Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ciesze sie, że z Oskarem jest ok! A J życze wszystkiego najlepszego @-}--

 

J dziękuje :)

 

pomysł z kartką i "tortem" w środku kupuję, SUPER!

 

Pomysł niezły i do tego szybko i łatwo się robi :cool:

 

Aga przykro mi z powodu Oskara, nie zadręczaj się :hug: Nie da się mieć oczu dookoła głowy. Koniecznie idźcie do lekarza, żeby mu jakieś dzikie mięso nie wyrosło.

 

Justynko o jakim dzikim mięsie Ty mi tu piszesz :o

 

Dziś rana już wygląda lepiej........

Jeden bąbelek pękł.także prawa ręka już zaraz będzie w pełni sprawna.

Bąbel na kciuku jest cały czas twardy.............a niedługo będzie problem z obcinaniem paznokcia :bash:.

 

To nie pierwsza nasza przygoda z raną na kciuku :(.

3 lata temu przytrzasnął sobie też kciuka o składane krzesełko :bash:.

Ucierpiała opuszka i kawałek paznokcia.......ale jak widać rany u dzieci bardzo szybko się goją.przeżyjemy i to ;)

 

-------------------------------------

 

My jesteśmy po wielkich zakupach na jutrzejsza urodzinową imprezę........piję kawę i zaczynam bałaganić w kuchni :p.

 

Przyszły zamówione rzeczy na allegro :wiggle:.

Paka wielka :rolleyes: w niej moje dwa obrazki,półka do wiatrołapu i zegarek/figurka na moje przyszłe biurko......

Mam jeszcze zaległe zdjęcia zakupów..ale nie mam kiedy ich obfocić .

Może w trakcie sprzątania domu przed imprezą mi się uda.........

 

Tymczasem życzę miłego dnia :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga no pisałaś, że rana głęboka :sick: jak dobrze nie odkażone to może takie "dzikie mięso" wyrosnąć :sick:

 

Można powiedzieć że już jest dobrze.....tak jak przy zdarzeniu nie bylo krwi tak w sobotę przy zabawie z córą koleżanki krew poszła :sick:.

Wczoraj wywalił się na chodniku właśnie na tego kciuka :o.

Musiałby siedzieć cały dzień na kanapie żeby nic sobie nie zrobić ;).

 

Ale dziś palec nie jest czerwony...bo wczoraj miałam pewne obawy po sobotnim zdarzeniu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend minął...było imprezowo czyli ciut męcząco :lol2:.

 

Od dwóch dni przeglądam znowu zestawy mebelków na taras....teraz po sezonie więc zaczynają się przeceny :wiggle:..może coś się znajdzie w rozsądnej cenie??? Póki co zastanawiam się nad Marjelkowym i Beautowym :lol: i znalazłam coś podobnego tylko większego.później pokażę może pomożecie???

 

Dzisiaj przyjeżdża duży M :)...czekam właśnie na niego i jadę z dzieciakami do przedszkola.

Płytki na taras będa dopiero jutro......więc może zacząłby od powieszenia lampek w kuchni???:rolleyes:

 

Zmykam......:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hip hip dla Marcina :wave:

Zdecydowanie powinien zacząć od lamp nad wyspą. Zdecydowanie :yes:

 

Aguś, zaczyna się :lol2:

 

PS. Ogrodowy się odezwał?

PS2. Jakub sobie przypomniał, że Oskar miał na tablecie grę z czołgami. Kojarzysz co to było? Bo mnie tu morduje i morduje :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hip hip dla Marcina :wave:

Zdecydowanie powinien zacząć od lamp nad wyspą. Zdecydowanie :yes:

 

Aguś, zaczyna się :lol2:

 

PS. Ogrodowy się odezwał?

PS2. Jakub sobie przypomniał, że Oskar miał na tablecie grę z czołgami. Kojarzysz co to było? Bo mnie tu morduje i morduje :p

 

Aniu no coś się wreszcie zaczyna :wave:

Zmiany mile widziane bo mnie ostatnio już trafiało :lol2:

 

Nowy ogrodowy się nie odezwał, napisałam mu nawet wiadomość na fb....i nic :wtf:

 

Miałam za to dziś spotkanie z 2 nowymi ekipami.....jedna :no:.......z drugą można chyba wejść w współpracę :rolleyes:...jutro część druga poznawania pana i jego możliwości ogrodowych :)

 

Jutro zapytam o tą grę :yes: - bo ja sama nie kojarzę ;)

 

 

Hej

weszłam aby się przywitać i życzyć udanego tygodnia,pomyślnych łowów mebelkowych:)

 

Dziękuję i również udanego tygodnia życzę :hug:

 

Czekamy na lampeczki nad wyspą:-)

Ja mam ten sam zestaw co MarJelka na taras i sobie bardzo chwalę. Wygodny, praktyczny (ciemny) i ładny:-) Polecam. Jeśli masz dużo miejsca to możesz też pomyśleć o czymś większym. Bo ten zestaw jest taki zgrabny, niezbyt wielki.

 

Czyli już trzecia osoba chwali :)..dlatego ten "wasz" wzięłabym bez zastanowienia.

 

http://i3.fmix.pl/fmi2488/2420e89500063d0452127132

 

Ten drugi wygląda tak

 

http://i1.fmix.pl/fmi1175/284dc596002c9d185212713c

 

I wymiary dla porównania

 

Czarny

 

• stolik: dł. - 1000mm, szer. - 500mm, wys. - 450mm

• fotel: szer. - 640mm, głęb. - 850mm, wys. - 850mm

• sofa: szer. - 1300mm, głęb. - 850mm, wys. - 850mm

 

szaro/brązowy

 

stolik: dł. - 1040mm, szer. - 540mm, wys. - 480mm

fotel: szer. - 770mm, głęb. - 800mm, wys. - 800mm

sofa: szer. - 1340mm, głęb. - 800mm, wys. - 860mm

 

 

Kanapa dobrze że większa....bo mam akurat tyle miejsca tam gdzie ja chciałam postawić........ale czy fotele nie będą wielkie?

 

Dziewczyny te co mają zestaw spojrzycie na wymiary tego beżowego i powiecie czy nie wyjdą kolosy z tych foteli???

 

Hej Aguś...wpadłam pomachać i uściski zostawić:hug:

Spóźnione życzenia dla J:D

 

Dziękuję Beatko :hug:

 

cieszę się iż z Oskarkiem wszystko ok aż strach pomyśleć co moglo się wydarzyć....

najserdeczniejsze zyczenia dla małżonka

czekam na foty lamp :-)

 

Dziękuję :hug:

 

...........................a lampecki wyjmę jutro i zobaczymy kiedy M zacznie rozwalać sufit.

 

Dzisiaj wziął się za układanie kamienia na podmurówce i sama stwierdzam że to przerąbana robota :p

 

Chciałam pomóc i sam coś ułożyć ale to naprawdę ciężkie puzzle do układania :bash:

 

Ale już wygląda fajnie :wiggle:

 

Nic zmykam dziewczynki i chłopcy :rolleyes:

Jutro mamy podjechać do nowego potencjalnego ogrodowego bo okazało się że mają też różne kamienie-a potrzebujemy jeszcze na górne krawędzie donic jakiś większych kamieni w formie płytek - a jak się okazało mają takie rzeczy :o.

Mają też swoją szkółkę więc i roślinkom się przyjrzę :lol:

 

I jak jest M trzeba myśleć nad różnymi sprawami.............np..farby na ściany które chcę przemalować :rolleyes:

 

Dobrej nocki życzę :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i jeszcze jedno....zrobiłam rezerwację na zegar Mora, który chodzi za mną już chyba ponad rok :o.

 

Niektóre z Was wiedzą o jaki chodzi :cool:.

Jutro zapadnie ostateczna decyzja czy go bierzemy................prezentodawczynią jest moja mama i wiem że będę ten zegar kochać z dwóch powodów - jestem nim oczarowana :rolleyes: i będzie to prezent od mojej ukochanej mamy - czyli jedyny i niepowtarzalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, cieszę się, że się dzieje!

Życzę, aby Marcinowi robota paliła się w rękach :lol2:

Pamiętasz odległości lamp?

Gdzie śpi?

 

Zarezerwowałaś zegar? :wave:

 

I znajdź w końcu normalnego ogrodowego. Kurczę, jak można mieć takiego pecha :(

No, ale ponoć mamy kryzys. I pewnie dlatego, tak łatwo znaleźć kogoð chętnego do pracy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga.

zegar Mora - moje marzenie. Bierz, bo z tej miłości się nie wyrasta niestety i męczy dopóki nie kupisz:-)

Co do mebli to te zestawy bardzo podobne są. Nasz fotele są bardzo zgrabne, te twoje są szersze ale bez przesady, że kolosy. Jeśli masz miejsce, to nie widzę problemu. Większe są zwykle wygodniejsze. U mnie nie ma aż tyle miejsca i dlatego ten nasz komplet pasuje mi idealnie. Ale jakbym miała miejsce to nawet narożnik bym sobie wzięła, żeby się rozłożyć. Także na pewno wielkością nie masz się co przejmować. Bierz co ci się podoba. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIU ,wpadłam na chwilkę bo jestem znowu na wyjeździe...wypowiem się co do zestawu ,,,mam ten czarny ,,bardzo sobie chwalę ,cho materiał na tapicerce trochę wypłowiał...więc może bezpieczniejszy byłby ten melanż .Jak dla moich potrzeb zestaw jest trochę za mały i chyba zadzwonię z zapytaniem czy można by zakupi dwa fotele lub kanapę ekstra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...