2:.

Ale ja tak mam............zanim znajdę to coś muszę przejść przez wszystkie opcje ;)

 

Trawa - niestety ładnie wychodzi tylko na zdjęciach :sick:.

Miejscami jest gęsta to fakt i ładnie zielona :yes: - w końcu dostała już 2 porcje nawozu ode mnie i od ogrodowych - bo ja ponoć posypałam plackami..tiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :mad:.

 

Mam spore suche place.......nalewaki sa źle ustawione.a pan poprawiał już ze 2 razy :evil:

 

Chwasty też są....i powiedziałabym że dużo....czekamy aż minie czas od nawożenia i mają robić oprysk :sick:.

 

Ja bym nie czekała, bo to g...tak się rozprzestrzenia i ukorzenia że będzie coraz trudniej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zdradzam cenę - 2 tysiące :o.

Dlatego czekam na ceny żyrandoli z mniejsza ilością żarówek.......jak się czegoś więcej dowiem dam znać :yes:

Aga, toż to taniocha :rotfl:

Pamiętasz te w euro?

 

Nikt nie skomentował ani maszyny, ani obrazków ;), czyżby tylko nam się podobały :o........wkleję może zebrę :rotfl:

Może lepiej nie :rotfl:

I półki też może nie pokazuj przed malowaniem :rolleyes:

 

Potrzebuje jak mój J %%%%% żeby to zrozumieć :lol2:

Może...

Ale myślisz, że J zrozumiał po %%% czy po prostu się poddał :lol2:

 

ale dopiero po 12 i nie miałam jak już podjechać, po to za miastem......pojadę dopiero w czwartek - chyba mnie skręci do tego czasu :p

Czyli już jutro :lol2:

 

I jak poszło????Kończyłaś malowanie?

U nas ochłodziło się do 20 st i do 15 padał deszcz..także wreszcie dało się oddychać :)

Skończyłam wieczorem.

U nas niezła burza przeszła.

Myślałam, że nie dam rady prania do domu z tarasu wciągnąć tak wiało.

I dla jasności, to nie mnie było za gorąco. Farba zasychała w locie :p

 

Byłam wczoraj u lekarza.

Takiej reakcji alergicznej dawno ponoć nie widziała :o

Uczuliło mnie coś, a słońce wzmogło ten efekt. Tylko pytanie co? Jakoś nie mam ochoty sprawdzać. Musiałabym wszystko po kolei odtworzyć i wystawiać się na słońce :p

Dostałam leki i maści. No i dziś jest o niebo lepiej :D

 

Widziałaś to: KLIK

 

Miłego dnia :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ogrodnik twierdzi ,ze ta moja jest jeszcze za młoda na oprysk...dzisija mam kobitkę do pomocy i kazałam jej co większe wyrywać ...;)

A teraz pytanie z innej beczki ,czy któraś ma taki namiot (parawan )na plaże .potrzebuję taki ,kory zmieściłby się po złożeniu do walizki...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie z innej beczki ,czy któraś ma taki namiot (parawan )na plaże .potrzebuję taki ,kory zmieściłby się po złożeniu do walizki...:)

 

coś takiego ?

http://www.decathlon.pl/media/824/8242949/big_800PX_mediacom_341879975.jpg

 

tylko nie wiem jaka średnica jest po złożeniu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za namiary na lampy

kwiatki prześliczne - pozazdrościć ogrodu

mamy w domu psa (dużego) i jest pełnoprawnym członkiem rodziny i tak jak nie byłam przekonana do końca do psa w domu (u mnie w rodzinnym domu nie mieliśmy nigdy psa w domu) tak teraz sobie nie wyobrażam jakby to było gdyby go nie było. fakt że trawnik i krzaczki cierpią na jego obecności ale my i nasza córka na tym tylko zyskuje :-)

najgorsze są wyjazdy na okres dłuższy niż jeden dzień (a wakacje to porażka) bo pies strasznie tęskni - teraz na weekend byliśmy nad Bałtykiem i nasz piesio nie chciał jeść i pić nawet wody (na noc zostawał z nim znajomy i się nim zajmował podczas naszej nieobecności) - bo mu było smutno bez nas strasznie tęsknił :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki piszę tak na szybkiego ;)..........tyle ile zdążę przy szybkiej kawie i lecę zrobić cokolwiek...bo jestem w plecy ze wszystkim :sick:

 

Aniu gadżety dla psów - rewelacja :o :yes: :wiggle:..muszę na spokojnie przejrzeć i może coś zamówię :cool:

Wiedziałam że to pogoda, Ciebie chyba nawet Egipt w sierpniu nie zmorduje :p

Uczulenie :hug:.........najwazniejsze że lekarz dobrał leki :hug:

 

Beatko - chyba mam ten sam namiot - jest rewelacyjny!!!!!!!

J zamawiał na allegro - rozkłada się jednym ruchem - składa też szybko :yes: - tylko trzeba przećwiczyć - mojego J przeszkolił facet na schodkach do plaży jak chłopina targał rozłożony do miejsca gdzie mieszkaliśmy :rotfl:

Do torby tez powinien spokojnie wejść :yes: - sprawdzę nazwę jak Igi wstanie....bo mam go schowanego za drzwiami przy których stoi łóżeczko.

 

Aga to mój aparat

Do tych "portretowych" zakładam długi drugi obiektyw - dlatego zdjęcia sa jeszcze ostrzejsze :)

 

melczak ..takich dłużysz wyjazdów też się będe obawiać :(.

Zobaczymy jaka jest szansa zabrania go ze sobą tam gdzie planujemy jechac za rok,,,,,,,,,,,, narazie będę się bać tylko o ogród

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki jeszcze tak na szybko zdjęcia kamyków ;)

 

Tutaj żwir przed domem i wydaje mi się kolorystycznie najlepszy ;) - ale to żwir :(

 

http://i2.fmix.pl/fmi1333/a914920e0028234851f89f47/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi82/9e5414500001811751f89f7f

 

Tutaj kamyki------szare otoczaki..........i jakieś jasne kamienie ze Śląska.

Dzieki nim wiem tylko tyle że wielkość będzie lepsza jak te szare

 

http://i1.fmix.pl/fmi1368/eda83a24000d5be351f8b5c0/zdjecie.jpg

 

http://i3.fmix.pl/fmi2134/4a0c77df0013120351f8b6ae/zdjecie.jpg

 

Pomiędzy nimi dosłownie 4 sztuki kamyków które mi się spodobały, ale cena nie do przeskoczenia :sick:

 

http://i2.fmix.pl/fmi2416/5a0c7fb7002d034451f8b6ca/zdjecie.jpg

 

http://i3.fmix.pl/fmi1189/fbf676a60029871551f8b6d8/zdjecie.jpg

 

Miałam wczoraj nawet chwilowy pomysł żeby kupić ze 3 worki i rozsypać sobie po wierzchu na te szare :rotfl:

Tylko wiadomo mniejsze rozmiarem :p

 

http://i1.fmix.pl/fmi2573/60e2b2fb0003b41151f8b6e3/zdjecie.jpg

 

 

Myślałam że te szare nie pasują, ale te żółte zlewają się z kostką i z dwojga złego trzeba brac szare ;)

 

Jadę dzisiaj do znajomej i mam nadzieję że jej kamyki wpadają lekko w brąz............

 

Najgorsze że nie mam już nic do sprawdzenia w mojej okolicy...a ze zdjęcia z netu nie zamówię sobie wywrotki żwiru :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapiekanka naszykowana :cool: wrzucę Wam moje wczorajsze ramkowe szaleństwo :D

 

Najpierw podpórki na książki.....no nie mogłam bez nich wyjść :p

 

http://i2.fmix.pl/fmi1623/51d7f5e70018156d51f8e5f7

 

I ramki ......to dopiero początek kolekcji..jak ogarnę pokoje :bash: rozłożę sobie je na podłodze i zobaczę czego i w jakim kolorze jeszcze szukać ;)

 

Zastanawiam się czy nie dać okularów nad mapę u Oskara....bo jak u Igora mam całą ścinę do dyspozycji to u Oskara tylko słup z zamurowanym kominem - nie mam gdzie szaleć.wszędzie skosy :(

 

Różowe też są :lol2:- ja też coś z tej galerii musze mieć :p

 

http://i3.fmix.pl/fmi2904/51b7e9d3001e1fe851f8f122/zdjecie.jpg

 

Piękne błękitne - które mogą się zginąć na tle niebieskiej ściany :bash: - no ale zapomniało mi sie o tym i teraz trzeba kombinować ;)

 

http://i1.fmix.pl/fmi1759/3b905e54000d03de51f8f12f/zdjecie.jpg

 

Okulary - nie wiem czy nie jechać dokupić do Igora :rolleyes:

 

http://i2.fmix.pl/fmi31/aba4fef4000188d451f8f137/zdjecie.jpg

 

I wsjo naraz :lol:

 

http://i1.fmix.pl/fmi235/791082bb002cf3be51f8f140

 

 

 

Szaleństwo nie? :lol2:

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...