Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O rety, jaki słodziak.

Nic tylko wytarmosić za te klapnięte uszka i wymiętosić rozkoszny pyszczek.

 

Prawda :rolleyes:

Mam nadzieję że ta słodycz patrząca z oczy wynagrodzi wszystko co napsoci :lol2:

 

Aga ja zwierzakom kupuję wszystko w zooplus.pl polecam, zbierasz punkty bonusowe i zamawiasz za to jakieś zabawki (u mnie rządzi niebieskie piórko na wędce, ale to kocia zabawka).

 

Dziekować :)..zobaczę co tam mają ciekawego :yes:

Aga śliczny psiak - aż Ci zazdroszczę tej ekscytacji - kiedy go zabieracie do nowego domu :-)

 

Mamy po niego jechać w pierwszy piątek/sobotę września :)

 

Ekscytacja jest........ale i strach czy dam radę zorganizować logistycznie dzień ;).

Najbardziej martwię się o moje wyjazdy do sklepu/przedszkola - czy psiak nie rozniesie i nie zje mi chałpy :bash:...............jak będzie brzydko, dzieciaki chore a ja będe musiała z psiakiem wyjść na dwór....chcę spróbować nauczyć go załatwiania tylko poza działką :rolleyes:

 

Aga, wracając do dywaników, paseczki też są niezłe, ale gwiazdki jednak najbardziej mnie ujęły. Mam nadzieję, że znajdziesz coś ładnego, nie zabijającego jednocześnie ceną.

 

Psiak uroczy :)

 

Dzięki za dywanowy głosik :) :hug:

 

Aga....piesio zajefajny!!!

Pewnie już się nie możecie doczekać nowego lokatora?! Szczególnie chłopcy:yes:

 

Czekamy :yes:.........ale jak wyżej napisałam lekka trema też jest ;)

Ale jak piszesz chłopaki będą zachwyceni.............i nie ma to jak wychowywanie się dzieci z pupilem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję na krakvet. pl wszystko dla moich zwierzaków, szybko i najtaniej :) Pozdrawiam :)

 

Dziękuję Alu :)

 

 

Emilko tutaj masz tą tapetę

 

Natalek Drop :bye:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko nie zamawiałam :no:....Wy byście pierwsze wiedziały :)

Nie było funduszy to i temat jakoś mi uleciał ;)

 

-------------------------------------

 

Mieliśmy dzisiaj niemiłą przygodę :(

Zostawiłam Oskara z kanapką na kanapie przed telewizorem......wyszłam na chwilę na taras....za chwilę do domu przywołał mnie straszny jego krzyk :(.

Okazało się że moje dziecię wsadziło obydwie ręce w oprawę na żarówkę nad kanapą :(

Poraził go prąd na jednej ręce na kciuku jest rana przecinająca cały paznokieć na pół aż do ciała pod nim z drugiej strony olbrzymi bąbel.

Na drugiej ręce dwie dziury :(.

 

Strachu płaczu było bardzo dużo :(

Czekaliśmy czy po samym porażeniu nie będzie jakiś objawów -ale już jest dobrze..................jest spora rana ale z każdym dniem powinno być lepiej.

Teraz trzeba pilnować żeby nie zrobił sobie krzywdy zadzierając o coś palcem....a kto zna moje dziecko wie że jest to trudne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojć Aguś! Boje sobie nawet wyobrazić Twojego strachu i Oskara bólu! a swoja droga co go pokusilo ;-) zdawalo by sie, że to duzy chlopak!no i gdzie on aż tak wysoko siegnał :-) Zaczełam sie bać o moich chłopców-czesto coś robie a oni sami sie bawia na dniach na świecie pojawi sie następny chłopiec i aż strach pomyśleć co mnie czeka :-D?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny :hug:

 

Jak wbiegłam do domu to już siedział na kanapie z wyciągniętymi rękami :(

Ale znając jego to chwilę te ręce tam trzymał.on jak coś się dzieje to czeka na ratunek więc dlatego ta rana jest taka duża - tak myślę....zresztą nic innego nie robiłam całą noc :bash:.............rozpamiętywałam...gdybałam co by było gdyby..........ja tak mam :(.

 

U lekarza nie byliśmy....chociaż zbierałam się ze dwa razy---ale wtedy jak wydawało mi się że się z nim samym coś dzieje .

Co do rany, nie jest do zszycia :no:.....byłam w aptece dała mi alantan i powiedziała że nic innego praktycznie nie ma.......dzisiaj na spokojnie obejrzę sobie ten palec..zobaczę jak wygląda po nocy i najwyżej pojedziemy.........może jakaś maść z antybiotykiem szybciej by goiła ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojć Aguś! Boje sobie nawet wyobrazić Twojego strachu i Oskara bólu! a swoja droga co go pokusilo ;-) zdawalo by sie, że to duzy chlopak!no i gdzie on aż tak wysoko siegnał :-) Zaczełam sie bać o moich chłopców-czesto coś robie a oni sami sie bawia na dniach na świecie pojawi sie następny chłopiec i aż strach pomyśleć co mnie czeka :-D?

 

 

Natalek niestety wszystkiego nie da się przewidzieć :(

Ale takie historie uczą i będę się starała być ostrożniejsza i bardziej przewidująca :(

 

A Tobie szykuje się superowa ekipa :) :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podwójna 18 mojego J :rolleyes:

 

Takie przygotowania poczyniliśmy dzisiaj z Oskarem :rolleyes:

Do tego kombinowany obiadek :lol:

 

http://i1.fmix.pl/fmi1058/2934241e00262e82520a7f9f

 

http://i3.fmix.pl/fmi2521/0cc28e9c001ba1f8520a7fce

 

Na kształt babeczek nie patrzymy :lol2: - to moje pierwsze w życiu - ale nie ostatnie bo nawet zjadliwe :rolleyes:

 

Dobrej noki wszystkim życzę :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...